Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων (5/12)

Γ Εθνική (15.00)

1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1  

Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου 1-1 

Εθνικός Σοχού – Μ.Αλεξ.Ορφανίου 0-0 

Αγροτικός Αστέρας – Αλεξανδρούπολη 0-0 

Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 1-1  

Αναγέννηση Πλαγιάς – Δόξα Δράμας 1-0 

 

2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Μ.Αλεξ.Τρικάλων – Κτην.Αστ.Καληράχης 4-0

ΑΕΠ Κοζάνης – Αναγέννηση Γιαννιτσών 3-2

ΑΕ Λευκίμμης – ΟΦ Αγίου Ματθαίου 2-0 

Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας* 3-2 

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

——————————————

15.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Πενταλόφου 0-0 

15.00 ΑΕ Ευόσμου – Θύελλα Περιστερώνα  4-1

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) (H BAΘΜΟΛΟΓΙΑ)

——————————————

15.00 Μαραθώνας – Αετός Βασιλικών 2-2 

15.00 Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς αναβολή

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

11.00 ΑΕ Αμπελοκήπων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-2   (Μίλκας 4′, Λαφτσίδης 60′)

11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Μαλγάρων  2-3

11.00 Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-0

15.00 Μακεδονικός Γέφυρας – ΜΑΣ Αγχιάλου  0-1 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.00 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2

15.00 ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΣ Νεάπολης 1-2

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) (H BΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.00 Κισσός Χορτιάτη – Αρης Θεσσαλονίκης  3-0

11.00 ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Πυλαίας 1-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.30 Νέστωρ Οσσας – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου  2-2

15.00 ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής 1-6

15.00 Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Ασκού 5-0 (Κόκολας 5′, Τρικαλόπουλος 25′)

15.00 Νίκη Ηρακλείου – Αρης Καβαλαρίου  6-0

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.30 Μέντεκας Καλαμαριάς – Μελιτέας 1-0

11.00 Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας  3-1 

11.30 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης  4-0

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

15.00 Δόξα Τριλόφου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου  0-1  (Γιουλδούρης)

15.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αναγέννηση Ρυσίου  4-1

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.30 Μαγνησιακός – Δόξα Αδένδρου 0-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

15.00 Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη  0-3 

11.00 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-5

15.30 Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ρουβίκωνας 0-0

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) (H BAΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.00 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Εθνικός Αστέρας 2-1

13.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ενωση Συκεών 0-1

15.00 Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Μετεώρων 1-1

15.00 Ελπίδες Συκεών – Ατλας  Μενεμένης  0-3

 

 

—————————————–

15.00 Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών 0-2

11.30 Δάφνη Ευαγγελισμού – Αστραπή Μεσαίου  0-2

11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Λαγυνών  1-1

Στιγμιότυπα: Μ. Αλεξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Περιβολακίου 2-2

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) ( Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

09.00 Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης  1-5

15.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πέρα  3-2

15.00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης  2-2

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.00 ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 6-2

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

11.00 Νίκη Νεοχωρούδας – Διάπλασις  2-1 

15.00 ΑΟ Μεσήμβριας – Αστέρας Κορδελιού  3-0 α.α

11.00 Σταυραετός Ευξεινούπολης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου  4-1

15.00 Αναγέννηση Προχώματος – Μακεδονία Ευκαρπίας  0-5 (Ευθυμιάδης 51′, 68′, 73′, Mουχταρόπουλος 77′, Κανλής 88′)

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

09.00 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Φοίνικας Τούμπας  0-6

11.00 ΄Ηφαιστος Θέρμης – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων  1-3

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Δράση Αρδαμερίου   0-3 α.α

11.30 Φοίνικας Σχολαρίου – Κυψέλη Νεάπολης  5-0

11.30 ΑΣ Αγ.Παύλου – Αστραπή Νεάπολης  2-5

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

—————————————–

10.30 Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Δόξα Τούμπας 2-2

12.45 Αναγέννηση Επταπυργίου – Αναγέννηση Νέων Επιβατών 1-5

09.30 Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Κανάρης 5-2

 

Περισσότερα Άρθρα