Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα κυριακάτικα αποτελέσματα (1/5)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  2-0  (Eυθυμιάδης 1′, 71′)

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 11
Ελευθεριακός  9
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 4
Θερμαϊκός 1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

11.30 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΣ Νεάπολης 4-0  (Ζαφειρίου 51′, Ντέμκα 55′, Πατσιάβας 70′, Πεχλιβανίδης 83′)

Nίκη Ευκαρπίας 14
ΑΕ Καλλιθέας 8
Αίας Ευόσμου  2
ΑΣ Νεάπολης 2

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ  0-1 (Παπαποστόλου)

IEK ΔΕΛΤΑ  11
ΠΟΜ  9
Δόξα Αγ. Παύλου  4
Άγιος Γεώργιος 1

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

16.30 ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου  1-3
Υποβιβάζεται η Κρήνη

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου  1-1  

17.00 Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής  2-0

Κεραυνός Αγγελοχωρίου 10 (4-1)
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 10  (4-2)
Νίκη Μεσημερίου  5  (3-3)
Ορφέας Σουρωτής 4  (1-6)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Ρουβίκωνας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου  2-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

11.30 Ατλας Μενεμένης – Ενωση Συκεών 0-2

11.30 Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Συκεών  1-2

Ελπίδες Συκεών 10
Εθνικός Μετεώρων 8
Ένωση Συκεών  7
Άτλας Μενεμένης  1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

11.30 Δόξα Περιβολακίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου  3-0

11.30 Εθνικός Λαγυνών – Αστραπή Μεσαίου  2-

Δόξα Περιβολακίου 8
Εθνικός Λαγυνών  7
Αστραπή Μεσαίου 4
Μ. Αλεξ. Μελισσοχωρίου 1

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

17.00 Ιωάννης Παπάφης – Πυρσός Θεσσαλονίκης  1-0 (44′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

11.30 ΑΟ Σούτερς – Αχιλλέας Περαίας 1-1 

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

11.30 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αριστοτέλης  2-3

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Σταυραετός Ευξεινούπολης  1-0 

Μακεδών Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος 7-1

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Αστραπή Νεάπολης 4-

11.30 Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΣ Αγ.Παύλου 3-0 αα

14.00 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Δράση Αρδαμερίου 3-4

11.30 Φοίνικας Τούμπας – ΄Ηφαιστος Θέρμης 5-0 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

17.00 Κεραυνός Μονοπηγάδου – Αστέρια  2-0

12.00 Αναγέννηση Επταπυργίου – Δόξα Τούμπας 3-0 αα

 

Περισσότερα Άρθρα