Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων (17/4)

Δείτε το κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας το οποίο περιλαμβάνει αγώνες σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία.

Κάθε Σάββατο και Κυριακή η εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1 (11.00-13.00)

Γ Εθνική (1ος όμιλος, 22η αγωνιστική – 16.00)

Θερμαϊκός Θέρμης – Ορφέας Ξάνθης  3-0

Αγροτικός Αστέρας – Αναγέννηση Πλαγιάς 2-0

Εθνικός Σοχού – Δόξα Δράμας 2-2

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 5-3   

Απόλλων Παραλιμνίου – Αλεξανδρούπολη FC  4-3     

Άρης Αβάτου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  1-1 

 


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(Επαναληπτικός αγώνας)

——————————————————–

11.30 ΓΣ Ηλιούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου  0-1 (Κοντογιώργης 65′)
*Σε ουδέτερο γήπεδο θα κριθεί η παραμονή

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

11.30 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αίας Ευόσμου  3-1

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

——————————————————–

11.30 ΑΕ Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης 0-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

11.30 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ  0-7  (Μακρής 12′, Πλιάκης Β. 24′, Μούτσιος 40′)

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(Επαναληπτικός αγώνας)

——————————————————–

16.30 Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Τριλόφου  0-1

 

Κάθε Σάββατο και Κυριακή η εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1 (11.00-13.00)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

11.30 Οδυσσέας Κορδελιού – Δάφνη Ακροποτάμου  1-0 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 ΑΜΣ Νικόπολη – Ρουβίκωνας  3-2

11.30 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αστραπή Δενδροποτάμου  2-1  (Μπεκιράι 21′ / Ρετζίπογλου 50′)

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

14.00 ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδ.Ποδ.Ζ.Ζάχου  0-3

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

11.30 Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Μενεμένης  2-0 

17.00 Ελπίδες Συκεών – Ενωση Συκεών  3-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Αστραπή Μεσαίου – Δόξα Περιβολακίου  1-3

17.00 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Εθνικός Λαγυνών  0-6

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας  0-1

17.00 Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Ιωάννης Παπάφης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

12.00 Πέρα – Χαρίλαος Επαμεινώνδας  0-0 (4-3 στ. πέναλτι)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σούτερς 3-2

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAY OUT(1η αγωνιστική)

———————————————————

11.30 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αριστοτέλης 3-4

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

17.00 Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αίολος Ευόσμου 2014  4-4

17.00 Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΟ Μεσήμβριας  1-1

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου 0-3 α.α.

Αστέρας Κορδελιού – Αναγέννηση Προχώματος 0-3 α.α.

14.30 Διάπλασις – Μακεδονία Ευκαρπίας  2-0 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Φοίνικας Σχολαρίου 0-3 α.α.

11.30 Αστραπή Νεάπολης* – Φοίνικας Τούμπας   2-3

11.30 Δράση Αρδαμερίου – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων 0-3

11.30 Κυψέλη Νεάπολης – ΄Ηφαιστος Θέρμης 2-2

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

—————————————–

17.00 Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αναγέννηση Επταπυργίου  2-1

15.00 Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Μαραθώνας Υποδομή 1926  0-8

17.00 Αστέρια – Αναγέννηση Νέων Επιβατών 2-2

17.00 Δόξα Τούμπας – Κεραυνός Μονοπηγάδου  0-3

Κάθε Σάββατο και Κυριακή η εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1 (11.00-13.00)

 

Περισσότερα Άρθρα