Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων (27/2)

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων από τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας.

Γ Εθνική (15.00)

1ος όμιλος (17η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου – Μ.Αλεξ.Ορφανίου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Πανδραμαϊκός – Αλεξανδρούπολη 2-2  ΤΕΛΙΚΟ

Αγροτικός Αστέρας – Δόξα Δράμας  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ορφέας Ξάνθης – Αναγέννηση Πλαγιάς  2-1ΤΕΛΙΚΟ

ΑΝΑΒΟΛΗ Θερμαϊκός Θέρμης – Άρης Αβάτου

ΑΝΑΒΟΛΗ Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης

 

2ος όμιλος (17η αγωνιστική)

(14.00) ΑΕ Λευκίμμης – Κοζάνη* 1-0  ΤΕΛΙΚΟ
*Με 10 παίκτες από το 69′ οι φιλοξενούμενοι

ΑΝΑΒΟΛΗ Μ.Αλεξ.Τρικάλων – ΑΣ Γιαννιτσά

ΑΝΑΒΟΛΗ Κτην.Αστ.Καληράχης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΕΠ Κοζάνης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου

ΑΝΑΒΟΛΗ Θύελλα Σαρακηνών – Ποσειδών Μηχανιώνας

(26/2) Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός  2-0 (37′-56′ Σπαρτιάτης)

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

————————————————–

16.00 Καμπανιακός – Ιωνικός ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

————————————————–

16.00 Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – PLAY OUT(1η αγωνιστική)

————————————————–

11.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας   0-0
*Αποβλήθηκε ο Ξένος στο 70′ από τον Μαραθώνα

16.00 Αετός Βασιλικών – Φοίνικας Πολίχνης ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

16.00 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΜΑΣ Αγχιάλου ΑΝΑΒΟΛΗ

11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Ελευθεριακός 2-3

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΣ Νεάπολης  2-2 (Παφίλης 8′, Kεφαλίδης 50′ / Παπαδόπουλος 53′ πεν., Ζάμπρος 84′)

11.00 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-1 ημίχρονο διακοπή αγώνα λόγω ακαταλληλότητας του γηπέδου

16.00 Ομόνοια Σταυρούπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

16.00 Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα ΑΝΑΒΟΛΗ

11.30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αρης Θεσσαλονίκης ΑΝΑΒΟΛΗ

11.00 Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακρίτες Συκεών   ΔΙΕΚΟΠΗ στο 20ο λεπτό ενώ το αποτέλεσμα ήταν στο 0-0

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-3

16.00 Νίκη Ηρακλείου – Νέστωρ Οσσας ΑΝΑΒΟΛΗ

16.00 Δόξα Ασσήρου – ΠΑΟΚ Σταυρού  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

12.00 Μελιτέας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης  ΑΝΑΒΟΛΗ

16.00 ΠΑΟΔ – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–

16.00 Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΚ ΑΝΑΒΟΛΗ

16.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής ΑΝΑΒΟΛΗ

11.30 Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου  ΔΙΑΚΌΠΗ ΣΤΟ 65 (0-1)

16.00 Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Μεσημερίου  ΑΝΑΒΟΛΗ

16.00 Ατρόμητος Τριαδίου – Δόξα Τριλόφου  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Μαγνησιακός – Ομόνοια Σίνδου 0-1 ΔΙΕΚΌΠΗ ΣΤΟ ΗΜΊΧΡΟΝΟ

16.00 Δόξα Αδένδρου – Δάφνη Ακροποτάμου ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

16.00 Ρουβίκωνας – ΑΜΣ Νικόπολη  ΑΝΑΒΟΛΗ

13.30 Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ελπίδες Αμπελοκήπων ΑΝΑΒΟΛΗ

16.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

16.00 Εθνικός Αστέρας – Κεραυνός Αγίου Παύλου  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

16.00 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου  ΑΝΑΒΟΛΗ

11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας  6-1

11.30 Δόξα Περιβολακίου – Δάφνη Ευαγγελισμού  5-0

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.00 Πέρα – Ιωάννης Παπάφης  ΑΝΑΒΟΛΗ

11.30 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-0 (35′)

09.30 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Μαρτίου
Δεν συμπλήρωνε εννέα παίκτες η ΑΕ Μαρτίου και το παιχνίδι δε ξεκίνησε

16.00 Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Προοδευτική  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

11.00 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αριστοτέλης 0-1 (διακοπή στο 46′)

16.00 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 ΑΟ Μεσήμβριας – Αίολος Ευόσμου 2014  2 – 0

16.00 Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αναγέννηση Προχώματος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης 3-0

11.00 Δράση Αρδαμερίου – Φοίνικας Τούμπας 0-3

13.30 Κυψέλη Νεάπολης – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων

16.00 ΑΣ Αγ.Παύλου – ΄Ηφαιστος Θέρμης

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

13.30 Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Αναγέννηση Επταπυργίου

11.30 Αστέρια – Ελπίδες Φοίνικα 2011 ΑΝΑΒΟΛΗ

11.30 Δόξα Τούμπας – Αναγέννηση Νέων Επιβατών

 

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς