Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Αναβλήθηκαν αρκετοί αγώνες των τμημάτων υποδομής

ΝΕΩΝ – ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΣΑΝΤΟΣ : –
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 – 2
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : –
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 4
ΝΕΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΝΕΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΝΕΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΝΕΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΝΕΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΝΕΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΝΕΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΝΕΩΝ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΣΑΝΤΟΣ (2) : 1 – 1
ΤΟΡ-ΤΡΕ-ΤΕΣΤΕ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΚΡΑΣ : –
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 0 – 3
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΣΑΝΤΟΣ (3) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 1 – 2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 3 – 3
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 4ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ : 3 – 1
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 5ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : –
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : –
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 6ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : 2 – 1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 1
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 7ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 4 – 4
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (1) : 0 – 6
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 5 – 1
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 1 – 4
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : –
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) : 1 – 1
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 4 – 0
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : –
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) : –
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2001 : 2 – 4
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 2 – 2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ : 4 – 0
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 5 – 1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 1 – 6
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ (2) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : –
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΓΕΦΥΡΑΣ : 10 – 4
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) : 0 – 6
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 2 – 4
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : –
ΝΕΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – FC ΤΟΥΜΠΑΣ : –
ΠΑΙΔΩΝ 2002   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2002 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 1
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΣΑΝΤΟΣ : –
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 1 – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2 : 6 – 1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 1 – 1
ΠΑΙΔΩΝ 2003   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 3 – 1
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 2 – 3
ΠΑΙΔΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΕΤ (ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ) (1) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ (3) : 2 – 3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΙΚΡΑΣ (2) – BARCELONICA : 2 – 2
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 4 – 0
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 – ΠΑΟΝΕ : 1 – 1
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 3ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΠΑΟΔ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 4 – 3
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 0
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 4ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : –
ΒΑΟ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 1
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 5ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 4 – 0
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 11 – 0
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 6ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (3) – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : –
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : –
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 7ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ : –
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ : –
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΤΩΝ 32) – 8ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : –
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ (2) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 5 – 2
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 33-40) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 41-48) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 49-56) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 57-64) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (ΘΕΣΕΙΣ 65-70) – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 5
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2004 : 0 – 7
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2004 : –
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 0
ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 2
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 8
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 : 0 – 10
ΑΣΤΕΡΙΑ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (1) – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2005 : 6 – 2
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (1) : 0 – 4
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : –
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 0 – 4
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ : 2 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) : 3 – 0
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : –
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 5 – 0
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ (2) – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 3 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΣΑΝΤΟΣ – ΤΟΡ ΤΡΕ ΤΕΣΤΕ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : 14 – 3
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 : 0 – 5
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 8 – 0
ΠΑΟΝΕ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 0 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2005 : 0 – 1
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2005 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : –
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 10
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2005 – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 5 – 3
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHIA – ΠΑΟΚ 2006 : 3 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 1 – 2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2004 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 3
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 9 – 0
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΒΑΟ : 8 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : –
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 7ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ   |   Βαθμολογία & Αγώνες

 

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς