Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των κυριακάτικων αγώνων (6/2)

Γ Εθνική (15.00)

1ος όμιλος (14η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Νέστος Χρυσούπολης – Θερμαϊκός Θέρμης 3-1 (25′ Παπαδόπουλος πεν, 27′ Δερμιτζάκης Α., 72′ Λούτζι / 31′ Θεοδωρίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Δράμας – Αλεξανδρούπολη FC 1-0 (83′ Χατζηκυριάκου)

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Πλαγιάς [] – Μ.Αλεξ.Ορφανίου 0-0

ΤΕΛΙΚΟ  Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου 2-1 (7′ Μελισσόπουλος, 81′ Χατζηπαπάς / 45+2′ Κοντογιαννίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων Παραλιμνίου [] 1-1 (49′ Μελισσόπουλος πεν / 90′ )

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός 2-0 (59′ Βαβλιάκης, 90+2′ Ταχματζίδης)

 

2ος όμιλος (14η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Ποσειδών Μηχανιώνας – Μ.Αλεξ.Τρικάλων 2-0 (50′ Καστριτσέας, 84′ Ιγνατίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Κοζάνη – ΟΦ Αγίου Ματθαίου 3-0 (16′ Μαυροματίδης, 70′-90′ Τσώτσος)

ΤΕΛΙΚΟ Μακεδονικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-1 (16′ Τοπούζης πεν, 32′ Σαραγιώτης, 60′ Γαρύφαλος / 89′ Ντολαπτσής)

ΤΕΛΙΚΟ Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Λευκίμμης – Κτην.Αστ.Καληράχης 5-0 (24′ Κωστακιώτης, 49′-60′ Μπουλάτοβιτς, 75′ Γεωργακόπουλος, 83′ Τσεβανέδης)

ΤΕΛΙΚΟ Θύελλα Σαρακηνών – ΑΕΠ Κοζάνης 1-1 (4′ Γκέσιος / 87′ Κατσαβάκης)

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

——————————————

15.30 Ιωνικός – ΠΑΟ Ξυλούπολης  1-0 ΤΕΛΙΚΟ 

15.30 ΑΕ Ευόσμου – Καμπανιακός  1-2 ΤΕΛΙΚΟ  (Ξανθόπουλος 74′ πεν.)

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

——————————————

15.30 ΑΟ Καρδίας – Αετός Βασιλικών  4-3 ΤΕΛΙΚΟ  (Στρουμπίνης 3′, Έντρι 8′ / Mελίδης 34′)

11.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Παύλος Μελάς 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Αθανασιάδης 80′ πεν. / Κωνσταντινίδης 70′)

15.30 Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας  1-0 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική) (H BAΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.10 ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μαρμαρίδης 27′,43′)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική) 

—————————————–

11.00 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Κανονιέρηδες 5-1 TEΛΙΚΟ (Χατ-τρικ ο Βουτσκίδης)

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

 15.30 Εθνικός Πυλαίας – Κισσός Χορτιάτη 1-2 ΤΕΛΙΚΟ 

 15.30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΑΕ Φιλύρου  1-0 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

 15.30 Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ 

 15.30 Δόξα Ασσήρου – Αρης Καβαλαρίου  1-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Νέστωρ Οσσας – Μακεδονικός Λητής  0-3 TΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

 15.30 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟΔ 3-0 TΕΛΙΚΟ

11.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Δόξα Αγ.Παύλου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ  1-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική) (H BAΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.30 Αστέρας Ραιδεστού – Ορφέας Σουρωτής 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Αναγέννηση Ρυσίου – Δόξα Τριλόφου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ 

11.30 Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

11.30 Μαγνησιακός – ΑΟ Θράκης 1-1  ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

15.30 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ελπίδες Αμπελοκήπων 2-5 ΤΕΛΙΚΟ 

15.30 Ρουβίκωνας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

13.30 Εθνικός Αστέρας – Ατλας Μενεμένης  0-2  ΤΕΛΙΚΟ

16.00 Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων 0-2 TΕΛΙΚΟ

15.30 Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ενωση Συκεών  1-2 TΕΛΙΚΟ

15.30 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας  0-1 TΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

15.30 Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Δόξα Περιβολακίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ 

15.30 Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ 

11.30 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου  2-5 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.00 Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Μαρτίου  5-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Πέρα – Προοδευτική 3-1 ΤΕΛΙΚΟ 

13.00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

13.30 Απόλλων Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης  0-1 ΤΕΛΙΚΟ 

11.00 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αχιλλέας Περαίας  1-2 TΕΛΙΚΟ

10.00 ΑΟ Σούτερς – Αργοναύτης Καλαμαριάς 3-1 TΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

12.00 Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΟ Μεσήμβριας 1-2 TΕΛΙΚΟ

13,15  ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Αίολος Ευόσμου 2014 3-0 ΤΕΛΙΚΟ 

15.30 Αναγέννηση Προχώματος – Μακεδών Ευόσμου 0-4 ΤΕΛΙΚΟ 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

11.00 Αστραπή Νεάπολης – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ  0-3 ΤΕΛΙΚΟ

13.00 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – Φοίνικας Σχολαρίου  0-6 ΤΕΛΙΚΟ 

10.00 Κυψέλη Νεάπολης – ΠΑΟΚ Πολίχνης  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

09.30 Δράση Αρδαμερίου – ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ   3-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 ΄Ηφαιστος Θέρμης – Φοίνικας Τούμπας  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

12.30 ΑΣΤΕΡΙΑ – Κεραυνός Μονοπηγάδου 4-0 TΕΛΙΚΟ

10.30 Κανάρης – Ελπίδες Φοίνικα 2011  3-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Δόξα Τούμπας – Αναγέννηση Επταπυργίου

 

Περισσότερα Άρθρα

Ένας όμιλος στην Α1 τη σεζόν 2024-25

Την επαναφορά της Α1 της ΕΠΣ Μακεδονίας σε έναν (1) όμιλο από το έτος 2024-25 προανήγγειλε ο πρόεδρος της ένωσης κ.Σάββας Δημητριάδης,