Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Γ Εθνική | Το πρόγραμμα του 1ου, 2ου και 3ου ομίλου

Γ Εθνική | Το πρόγραμμα του 1ου, 2ου και 3ου ομίλου

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΑΕ Ευόσμου: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ: –

ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού: –

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ: –

2η αγωνιστική
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: –

Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ: –

ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων: –

ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ: –

Εθνικός Σοχού – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ: –

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ – Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΕ Ευόσμου: –

ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ – Εθνικός Σοχού: –

4η αγωνιστική
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΕ Αμπελοκήπων: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ: –

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: –

Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – Εθνικός Σοχού: –

ΑΕ Ευόσμου – ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ: –

5η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ: –

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

Εθνικός Σοχού – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ – ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ: –

Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΑΕ Ευόσμου: –

6η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΑΕ Αμπελοκήπων: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ: –

ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ – Εθνικός Σοχού: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΑΕ Ευόσμου: –

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ – Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΕ Αμπελοκήπων: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ: –

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: –

Εθνικός Σοχού – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ – ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ: –

ΑΕ Ευόσμου – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ: –

Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ: –

8η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ – Εθνικός Σοχού: –

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ Ευόσμου: –

ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ – ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

9η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: –

Εθνικός Σοχού – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ: –

ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ – ΑΕ Αμπελοκήπων: –

ΑΕ Ευόσμου – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ: –

Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: –

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ: –

10η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ – ΑΕ Ευόσμου: –

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ – ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ: –

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ: –

11η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ: –

ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού: –

Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: –

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΑΕ Αμπελοκήπων: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

12η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ – Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

Εθνικός Σοχού – ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ: –

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ – ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ: –

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

13η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ – ΑΕ Ευόσμου: –

ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – Εθνικός Σοχού: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: –

ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ Αμπελοκήπων: –

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ: –

14η αγωνιστική
ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ: –

Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΑΕ Ευόσμου – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: –

ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ: –

Εθνικός Σοχού – ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ: –

ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ: –

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ: –

15η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ: –

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ – ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ: –

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΕΙΑΣ – Μ.ΆΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΦΑΝΙΟΥ: –

ΔΟΞΑ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ Ευόσμου: –

ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΠΠΩΝ: –

ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ – Εθνικός Σοχού: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΑΛ.ΞΑΝΘΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ: –

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΩΝ: –

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

Αγροτικός Αστέρας – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

Μακεδονικός – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

2η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Αγροτικός Αστέρας: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μακεδονικός: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –

ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης: –

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: –

4η αγωνιστική
ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – Αγροτικός Αστέρας: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Μακεδονικός: –

Θερμαϊκός Θέρμης – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

Αγροτικός Αστέρας – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: –

Μακεδονικός – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

6η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – Μακεδονικός: –

ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

Θερμαϊκός Θέρμης – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μακεδονικός: –

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Αγροτικός Αστέρας: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: –

ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

8η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

Μακεδονικός – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

Αγροτικός Αστέρας – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – Μακεδονικός: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αγροτικός Αστέρας: –

ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

Θερμαϊκός Θέρμης – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: –

10η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

Μακεδονικός – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: –

11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: –

ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

Θερμαϊκός Θέρμης – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Αγροτικός Αστέρας: –

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: –

12η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: –

Αγροτικός Αστέρας – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: –

13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: –

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – Μακεδονικός: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – Αγροτικός Αστέρας: –

14η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟ Κουφαλίων: –

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: –

ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ: –

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ: –

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας: –

15η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – Θερμαϊκός Θέρμης: –

ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ – ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ: –

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: –

ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ: –

Αγροτικός Αστέρας – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: –

Μακεδονικός – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: –

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΛΑΣΣΟΝΑ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΠΟ ΦΥΚΗΣ: –

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ: –

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: –

ΜΕΤΕΩΡΑ – ΣΕΛΛΑΝΑ: –

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ: –

ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ – ΑΜΥΝΤΑΙΟ: –

2η αγωνιστική
ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ: –

ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: –

ΠΟ ΦΥΚΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ – ΜΕΤΕΩΡΑ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: –

ΣΕΛΛΑΝΑ – ΑΜΥΝΤΑΙΟ: –

ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ: –

3η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: –

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ: –

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΑΣΣΟΝΑ: –

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΠΟ ΦΥΚΗΣ: –

ΑΜΥΝΤΑΙΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ: –

ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: –

ΣΕΛΛΑΝΑ – ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: –

ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ – ΜΕΤΕΩΡΑ: –

ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: –

ΠΟ ΦΥΚΗΣ – ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΕΛΛΑΝΑ: –

5η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: –

ΜΕΤΕΩΡΑ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: –

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: –

ΑΜΥΝΤΑΙΟ – ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ: –

ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ – ΕΛΑΣΣΟΝΑ: –

ΣΕΛΛΑΝΑ – ΠΟ ΦΥΚΗΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΜΕΤΕΩΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ: –

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: –

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΜΥΝΤΑΙΟ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ: –

ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ: –

ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΣΕΛΛΑΝΑ: –

ΠΟ ΦΥΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ: –

7η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: –

ΑΜΥΝΤΑΙΟ – ΜΕΤΕΩΡΑ: –

ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: –

ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: –

ΣΕΛΛΑΝΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ – ΕΛΑΣΣΟΝΑ: –

8η αγωνιστική
ΑΜΥΝΤΑΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ: –

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ: –

ΜΕΤΕΩΡΑ – ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ: –

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΣΕΛΛΑΝΑ: –

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ: –

ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ – ΠΟ ΦΥΚΗΣ: –

9η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ: –

ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ – ΑΜΥΝΤΑΙΟ: –

ΣΕΛΛΑΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΤΕΩΡΑ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: –

ΠΟ ΦΥΚΗΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: –

ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ: –

10η αγωνιστική
ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ: –

ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ – ΣΕΛΛΑΝΑ: –

ΑΜΥΝΤΑΙΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: –

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ: –

ΜΕΤΕΩΡΑ – ΠΟ ΦΥΚΗΣ: –

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΛΑΣΣΟΝΑ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ: –

11η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΕΛΛΑΝΑ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ: –

ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ – ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ: –

ΠΟ ΦΥΚΗΣ – ΑΜΥΝΤΑΙΟ: –

ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΜΕΤΕΩΡΑ: –

ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: –

12η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ: –

ΣΕΛΛΑΝΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ: –

ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ – ΠΟ ΦΥΚΗΣ: –

ΑΜΥΝΤΑΙΟ – ΕΛΑΣΣΟΝΑ: –

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ: –

ΜΕΤΕΩΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: –

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: –

13η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ: –

ΠΟ ΦΥΚΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: –

ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ: –

ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ – ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΜΥΝΤΑΙΟ: –

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ: –

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΜΕΤΕΩΡΑ: –

14η αγωνιστική
ΠΟ ΦΥΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ: –

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΛΑΣΣΟΝΑ: –

ΣΕΛΛΑΝΑ – ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ: –

ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: –

ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: –

ΑΜΥΝΤΑΙΟ – ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ: –

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΜΕΤΕΩΡΑ: –

15η αγωνιστική
ΕΛΑΣΣΟΝΑ – ΠΟ ΦΥΚΗΣ: –

ΔΙΟΥ ΔΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΑΡΕΜΙΔΙΟΥ: –

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: –

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΣΕΛΛΑΝΑ: –

ΑΕΤΟΣ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΡΡΙΤΣΑΣ: –

ΜΕΤΕΩΡΑ – ΑΟ ΤΣΙΡΙΤΣΑΝΗΣ: –

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΑΜΥΝΤΑΙΟ: –

Περισσότερα Άρθρα