Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων (28/11)

Γ’ Εθνική – 6η αγωνιστική

Κυριακή 28/11 – 15:00

1ος όμιλος

VIDEO Άρης Αβάτου-Θερμαϊκός Θέρμης 1-0 

VIDEO Αλεξανδρούπολη FC-Πανδραμαϊκός  1-4 (Γιαννόπουλος 25′, Μπερούκας 30′, Στοινοβιτς)

Δόξα Δράμας-Αγροτικός Αστέρας   0-2 (Ευθυμιάδης 51′, Κεχαγιάς)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Απόλλων Παραλιμνίου   0-2

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Σοχού   1-1 

Αναγέννηση Πλαγιάς-Ορφέας Ξάνθης   2-2 

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Άρης Αβάτου 6 5 0 1 11 4 7 15
2 Πανδραμαϊκός 6 4 2 0 13 2 11 14
3 Αγροτικός Αστέρας 6 4 2 0 10 3 7 14
4 Αλεξανδρούπολη FC 6 3 1 2 9 11 -2 10
5 Εθνικός Σοχού 6 2 3 1 7 4 3 9
6 Απόλλων Παραλιμνίου 6 3 0 3 9 8 1 9
7 Αναγέννηση Πλαγιάς 6 2 1 3 7 9 -2 7
8 Δόξα Δράμας 6 1 3 2 6 6 0 6
9 Θερμαϊκός Θέρμης 6 2 0 4 8 9 -1 6
10 Νέστος Χρυσούπολης 6 1 2 3 4 10 -6 5
11 Μ.Αλεξ,Ορφανίου 6 1 0 5 2 9 -7 3
12 Ορφέας Ξάνθης 6 0 2 4 5 16 -11 2

2ος όμιλος

Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας  0-1

ΟΦΑΜ-ΑΕΠ Κοζάνης   1-3 

ΦΣ Κοζάνη-ΑΕ Λευκίμμης   1-0 

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Αστέρας Καληράχης   1-1 

VIDEO Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών   0-0 

Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 2-0  

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ +/- Β
1 Μακεδονικός 6 5 0 1 8 2 6 15
2 ΑΕΠ Κοζάνης 6 4 1 1 12 4 8 13
3 Εδεσσαϊκός 6 4 0 2 8 6 2 12
4 ΑΣ Γιαννιτσά 6 3 1 2 5 4 1 10
5 ΟΦ Αγίου Ματθαίου 6 3 1 2 9 10 -1 10
6 Ποσειδών Μηχανιώνας 6 2 2 2 5 4 1 8
7 Θύελλα Σαρακηνών 6 2 1 3 6 7 -1 7
8 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 6 2 1 3 4 5 -1 7
9 Κτην.Αστ.Καληράχης 6 1 3 2 5 5 0 6
10 Κοζάνη 6 1 3 2 4 5 -1 6
11 Ηρακλής Αμπελοκήπων 6 1 2 3 4 10 -6 5
12 ΑΕ Λευκίμμης 6 0 1 5 3 11 -8 1

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

15.00 Θύελλα Περιστερώνα – Αναγέννηση Χαλκηδόνας  2-0 

15.00 Ιωνικός – Καμπανιακός  0-0 

15.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου  4-0  (Τάσιος 22′, 46′, 50′, Mηνάς 74′)

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

11.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Τριανδρίας  1-3

15.00 ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας  1-1  (Λιριόν 23′)
*Χαμ. πέναλτι για τον Μαραθώνα στο 38, απέκρουσε ο Συκιώτης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)(Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 3-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΟ Ξηροκρήνης  1-2 

11.00 Αίας Ευόσμου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 5-1

15.00 Ομόνοια Σταυρούπολης – Κανονιέρηδες 4-0

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

15.00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κισσός Χορτιάτη 2-2

15.00 Εθνικός Πυλαίας – Ακρίτες Συκεών  2-3 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.30 Μακεδονικός Ασκού – Νέστωρ Οσσας  1-3

15.00 Αρης Καβαλαρίου – ΠΑΟΚ Σταυρού 2-4

15.00 Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Ασσήρου  0-4 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)(Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-0 

15.00 ΠΑΟΔ – Μέντεκας Καλαμαριάς 1-1

15.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Δόξα Αγ.Παύλου  2-3

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.30 Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Τριλόφου  3-0

15.00 Ατρόμητος Τριαδίου – Ορφέας Σουρωτής  1-0

15.00 Αναγέννηση Ρυσίου – Νίκη Μεσημερίου  0-1 (Γιαλετζής 33′)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.30 Μαγνησιακός – Δάφνη Ακροποτάμου 3-1

15.00 Δόξα Αδένδρου – ΑΟ Θράκης  1-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

15.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος  2-0 

15.00 Ρουβίκωνας – Ελπίδες Αμπελοκήπων 4-2

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.00 Εθνικός Αστέρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας  1-2

11.00 Εθνικός Μετεώρων – Ατλας  Μενεμένης  1-2

15.00 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-6

15.30 Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών  4-3 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) (H BΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.00 Δόξα Περιβολακίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου  3-1

11.30 Εθνικός Λαγυνών – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 3-0

15.00 Αστραπή Μεσαίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 2-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.30 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας  5-0

13.00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Προοδευτική  4-0

15.00 Πέρα – ΑΕ Μαρτίου 1-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.00 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης  1-1

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

11.00  Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΟ Μεσήμβριας  1-3

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

09.00 Φοίνικας Τούμπας – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων  0-1

09.30 Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.   5-4

11.00 Δράση Αρδαμερίου (Παύλος Μελάς Υποδομή) – ΄Ηφαιστος Θέρμης  1-0

11.30 Αστραπή Νεάπολης – Φοίνικας Σχολαρίου  1-2

11.30 ΑΣ Αγ.Παύλου – ΠΑΟΚ Πολίχνης  3-1

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική) (Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Αστέρια – Μαραθώνας Υποδομή 5-3
Κανάρης – Αναγέννηση Επταπυργίου 1-2 

 

Περισσότερα Άρθρα