Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Γ Εθνική: Όλα τα σημερινά αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα της 25ης αγωνιστικής στην Γ’ εθνική:

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Ασπίδα Ξάνθης 4-0 ΤΕΛΙΚΟ 
ΠΑΟΚ Κοσμίου-Ορφέας Ξάνθης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Καβάλα-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Νέστος Χρυσούπολης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Πέρνης-ΑΕ Καλαμπακίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ορφανού-Πανσερραϊκός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αβάτου-Αλέξανδρος Κιλκίς 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Μακεδονικός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Αμυνταίου-Νίκη Αγκαθιάς 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Τρίγλιας-ΑΣ Γιαννιτσά 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΕ Λαγκαδά-Εδεσσαϊκός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Παλαιοχωρίου-Μελιτέας Μελίτης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Βέροια-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Κρόνος Αργυράδων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θρίαμβος Σερβιανών 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Λευκίμμης-Σούλι Παραμυθιάς 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θεσπρωτός-Ναυπακτιακός Αστέρας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Γρεβενά Αεράτα 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Φλωριάδας-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-3 α.α

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

 

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς 3-0 ΤΕΛΙΚΟ 
ΑΟ Στυλίδας-Πιερικός 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Ολυμπιακός Βόλου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Βόλου-ΑΣ Μετέωρα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Αλμυρού-Αστέρας Ιτέας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Μακρυχωρίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ 
Φωκικός-Αναγέννηση Καρδίτσας 0-3 α.α

 

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Γιούχτας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ 
Κερατσίνι-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-2 ΤΕΛΙΚΟ 
Αμπελακιακός-ΟΦ Ιεράπετρας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ 
ΑΕ Νεάπολης-Ατσαλένιος 0-3 ΤΕΛΙΚΟ 
Εθνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ 
Ιωνικός-Επισκοπή 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Προοδευτική

 

6ος όμιλος

Διαγόρας-Παλληνιακός
Παναιγιάλειος-Αστέρας Αμαλιάδας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:15)
Αχαρναϊκός-Φοίβος Κρεμαστής 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:15)
Ιάλυσος-Πανηλειακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Θύελλα Ραφήνας
Νίκη Τραγανού-Πανμοβριακός 2-2 ΤΕΛΙΚΟ (14:15)

Ρεπο: ΠΑΟ Βάρδας

 

7ος όμιλος – 21η αγωνιστική εξ αναβολής

Χαραυγιακός-Χαλκίδα 4-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 6/4-16:00) 
Θύελλα Καμαρίου-Άγιος Ιερόθεος 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 6/4-16:00)
Καλλιθέα-Άγιοι Ανάργυροι 4-1 ΤΕΛΙΚΟ(Σάββατο 6/4-16:00)
Απόλλων Ερέτριας-ΠΑΣ Κόρινθος 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 6/4-16:00)

 

8ος όμιλος

Ερμιονίδα-Καλαμάτα
ΑΟ Κατασταρίου-ΑΕ Πελλάνας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (15:00)
Παναρκαδικός-Ασπρόπυργος 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Μανδραϊκός-Παναργειακός 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ένωση Λέρνας-ΑΟ Υπάτου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Πάμισος-ΑΟ Εικοσιμίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (12:00)
Αστέρας Βλαχιώτη-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-5 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα