Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των Σαββατιάτικων αγώνων (Συνεχής Ροή)

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας σε Α1, Α, Β και Γ κατηγορία. Η σελίδα ενημερώνεται συνεχώς.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————

15.00 ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός* 0-2 ΤΕΛΙΚΟ  (Παπάζογλου 30′, Σαλπιγγίδης 75′)
*Αποβολή του Παπάζογλου 61′

15.00 Ιωνικός – ΑΠΕ Λαγκαδά  2-0 ΤΕΛΙΚΟ 

15.00 Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων  1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Τσακίρης 44′, Χατζηλιάδης 67′, Βέργος 90+2)

15.00 Φοίνικας Πολίχνης – Ηρακλής Αμπελοκήπων  1-2 ΤΕΛΙΚΟ  (Σιδηρόπουλος 41′ / Παναγιωτίδης 52΄, Σπάσης 86′)
*Διεκόπη ο αγώνας – 2η πεντάλεπτη διακοπή – Στο κέντρο η διαιτητική τριπλέτα λόγω μεγάλης έντασης – Κάλεσε την αστυνομία

Σιαμάτρας Α.Ε. | Γυψοσανίδες, Ξηρά Δόμηση, Θερμοπρόσοψη, Ελαστικές οροφές

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

15.00 Δόξα Ρετζικίου – Ελευθεριακός  5-2  ΤΕΛΙΚΟ 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 Μακεδονικός Λητής – Απόλλων Ζαγκλιβερίου  3-1 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ 

15.00 Ορφέας Σουρωτής – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης  1-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Σιδέρης  9′ / Σιδέρης αυτ. 25′)

15.00 Αετός Βασιλικών – Αστέρας Ραιδεστού 1-1  ΤΕΛΙΚΟ 

15.00 Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μαραθώνας  3-4 ΤΕΛΙΚΟ 

Πάνω από 5.000 προϊόντα για τον καλύτερο σου φίλο!

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 Ομόνοια Σταυρούπολης* – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά  3-3 ΤΕΛΙΚΟ 

15.00 Αξιός Ανατολικού – Ολυμπος Δενδροποτάμου  3-1 ΤΕΛΙΚΟ   (Τσαβδάρης 23′, Ανδρεάδης 41′, Καράμπασης 90+2 / Παπαδόπουλος 75′ )

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας  0-1 ΤΕΛΙΚΟ    (Πλατάκης 80′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 ΑΕ Πυλαίας – Αίολος   3-0 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

——————————————————

15.30  Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ιωάννης Παπάφης  2-0

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

15.00 ΑΟ Μεσήμβριας – Δόξα Αδένδρου  2-3 ΤΕΛΙΚΟ 

15.00 Ελπίδες Αμπελοκήπων – Δάφνη Ακροποτάμου  4-2 ΤΕΛΙΚΟ   

15.00 Διγενής Μονολόφου – Αναγέννηση Προχώματος  4-1 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

15.00 Κανάρης – Χαρ. Επαμεινώνδας  0-3 ΤΕΛΙΚΟ   

15.00 ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.   2-5 ΤΕΛΙΚΟ   

16.30 Ελπίδες Συκεών – ΑΟ Θράκης  2-4

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

15.00 Ερμής Μηχανιώνας – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης  ΑΝΑΒΟΛΗ

15.00 Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926  6-2 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

17.30  Ρουβίκωνας – Ενωση Συκεών  2-2

 

Περισσότερα Άρθρα