Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων (19/2)

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας καθώς και την εξέλιξη του αγώνα μεταξύ του Μακεδονικού και της Θύελλας Σαρακηνών για το πρωτάθλημα της Γ εθνικής.

Aκούστε κάθε Σάββατο και Κύριακη 11.00 με 13.00 τη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 μέσα από τον City Of Primo 106.1

Γ ΕΘΝΙΚΗ

15.00 Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών 3-0 TΕΛΙΚΟ

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

——————————————

15.30 Αετός Βασιλικών – Μαραθώνας 0-0 TΕΛΙΚΟ

15.30 Παύλος Μελάς – Αχιλλέας Τριανδρίας  4-1 TΕΛΙΚΟ (Παπαδόπουλος Κ. 2′, Παπαδόπουλος Σ. 54′ , Koλώνης 70′ πεν, Χόνδρος 87’/ 60′ πεν.)

15.30 ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης 1-1 TΕΛΙΚΟ (Νατσιόπουλος 10′)

15.30 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επανομής 0-0 TΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.42 ΜΑΣ Αγχιάλου – Εθνικός Μαλγάρων  1-3 TΕΛΙΚΟ

15.30 ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΓΣ Ηλιούπολης 2-0 TΕΛΙΚΟ

16.00 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου  0-3 TΕΛΙΚΟ (Aτζαμιδάκης 11′, Καραμουκίδης 19′, Ζορμπάς 75′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 ΑΣ Νεάπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης 1-1 TΕΛΙΚΟ

15.30 Αίας Ευόσμου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη  0-3 TΕΛΙΚΟ

15.30 Νίκη Ευκαρπίας – Αστέρας Αμπελοκήπων  4-1 TΕΛΙΚΟ (Μποζίδης 11′, Ανδριόπουλος 35′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Πυλαίας  5-0 TΕΛΙΚΟ (Νόικος 40′, Τσουπράς 44′, Βασαϊτης 45′)

15.30 Αρης Θεσσαλονίκης – Δόξα Ρετζικίου 1-5 TΕΛΙΚΟ

15.30 Πανόραμα – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-0TΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ασσήρου  1-3 TΕΛΙΚΟ (Κουτζάγιας 47’/ Παραλίκης 13′, Σταμπουλής 29′, Τρικαλόπουλος 94′)

Aκούστε κάθε Σάββατο και Κύριακη 11.00 με 13.00 τη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 μέσα από τον City Of Primo 106.1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας 2-0  TΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής  2-2 TΕΛΙΚΟ (Γιαλετζής 15′, 90′ πεν. / 77′, 90+4 πεν.)

15.30 ΠΑΟΚ – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 5-0 TΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Ομόνοια Σίνδου – Δάφνη Ακροποτάμου 1-0TΕΛΙΚΟ (Μ. Γιαννιώτης )

15.30 Θρίαμβος Παρθενίου – ΑΟ Θράκης  2-0 TΕΛΙΚΟ

Φίλιππος Ελεούσας – Μ.Αλέξ. Ελλήνων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Δάφνη Ευαγγελισμού 3-0 TΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Προοδευτική 0-0 TΕΛΙΚΟ

15.30 Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 2-2 TΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αχιλλέας Περαίας 1-1 TΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-0 α.α.

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αστέρας Κορδελιού 3-0 α.α.

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-0 α.α.

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Φοίνικας Σχολαρίου  1-2 TΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα

Η νέα ομάδα του Γιώργου Τζόλα

Νέα πρόκληση για τον νεαρό coach, ο οποίος επιστρέφει και επίσημα στη δράση των ανδρικών πρωταθλημάτων. Ο Γιώργος Τζόλας ανακοινώθηκε πριν λίγη