Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Διπλάσιος αριθμός αποβολών στον 2ο όμιλο της Α κατηγορίας!

22 αποβολές σε 10 αγωνιστικές έχουν καταμετρηθεί στο πρωτάθλημα του 2ου ομίλου της Α κατηγορίας, την ίδια στιγμή όπου στον 1ο όμιλο έχουν αποβληθεί μόλις 8 ποδοσφαιριστές και 10 αντίστοιχα παίκτες στον 3ο όμιλο.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά τα πέναλτι και τις κόκκινες που καταλογίστηκαν υπέρ και κατά της κάθε ομάδας, ανά όμιλο, στην Α κατηγορία.

1ος ΟΜΙΛΟΣ (10 αγώνες)

Πέναλτι  Υπέρ
Αγχίαλος  3  (Ε/Ε/Ε)
Καλοχώρι  3  (Α/Ε/A)
Πεντάλοφος  2 (Ε/Α)
Ελευθεριακός 2  (Α/Α)
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου  2  (Ε/Ε)
Αστέρας Αμπελοκήπων  2  (Ε/Ε)
Θερμαϊκός  1  (Ε)
Αίας Ευόσμου  1  (Ε)
Καλλιθέα  1  (Ε)
Μακεδονικός Γέφυρας   1 (Α)
Αχιλλέας Τριανδρίας  1  (Ε)

Πέναλτι Κατά
Θερμαϊκός 4
Κανονιέρηδες 3
Αχιλλέας  3
Γέφυρα  3
Αγχίαλος  1
ΑΟΚ   1
Ελευθεριακός  1
Καλοχώρι  1
Καλλιθέα  1

AΠΟΒΟΛΕΣ  ΚΑΤΑ
Θερμαϊκός  2
ΜΑΣ Αγχιάλου  2
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  1
Καλλιθέα  1
Ρετζίκι  1
Αστέρας Αμπελοκήπων  1

ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΥΠΕΡ
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  5 (76′, 80′, 89′)
Θερμαικός    (75′)
ΜΑΣ Αγχιάλου  1
Αχιλλέας Τριανδρίας  1  (90′)

*Τα λεπτά στη παρένθεση δείχνουν το λεπτό στο οποίο δόθηκε η κόκκινη στον αντίπαλο


2ος ΟΜΙΛΟΣ (10 αγώνες)

Πέναλτι ΥΠΕΡ
ΑΣ Νεάπολης   (Ε/Ε/Ε/Ε)-
Νίκη Ηρακλείου     (Ε/Ε/Ε)
Θύελλα Περιστερώνα   (Ε/Ε/Α)
Μακεδονικός Λητής  2  (Ε/Ε)
Ελλήσποντος Μαδύτου  2  (Ε/Α)
Ασβεστοχώρι   2   (Α/Ε)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου  1  (Ε)
ΠΑΟΚ Σταυρού    (Ε)
ΑΕΦ 1 (Ε)
Μακεδονικός Ασκού 1  (Ε)
Δορκάδα  1
Κεραυνός Κολχικού  1 (Ε)

Πέναλτι ΚΑΤΑ
Νίκη Ηρακλείου  6
ΠΑΟΚ Σταυρού  4
Μακεδονικός Λητής  3
Ελλήσποντος Μαδύτου  2
Διγενής Κρυονερίου  2
Απόλλων Ζαγκλιβερίου  2
ΑΕ Φιλύρου   1
Μακεδονικός Ασκού   1
ΑΣ Νεάπολης  1
Θύελλα Περιστερώνα  1

Αποβολές ΚΑΤΑ
Μακεδονικός Λητής  3
Μακεδονικός Ασκού   3
Νίκη Ηρακλείου  3
Κεραυνός Κολχικού  2
ΠΑΟ Δορκάδος  2
Θύελλα Περιστερώνα 2
Απόλλων Ζαγκλιβερίου  2
Διγενής Κρυονερίου  1
ΠΑΟΚ Σταυρού  1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου  1
Άγιος Βασίλειος   1
Ελλήσποντος Μαδύτου  1

Αποβολές ΥΠΕΡ
Κεραυνός Κολχικού 6  (50′, 58′, 65′, 80′, 65′, 90′)
Νίκη Ηρακλείου 3  (57′, 68′, 76′)
ΑΕ Φιλύρου  2  (75′, 91′)
Ελλήσποντος Μαδύτου  2  (…, 90′)
ΠΑΟ Δορκάδος   2  (76′, 90′)
Μακεδονικός Ασκού  1  (89′)
ΑΣ Νεάπολης   1  (85′)
Άγιος Βασίλειος  1  (80′)
Μακεδονικός Λητής  1 (68′)
Απόλλων Ζαγκλιβερίου  1
Κεραυνός Ωραιοκάστρου  1
Θύελλα Περιστερώνα   1  (80′)

*Τα λεπτά στη παρένθεση δείχνουν το λεπτό στο οποίο δόθηκε η κόκκινη στον αντίπαλο


3ος ΟΜΙΛΟΣ (10 αγώνες)

Πέναλτι ΥΠΕΡ
Πανόραμα  5  (Ε/Ε/Α/Α/Α)
ΑΕ Κρήνης  3  (Α/Α/Ε)
ΠΟ Μαλακοπής  2  (Ε/Ε)
Νίκη Μεσημερίου  (Ε/Α)
Αναγέννηση Ρυσίου  2 (Α/Ε)
Αετός Βασιλικών  2  (Α/Ε)
Αστέρας Ραιδεστού  1   (Ε)
Αναγέννηση Επανομής  1  (Α)
Άγιος Γεωργιος  1  (Α)
Μαραθώνας   1  (Α)
Αναγέννηση Ρυσίου  1  (Ε)
Άγιος Αντώνιος   1  (Α)

Πέναλτι ΚΑΤΑ
Αετός Βασιλικών  3
Αριστοτέλης 3
Ορφέας Σουρωτής  2
Μαραθώνας  2
ΑΕ Κρήνης  2
Αναγέννηση Ρυσίου  2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου  2
Άγιος Γεώργιος   1
Εθνικός Πυλαίας  1
ΠΟΜ   1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου  1

Αποβολές ΚΑΤΑ
Αναγέννηση Ρυσίου  2
Πανόραμα  2
Αετός Βασιλικών  2
Άγιος Γεώργιος   1
Αναγέννηση Ρυσίου  1
Ορφέας Σουρωτής  1
Αριστοτέλης   1

Αποβολές ΥΠΕΡ
Αετός Βασιλικών   3    (…, …, 75′)
Αναγέννηση Ρυσίου  2  (88′, 89′)
Κεραυνός Αγγελοχωρίου  1  (77′)
Νίκη Μεσημερίου   1  (13′)
Αστέρας Ραιδεστού  1 (90′)
Άγιος Γεώργιος   1  (78′)
Πανόραμα  1  (25′)

*Τα λεπτά στη παρένθεση δείχνουν το λεπτό στο οποίο δόθηκε η κόκκινη στον αντίπαλο

Περισσότερα Άρθρα

Το ΟΡΙΣΤΙΚΟ πρόγραμμα της ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο 23-24 Νοεμβρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 23.11.2019   Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική) —————————————— Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιάσων Αυγής Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο)