Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα τελικά αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε την εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας και του εξ’αναβολής αγώνα της Γ εθνικής μεταξύ της ΑΠΕΛ και του Μακεδονικού.



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20ή αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

15.00 ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————

11.34 Μαραθώνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Τσεκερίδης 61′, Δαναδιάδης 90+6 πεν.)

12.00 Κεραυνός Κολχικού – ΑΟ Καρδίας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Θεοδωρίδης 30′, Θωμαϊδης 82′)

16.00 Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Σοχού 1-4 ΤΕΛΙΚΟ 

16.00 Φοίνικας Πολίχνης – Θερμαϊκός Θέρμης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ 

16.00 Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΕ Ευόσμου 4-0  ΤΕΛΙΚΟ  (Ξανθόπουλος 22′, 82′, Δεληζάνος 31′, Μακρής 91’/ Xαμ πέναλτι για ΑΕ στο 55′)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

12.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αστραπή Δενδροποτάμου – Αξιός Ανατολικού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μπουτακίδης 27′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Μακεδονικός Ασκού – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Δαλκίδης 85′)

16.00 Παύλος Μελάς – Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Σταμάτης 41′ πεν., Κόλκος 58′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

11.30 Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Κρήνης  4-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-1 ΤΕΛΙΚΟ



ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (Παρασκευόπουλος): Βαξεβάνης, Αγγελίδης, Γιαννούσης, Δαναδιάδης, Ξένος, Στουκογιάννης, Τσιρώνας, Δημητριάδης, Ματακίδης, Μπίμπα, Σαμαράς

ΗΡΑΚΛΗΣ (Αντωνιάδης): Παπαθανασίου, ΦΟυρκιώτης, Παπαδημτριου, Παναγιωτίδης, Στεργιάδης, Γιαξής, Παπαϊωάννου, Κατσαρός, Τσεκερίδης, Γκιάλης, Μετάι

Διαιτητής: Παπαγγέλης (Μερκενίδης Α. – Φράγιος)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΙΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ (Ζιώγας): Χατζηδάκης, Σαββίδης, Θωμαϊδης, Μεσκούρτι, Κόντρα, Σταμπουλής Δ., Σταμπουλής Γ., Μακρής, Πεταλώτης, Σεμερτζίδης, Καρασταύρου

ΚΑΡΔΙΑ (Τζόλας): Αθανασίου, Μαυρομιχάλης, Αναγνώστης, Φουτσιτζής, Κρημιανιώτης, Μπλάτζιος, Εμμανουηλίδης Στ., Τουρσίδης, Θεοδωρίδης, Σταφυλλίδης, Θεολόγου

Διαιτητής: Μάστακας (Δημητριάδης-Μερκενίδης Κ.)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Πολυχρωνίδης): Τσούτζιας, Κατσώρας, Καμπούρης, Μαγούλας, Νικολαίδης, Δαλαμπάκης, Καφετζής, Τσιότσκας, Σκενδέρης, Μπίτσης Κ, Κοντογιάννη

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (Ζαρμπής): Κατρατσέας, Καφφές, Κούτσας, Γάκης Α, Σαπάνης, Παπαδημητρίου, Καρέντζος, Γάκης Δ, Στεργιανός, Τσαλώνης, Φώτος

Διαιτητής: Tσαλουχίδης (Πάτρας, Νατσιόπουλος)

Περισσότερα Άρθρα