ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (3η)

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5 4 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 1 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4η)

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

1

50,00%
X

7,14%
2

42,86%
M/O γκολ
ανά αγώνα

4,79
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01.  ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 7 0 11-6 2-1-0 7-3 1-0-0 4-3 1-1-0
02.  ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6 0 6-1 2-0-0 3-1 1-0-0 3-0 1-0-0
03.  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 6 0 8-5 2-0-1 5-3 1-0-1 3-2 1-0-0
04.  ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 6 0 3-1 2-0-1 1-0 1-0-0 2-1 1-0-1
05.  ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 6 0 8-7 2-0-1 1-0 1-0-0 7-7 1-0-1
06.  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 4 0 10-3 1-1-0 3-3 0-1-0 7-0 1-0-0
07.  ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 5-5 1-0-2 5-4 1-0-1 0-1 0-0-1
08.  ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 10-16 1-0-2 7-9 1-0-1 3-7 0-0-1
09.  ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 0 1-8 0-0-3 0-5 0-0-2 1-3 0-0-1
10.  ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0 0 5-15 0-0-3 0-7 0-0-1 5-8 0-0-2
 ΑΝΟΔΟΣ      PLAY-OFF      PLAY-OUT      ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 2 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 3 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 5 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0 7 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 3 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 5 2 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ 7 3 ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 1 ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 5 4 ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 1 ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ