Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Γ Εθνική – 1ος Όμιλος: Αποτελέσματα, βαθμολογία, επόμενη αγωνιστική, σκόρερ

Δύο νίκες και μια ισοπαλία μέτρησαν οι τρεις ομάδες της Θεσσαλονίκης στον 1ο όμιλο της Γ εθνικής, με τον Εθνικό Σοχού να παίρνει σπουδαίο διπλό στην Αλεξανδρούπολη με 0-3 επί της τοπικής ομάδας, τον Ηρακλή Αμπελοκήπων να κερδίζει με 0-1 εκτός έδρας τον Νέστο Χρυσούπολης και την ΑΕ Ευόσμου να φεύγει με τον βαθμό από την έδρα του πανίσχυρου Παναδραμαϊκού (0-0).

Δείτε παρακάτω όλα τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής καθώς επίσης τη βαθμολογία, την επόμενη αγωνιστική και τη λίστα με τους σκόρερ του 1ου ομίλου:

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

1ος όμιλος (6η αγωνιστική)

LIVESTREAM: Αναγ.Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου 0-2 (5′ Γαϊδαρτζής πεν, 76′ Γκούμας πεν.)

Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων 4-0  (3′ Τσίλογλου, 38′ Σαλπιγγίδης, 68′, 81′ Παυλίδης)

Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής 0-1 (45+ Χατζής)

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Σοχού 0-3   (34′-37′ Θεοδωρίδης, 82′ Κουκουρίγκος)

Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών 0-0  

Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου 0-0    

ΑΕ Διδυμοτείχου – Μ.Αλεξ.Ορφανίου 2-0  (23′ Λίτσκας, 87′ Παντελίδης)

Δόξα Ν.Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α.

Times Cafe Bar – Aγν. Στρατιώτη 25 Πολίχνη

BΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ορφέας Ξάνθης    16   (13-3)
———————————-
Αετός Οφρυνίου  16 (11-4)
Παναδραμαϊκός    13   (8-2)
Ηρακλής Αμπελοκήπων   12   (10-3)
Μ. Αλεξ. Ορφανίου   10  (6-9)
Ένωση Αλεξανδρούπολης   9   (5-7)
Ελπίδα Σαπών    8*  (4-4)
ΑΕ Αμπελοκήπων   7*  (5-8)
ΑΕ Διδυμοτείχου    6   (8-6)
Νέστος Χρυσούπολης   6*  (7-7)
——————————————- (γραμμή υποβιβασμού)
Εθνικός Σοχού   6   (7-7)
Απόλλων Παραλιμνίου   6**   (4-3)
ΑΕ Ευόσμου   6*  (4-6)
Άρης Αβάτου   4*   (4-5)
Αναγέννηση Θαλασσιάς     (1-9)
Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου   0*    (2-11) -δεν συνεχίζει-

*Ένα παιχνίδι λιγότερο

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

25/04/2021, 16:30
Απόλλων Παραλιμνίου Αμπελοκήπων ΑΕ
25/04/2021, 16:30
Ηρακλής Αμπελοκήπων Αναγέννηση Θαλασσιάς
25/04/2021, 16:30
Ορφέας Puma Ξάνθης Αετός Ορφανού
25/04/2021, 16:30
Εθνικός Σοχού Νέστος Χρυσούπολης
25/04/2021, 16:30
Ελπίς Σαππών Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
25/04/2021, 16:30
ΑΕ Ευόσμου Ένωση Άνθειας Αριστείνου
25/04/2021, 16:30
Νέος Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου ΑΟ Άρης Αβάτου
25/04/2021, 16:30
Πανδραμαϊκός ΑΕ Διδυμοτείχου

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

5 γκολ
Μελισσόπουλος Α. (Ορφέας Ξάνθης)

4 γκολ
Τσίτας (Ηρακλής)
Μπερούκας (Παναδραμαϊκός)

3 γκολ
Μπαρέτας (Αετός Οφρυνίου)
Παυλίδης (Αετός Οφρυνίου)
Μουδούρογλου (Παναδραμαϊκός)

2 γκολ
Λάμι (ΑΕ Ευόσμου)
Γιαννόπουλος (ΑΕ Διδυμοτείχου)
Αχαλινόπουλος (Εθνικός Σοχού)
Θεοδωρίδης (Εθνικός Σοχού)
Εμρέ (Ελπίδα Σαπών)
Πατσιώρας (Ένωση Αλεξανδρούπολης)
Γκέκας (Άρης Αβάτου)
Βάσκος (Δόξα Σιδηροχωρίου)
Σαραντίνης (ΑΕ Διδυμοτείχου)
Σιάκκας (Μ. Αλεξ. Ορφανίου)
Πουρτουλίδης (Ηρακλής)
Τσιλόγλου (Αετός Οφρυνίου)
Σαλπιγγίδης (Αετός Οφρυνίου)

1 γκολ
Βουλγαρίδης (Ορφέας Ξάνθης)
Πασχαλάκης (Ορφέας Ξάνθης)
Τορομανίδης (Ορφέας Ξάνθης)
Παπαδόπουλος (Ορφέας Ξάνθης)
Τανζού (Ορφέας Ξάνθης)
Χιντ Ομέρ (Ορφέας Ξάνθης)
Ταχματζίδης (Εθνικός Σοχού)
Ιωαννίδης (Εθνικός Σοχού)
Κουκουρίγκος (Εθνικός Σοχού)
Μπεκρής (ΑΕ Ευόσμου)
Κωνσταντινίδης Π. (ΑΕ Ευόσμου)
Περσίδης (ΑΕ Αμπελοκήπων)
Μπερού (ΑΕ Αμπελοκήπων)
Ηλιόπουλος (ΑΕ Αμπελοκήπων)
Χατζηδημητρίου (ΑΕ Αμπελοκήπων)
Ελέζι (Αετός Οφρυνίου)
Τουμανίδης (Αετός Οφρυνίου)
Καζάκης (Αναγ. Θαλασσιάς)
Μπόζης (Ελπίδα Σαπών)
Γεωργαντζάς (Ελπίδα Σαπών)
Δαγκούλης (Μ.Αλεξ.Ορφανίου)
Λώλης (Μ. Αλεξ. Ορφανίου)
Γαϊδαρτζής (Απόλλων Παραλιμνίου)
Γκούμας (Απόλλων Παραλιμνίου)
Μελισσόπουλος (Απόλλων Παραλιμνίου)
Μπαϊκαρά (Νέστος Χρυσούπολης)
Μπάμπουρας (Νέστος Χρυσούπολης)
Ράμο (Νέστος Χρυσούπολης)
Φραγκούλης (Νέστος Χρυσούπολης)
Γεωργιάδης (Νέστος Χρυσούπολης)
Ρουμπιές (Ένωση Αλεξανδρούπολης)
Μαλτέζος (Ένωση Αλεξανδρούπολης)
Πεταλωτής (Ένωση Αλεξανδρούπολης)
Παναγιωτίδης (Ηρακλής)
Παπαδόπουλος Γ. (Ηρακλής)
Μαγκούτης (Ηρακλής)
Καθάριος (Ηρακλής)
Χατζής (Ηρακλής)
Μπελμάνι (Παναδραμαϊκός)
Βαρσαμίδης (ΑΕ Διδυμοτείχου)
Λίτσκας (ΑΕ Διδυμοτείχου)
Παντελίδης (ΑΕ Διδυμοτείχου)

Περισσότερα Άρθρα

Α1: Κόκκινες και πέναλτι (1η αγωνιστική)

Δείτε τα στατιστικά που προκύπτουν μετά το τέλος κάθε αγωνιστικής με τις αποβολές και τα πέναλτι που είτε κερδίζουν είτε καταλογίζονται για

Α1: Σκόρερ και ασίστ (1η αγωνιστική)

Με τα δύο γκολ που σημείωσε κόντρα στον Κεραυνό Ωραιοκάστρου, ο 18χρονος Γιώργος Τσισμαλίδης του ΠΑΟΞ οδηγεί τη… κούρσα της άτυπης λίστας