Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των κυριακάτικων αγώνων (19/1)

2ος όμιλος (20η αγωνιστική) Γ ΕΘΝΙΚΗ

15.00 ΠΑΣ Φλώρινα-Θερμαϊκός Θέρμης  1-1 TEΛΙΚΟ

15.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αστραπή Μεσοποταμίας  5-1 TEΛΙΚΟ

15.00 Αλμωπός Αριδαίας-Θύελλα Σαρακηνών*  2-0 TEΛΙΚΟ

15.00 Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός  1-0 TEΛΙΚΟ

15.00 ΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-0 TEΛΙΚΟ

Νίκη Αγκαθιάς-ΑΟ Σειρήνα 3-0 α.α.

Ποσειδών Μηχανιώνας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————

15.00 Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου  0-2 TEΛΙΚΟ

15.00 ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιάσων Αυγής  0-2 TEΛΙΚΟ (Μπακαρόπουλος 54′, Παναγιωτόπουλος 88′)

11.15  Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Καρκατζάνης 54′ / Δήμου 70′, Τζήμας 90′)

15.00  Καμπανιακός – ΠΑΟ Κουφαλίων   1-1 TEΛΙΚΟ (Βελλίνης 30′, Σαλπιγγίδης 52′)

15.00 Παύλος Μελάς – ΠΑΟΝ Επιβατών   3-1 TEΛΙΚΟ (Δούκας 16′, Χαλκιάς 45′, Κόλκος 57′, Γιουλδούρης 89′ πεν.)

11.30 Ομόνοια Σίνδου – ΑΠΕ Λαγκαδά 4-2 ΤΕΛΙΚΟ (Μποχώνης 32′, Καστανιώτης 40′, 54′, Σουχασβίλι 64′ / 58′, 74′)

15.00  Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας   0-1 TEΛΙΚΟ (Αλτιτζής 51′)

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 Πολίχνη

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Πενταλόφου 0-0 TEΛΙΚΟ / Αποβλήθηκε ο Τσιπλακίδης στο 67′ της Δόξας

15.00 Ελευθεριακός – Μελιτέας  1-2 TEΛΙΚΟ

15.00 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου  0-4 TEΛΙΚΟ

11.00 Δόξα Ρετζικίου – Αίας Ευόσμου  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου  0-1 TEΛΙΚΟ

15.00  Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων  1-1 TEΛΙΚΟ (Χατζηλούδης, Κυριακίδης)

15.00 Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Αγ.Παύλου  0-1 TEΛΙΚΟ

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΣ Νεάπολης  2-0 TEΛΙΚΟ

11.15 Νίκη Ηρακλείου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου  1-1 ΤΕΛΙΚΟ  (Κωστάνογλου 65′ /Μόσχος 90+ πεν.)

11.15  Διγενής Κρυονερίου – Κεραυνός Κολχικού  1-2 τελικό

Σου τελείωσαν τα MB; Συντονίσου στον Synora FM 98.7 και άκου την εξέλιξη των πρωινών αγώνων από τη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

11.15 Αναγέννηση Ρυσίου – Αστέρας Ραιδεστού  2-0 TEΛΙΚΟ

15.30  Μαραθώνας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης  2-1 TEΛΙΚΟ

15.00 Εθνικός Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου  2-1 TEΛΙΚΟ

Αετός Βασιλικών – ΠΟ Μαλακοπής 3-2 TEΛΙΚΟ (Τρόκας, Γεωργίου, Καρατζάς / Κουστράβας, Στουκογιάννης πεν.)

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Εθνικός Μαλγάρων 3-2 TEΛΙΚΟ

15,30  Δόξα Ελπίδας – ΠΟ Ξηροκρήνης  1-3 TEΛΙΚΟ

11.15 Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-3 τελικό

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

11.00  Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αστραπή Νεάπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Ακρίτες Συκεών – Ελπίδες Σταυρούπολης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Μαγνησιακός – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης  1-1 

11.15  ΑΕ Αμπελοκήπων – Φίλιππος Ελεούσας  3-1 τελικό

11.15 Εθνικός Μετεώρων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σαρηγιάννης 58′, Ατζαμιδάκης 72′)

15.00  ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-2 TEΛΙΚΟ (Γκουράι 25′, Πορφυρίδης 31′ / ;)

Σιαμάτρας Α.Ε. | Γυψοσανίδες, Ξηρά Δόμηση, Θερμοπρόσοψη, Ελαστικές οροφές

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

11.30  Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μακεδών Ευόσμου 5-0 TEΛΙΚΟ

15.00  Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου  1-3 TEΛΙΚΟ

15.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας  6-0 TEΛΙΚΟ

11.00 Νίκη Ευκαρπίας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   3-0  ΤΕΛΙΚΟ (Χαραλαμπόγλου 2, Καραντασιάδης)

Σου τελείωσαν τα MB; Συντονίσου στον Synora FM 98.7 και άκου την εξέλιξη των πρωινών αγώνων από τη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

15.00 ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δόξα Ασσήρου  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.15  Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Αδαμίδης)

15.00 Ελλήσποντος Κριθιάς – Νέστωρ Οσσας  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

11.00 ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Κισσός Χορτιάτη 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Πέρα – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΟ Διοικητηρίου  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

13.15 Προοδευτική – Ατρόμητος Τριαδίου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.30  ΑΕ Φαλήρου – Αίολος  6-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

13.15 Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Μαρτίου  6-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.15 Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-1 τελικό

11.15 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Δόξα Τριλόφου  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

15.30 Ιωάννης Παπάφης – Αχιλλέας Περαίας

Σου τελείωσαν τα MB; Συντονίσου στον Synora FM 98.7 και άκου την εξέλιξη των πρωινών αγώνων από τη ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

15.00 Ορφέας Αγ. Τριάδας – Αναγέννηση Προχώματος  4-3 TEΛΙΚΟ

11,15 Δόξα Αδένδρου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΑΟ Μεσήμβριας  0-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

13.15  Χαρ. Επαμεινώνδας – Κυψέλη Νεάπολης  4-0 TEΛΙΚΟ

11.00 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Κανάρης  4-1 TEΛΙΚΟ

11.00 ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Συκεών  5-2 TEΛΙΚΟ

15.00 Αναγέννηση Επταπυργίου – Λιονταράκια  4-1 TEΛΙΚΟ

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

11.00  ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Μαραθών Υποδομή 1926  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00  ΑΣ Ηρακλής 2015 – Ερμής Μηχανιώνας  3-0 TEΛΙΚΟ

15.00  Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής 1-2 TEΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Φοίνικας Σχολαρίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Ρουβίκωνας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα