Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Διαιτησία Α1: Τα στατιστικά των διαιτητών και των βοηθών

Το Epsm24 σας παρουσιάζει τα στατιστικά των διαιτητών στο πρωτάθλημα της Α1. Ποιοι έχουν τις περισσότερες συμμετοχές, ποιοι βγάζουν τις περισσότερες κάρτες και ποιοι έχουν δείξει περισσότερες φορές την άσπρη βούλα.



Διαιτητές-Συμμετοχές
Μαρόπουλος 8 
(ΑΕ Ευόσμου – Αχ. Τριανδρίας, Αυγή-Καρδία, Θύελλα-Κολχικό,Θέρμη-Καμπανιακός, Ποσειδώνας-Μαραθώνας, Ομόνοια-Θύελλα, Καρδία-Μαλακοπή, Μηχανιώνα-Σοχός)

Μιχούλιας 6 (Μαραθώνας – Φοίνικας, Σοχός-ΠΟΜ, ΑΕ Ευόσμου-Αυγή, Καρδία-Κολχικό, Φοίνικας-Θύελλα, Αυγή-Θέρμη)
Στρατζαλίδης 6 (Ηρακλής-Καμπανιακός, Ομόνοια-Θέρμη, ΠΟΜ-ΑΕ Ευόσμου, Θύελλα-Καρδία, Αυγή-Σοχός, ΠΟΜ – Φοίνικας)

Μάστακας 5 (Θύελλα- Σόχος, Αχ. Τριανδρίας-Μηχανιώνα, Καμπανιακός-ΠΟΜ, Κολχικό-Πολίχνη, Θύελλα-Τριανδρία)

Ζαφειρόπουλος 4 (Αχ. Τριανδριας-Μαραθώνας, Μηχανιώνα-Φοίνικας, Σοχός-Καρδία, Κολχικό-Ομόνοια)
Ι.Παπαδόπουλος 4 (Καρδία-Μηχανιώνα, Ηρακλής-Ομόνοια, Αυγή-Μηχανιώνα, Μαραθώνας-Κολχικό)
Βανδουλάκης 4 (Μηχανιώνα-Σίνδος, Αυγή-Τριανδρία, Κολχικό-ΠΟΜ, Καμπανιακός-Καρδία)

Μπούτσικος 3 (ΠΟΜ – Ηρακλής Α., Καμπανιακός-Κολχικό, ΠΟΜ-Ομόνοια)
Τσιαουσίδης 3 (Μαραθώνας-Αυγή, Μαλακοπή-Θύελλα, Ηρακλής-Μηχανιώνα)
Αγγελάκης 3 (Κολχικό-ΑΕ Ευόσμου, Ηρακλής-Φοίνικας, Ομόνοια-Καμπανιακός)
Τζίκας 3 (Μελιτέας – Καμπανιακός, Θύελλα-ΑΕ Ευόσμου, Μελιτέας-Ηρακλής)
Βουρνέλης 3 (Θέρμη-Θύελλα, Ηρακλής – Μαραθώνας, Ομόνοια-ΑΕ Ευόσμου)

Γιαννακός 2 (Μελιτέας-Καρδία, Μαραθώνας-Σοχός)
Μπάτζιος 2 (Καρδία-Ηρακλής, Τριανδρία-Θέρμη)
Κωνσταντινίδης Γ. 2 (Σοχός-Ομόνοια, Θέρμη-Μαραθώνας)
Μαμασούλας 2 (ΑΕ Ευόσμου – Μαραθώνας, Καμπανιακός-ΑΕ Ευόσμου)
Παπαγγελής 2 (Μελιτέας-Αχ. Τριανδρίας, Αχ. Τριανδρίας-Κολχικό)
Φουστάνας 2 (Ομόνοια-Μελιτέας),(Θέρμη-Καρδία)

Χατζηβασιλείου 1 (Μηχανιώνα-Μαραθώνας)
Δημητριάδης 1 (Μαραθώνας-Μελιτέας)
Γεωργιάδης 1 (Μελιτέας-Αυγή)
Παπανώτας 1 (Φοίνικας-Μελιτέας)
Παγώνης 1 (ΑΕ Ευόσμου – Μελιτέας)
Ζαχαριάδης 1 (Φοίνικας-Αυγή)
Καραγιαννίδης 1 (ΠΟΜ-Θέρμη)
Κωνσταντινίδης Κ. 1 (Καμπανιακός-Σοχός)
Γκορτσίλας 1 (Κολχικό – Θέρμη)

Βοηθοί
8:

Τυριακίδης  (ΠΟΜ – Ηρακλής Α.,Αυγή-Καρδία, Κολχικό-ΑΕ Ευόσμου, Μηχανιώνα-Φοίνικας, ΑΕ Ευόσμου-Μηχανιώνα, Θύελλα-Καμπανιακός, Σοχός-Ομόνοια, Τριανδρία-Κολχικό)

Νατσιόπουλος (Κολχικό – Θέρμη, Φοίνικας-Αυγή, Ηρακλής-Ομόνοια, Μηχανιώνα-Μαραθώνας, Θέρμη-Φοίνικας, Καμπανιακός-ΑΕ Ευόσμου, Σοχός-Αυγή, Μαραθώνας-Κολχικό)

Χατζηβασιλείου  (Μαραθώνας – Φοίνικας, Αυγή-Καρδία, ΠΟΜ-Θέρμη, Αχ. Τριανδρίας-Μηχανιώνα, Καμπανιακός-Κολχικό, Θέρμη-Φοίνικας, Θύελλα-Καρδία, Θύελλα-Τριανδρία)

 

6: 
Μερκενίδης Α  (Μελιτέας-Καμπανιακός,Θύελλα-ΑΕ Ευόσμου, Μελιτέας-Τριανδρία, Φοίνικας-Αυγή, Καρδία-Κολχικό, ΠΟΜ-Ομόνοια)

Πατσιάς (Θύελλα- Σοχός, Ηρακλής-Καμπανιακός, ΠΟΜ-Θέρμη, Αχ. Τριανδρίας-Μηχανιώνα, Koλχικό-Ομόνοια, Καμπανιακός-ΠΟΜ)

Φράγιος  (Μηχανιώνα-Ομόνοια, Θέρμη-Θύελλα, Καμπανιακός-Σοχός, Ηρακλής-Φοίνικας, Ηρακλής-Μαραθώνας, Ομόνοια-ΑΕ Ευόσμου)

 

5: 
Σιανίδης  (Θύελλα- Σοχός, Ηρακλής-Καμπανιακός, Μηχανιώνα-Φοίνικας, Ομόνοια-Θέρμη, Ηρακλής-Μηχανιώνα)

Μποζαντζίδης  (Μαραθώνας – Φοίνικας, Σοχός-ΠΟΜ, Θύελλα-Κολχικό, Αυγή-Ηρακλής, Καρδία-ΠΟΜ) 

Νικολαϊδης  (Καρδία-Μηχανιώνα, Θέρμη-Καμπανιακός, Τριανδρία-Κολχικό, Αυγή-Μηχανιώνα, Ομόνοια-Θύελλα)

Ντάβελας  (Κολχικό – Θέρμη, Σοχός-ΠΟΜ, Τριανδρία-Θέρμη, Ηρακλής-Φοίνικας,Αυγή-Μηχανιώνα)

Πάτρας  (Φοίνικας-Αυγή, Θέρμη-Καμπανιακός, ΠΟΜ-Θύελλα, ΑΕ Ευόσμου-Μηχανιώνα, Θέρμη-Μαραθώνας, Φοίνικας-Σοχός)

Αϊναλής  (Κολχικό-ΑΕ Ευόσμου, Μηχανιώνα-Μαραθώνας, Καμπανιακός-ΠΟΜ, Ηρακλής-Μηχανιώνα,Αυγή-Θέρμη)

 

4:
Τσακιρόπουλος   (Μελιτέας-Καμπανιακός, ΑΕ Ευόσμου-Μαραθώνας, Καρδια-Ηρακλής, Θέρμη-Μαραθώνας)

Κουφός  (ΠΟΜ – Ηρακλής Α., Καμπανιακός-Σοχός, Ομόνοια-Θέρμη, Κολχικό-Πολίχνη)

Παπαδόπουλος Ηλ. (ΠΟΜ – Θύελλα, Κολχικό-Πολίχνη, Ομόνοια-Καμπανιακός, Αυγή-Θέρμη)

Δημητριάδης  (Καρδία-Μηχανιώνα, Ηρακλής-Ομόνοια, Σοχός-Αυγή, Μαραθώνας-Κολχικό)

Στάγκος   (Κολχικό-ΠΟΜ, ΑΕ Ευόσμου-Αυγή, Σοχός-Τριανδρία, Καμπανιακός-Καρδία)

Ανδρέου  (ΑΕ Ευόσμου – Αχ. Τριανδρίας, Αυγή-Ηρακλής, Φοίνικας-Θύελλα, Μηχανιώνα-Σοχός)

Τσιότσιος  (Θύελλα-Κολχικό, Καρδία-Ηρακλής, Ομόνοια-Θύελλα, ΠΟΜ – Φοίνικας)

———————————————-

3:
Μιχτατίδης (Μηχανιώνα-Ομόνοια, Αχ. Τριανδρίας-Μαραθώνας, Καμπανιακός-Κολχικό)

Αποστόλου  (Μαραθώνας-Αυγή, Μελιτέας-Τριανδρία, Καμπανιακός-ΑΕ Ευόσμου)

Κωνσταντίν (ΑΕ Ευόσμου – Αχ. Τριανδρίας, ΑΕ Ευόσμου-Αυγή, Μαραθώνας-Σοχός)

Παπαδόπουλος Τρ.   (Μελιτέας-Καρδία, Αχ. Τριανδρίας-Μαραθώνας, Καρδία-Κολχικό)

Λιαρής (Ομόνοια-Μελιτέας, Σοχός-Καρδία, Μελιτέας-Αυγή)

Παλάσκας   (Αυγή-Τριανδρία, Σοχός-Ομόνοια, Θέρμη-Καρδία)

Μαδίτσης (Μαραθώνας-Σοχός, ΑΕ Ευόσμου – Μελιτέας, Μηχανιώνα-Σοχός)

Τοροσιάδης  (Θέρμη-Θύελλα, Ομόνοια-Καμπανιακός, ΠΟΜ – Φοίνικας)

 

2:
Ασλάνης   (ΑΕ Ευόσμου-Μαραθώνας, Κολχικό-ΠΟΜ)

Νταούκας   (Μελιτέας-Καρδία, Τριανδρία-Θέρμη)

Χαδήμογλου (Σοχός-Καρδία, Φοίνικας-Θύελλα)

Μπούρης (Σοχός-Τριανδρία, Θέρμη-Καρδία)

Φακανάς (Ομόνοια Μελιτέας, Κολχικό-Ομόνοια)

Τσεχελίδης (Καρδία-ΠΟΜ, Θύελλα-Τριανδρία)

Μεταξιώτης (ΠΟΜ-Ομόνοια, Καμπανιακός-Καρδία)

1:
Πάνου  (Αυγή-Τριανδρία)

Γεωργόπουλος   (Θύελλα-ΑΕ Ευόσμου)

Παρθενίδης (Θύελλα-Καμπανιακός)

Μπότος (Μαραθώνας-Μελίτεας)

Αγγελόπουλος (Μαραθώνας-Μελιτέας)

Ζουρτουμίδης  (Φοίνικας-Μελιτέας)

Πασιάμης  (Φοίνικας-Μελιτέας)

Στεφανιδης (ΑΕ Ευόσμου – Μελιτέας)

Τριχάχαλος (Μελιτέας-Αυγή)

Λεζάη  (Μαραθώνας-Αυγή)

Ζεκερίδης (Μηχανιώνα-Μαραθώνας)

Αλμπανίδου (Μηχανιώνα-Μαραθώνας)

Παπαδοπούλου (Ηρακλής-Μαραθώνας)

Μπάτσιος (Μελιτέας – Ηρακλής)

Δημακάς (Μελιτέας – Ηρακλής)

Παπαδόπουλος Γ. (Ομόνοια – ΑΕ Ευόσμου)
 

Πέναλτι
Μαρόπουλος 3 (Αυγή – Καρδία, Μηχανιώνα-Μαραθώνας)
Στραντζαλίδης 3 (Ομόνοια-Θέρμη, ΠΟΜ-ΑΕ Ευόσμου,  Σοχός-Αυγή)

Γκορτσίλας 2 (Κολχικό-Θέρμη)
Βανδουλάκης 2 (Μηχανιώνα-Σίνδος, Καμπανιακός-Καρδία)
Ζαφειρόπουλος 1 (Αχ. Τριανδρίας-Μαραθώνας)
Καραγιαννίδης 1 (ΠΟΜ-Θέρμη)
Γιαννακός 1 (Μελιτέας-Καρδία)
Μαμασούλας 1 (ΑΕ Ευόσμου-Μαραθώνας)
Φουστάνας 1 (Ομόνοια-Μελιτέας)
Μιχούλιας 1 (ΑΕ Ευόσμου – Αυγή)
Τσιαουσίδης 1 (ΠΟΜ-Θύελλα)
Κωνσταντινίδης 1 (Θέρμη-Μαραθώνας)
Χατζηβασιλείου 1 (Μηχανιώνα-Μελιτέας)
Δημητριάδης 1 (Μαραθώνας-Μελιτέας)
Παπαδόπουλος 1 (Μαραθώνας-Κολχικό)

Κόκκινες
Στραντζαλίδης 5 (Ομόνοια-Θέρμη, Θύελλα-Καρδία, Σοχός-Αυγή)
Βουρνέλης 3 (Θέρμη-Θύελλα)
Μάστακας 3 (Καμπανιακός – ΠΟΜ, Θύελλα – Τριανδρία)
Μιχούλιας 2 (Καρδία-Κολχικό)
Ζαφειρόπουλος 1 (Αχ. Τριανδρίας-Μαραθώνας)
Μπάτζιος 1 (Καρδία-Ηρακλής)
Μαρόπουλος 1 (Θέρμη-Καμπανιακός)
Τσαουσίδης 1 (Ηρακλής-Μηχανιώνα)
Μαμασούλας 1 (Καμπανιακός-ΑΕ Ευόσμου)
Ζαχαριάδης 1 (ΑΕ Ευόσμου-Μηχανιώνα)
Φουστάνας 1 (Θέρμη-Καρδία)

Περισσότερα Άρθρα