Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Γ Εθνική: Το αυριανό πρόγραμμα αγώνων

Γ’ Εθνική – 12η αγωνιστική
Κυριακή 23/5 – 17:00

1ος όμιλος

ΑΕ Εύοσμου-Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού-ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός
Ηρακλής-Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων-Αλεξανδρούπολη FC
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 α.α
Αετός Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης

2ος όμιλος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΠΑΟ Κουφαλίων
Θύελλα Σαρακηνών-Θερμαϊκός
Μακεδονικός-ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αναγέννηση Πλαγιάς-Νίκη Αγκαθιάς
Αετός Βαρβάρας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας-Εδεσσαϊκός

Ρεπό: Εθνικός Γιαννιτσών

3ος όμιλος

Ηρακλής Λάρισας-Ατρόμητος Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΟ Φήκης
Μακεδονικός Φούφα-Δίας Δίου
Αετός Μακρυχωρίου-Κοζάνη
ΑΟ Σελλάνων-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Ελασσόνας
ΑΣ Μετέωρα-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό: Οικονόμος Τσαριτσάνης

4ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Νέα Αρτάκη-Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου-ΑΠΟ Αταλάντη
Θησέας Αγριάς-Ηρακής Ψαχνών
Οπούντιος Μαρτίνου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-3 α.α
ΓΣ Αλμυρού-ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

5ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Αστέρας Καληράχης-ΟΦΑΜ (15:15)
ΑΕ Λευκίμμης-Τηλυκράτης Λευκάδας (16:00)
ΑΕ Μεσολογγίου-Κέρκυρα (16:00)
ΠΑΣ Θύελλα-Θύελλα Κατσικάς
Αμβρακικός Λουτρού-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αναγέννηση Άρτας
ΠΑΣ Πρέβεζα-Παναγρινιακός

6ος όμιλος – 8η αγωνιστική (εξ αναβολής)

Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός (13:30)

7ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Ερμής Μελιγούς-Πανναυπλιακός
Παναρκαδικός-Κηφισιά
ΑΕ Ερμιονίδας-Μολαϊκός
Πανγυθεατικός-Κορωνίδα Κοιλάδας
Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου
Άγιος Ιερόθεος-Άρης Σκάλας

Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ

8ος όμιλος – 10η αγωνιστική (14:45)

Αιολικός-Αίας Σαλαμίνας
ΑΟ Καραβάς-Ακράτητος
Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Πανελευσινιακός
Κερατσίνι-ΑΠΕ Μικρασιατική
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Πυλίου Κω
Θύελλα Ραφήνας-Αετός Λουτρών

9ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Παλληξουριακός-ΑΟ Διαβολιτσίου (14:30)
ΑΟ Τσιλιβή-ΠΑΟ Βάρδας (15:00)
Αχαϊκή-Παναιγιάλειος
Πάμισος Μεσσήνης-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Αίας Γαστούνης-Ναυπακτιακός Αστέρας
Θύελλα Πατρών-ΑΠΣ Ζάκυνθος ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Εθνικός Σκουλικάδου

10ος όμιλος

Ρεθυμνιακός-Πλατανιάς (Σάββατο 22/5 – 17:00)
Άρης Ρεθύμνου-Γιούχτας 0-3 α.α
Ηρόδοτος-Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστα-Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΕ Νεάπολης-Άγιος Νικόλαος
Ατσαλένιος-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Πόρος-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0 α.α
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Αλμυρός Γαζίου

Περισσότερα Άρθρα