Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων της Κυριακής 18/10

Οι διαιτητές’ της 5ης αγωνιστικής σε 1ο και 2ο όμιλο και αυτές της 4ης σε 3ο και 4ο.

 

1ος Όμιλος

Απόλλων Κρύας Βρύσης – Εορδαϊκός
Γεωργιτσόπουλος, Χατζηνάκος, Ζήρδας (Δράμας)
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Καβάλα
Τσιοφλίκη, Ακρίβος, Καραγιάννης (Λάρισας)
Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Γκαραγκάνης, Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)
Εθνικός Ν. Αγιονερίου-Άρης
Γκράνας, Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Μηναδάκης (Καβάλας)
Βυζάντιο-Εθνικός Σερρών
Κιγίζτη, Γκιόση, Καρακασίδης (Θράκης)
Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη
Πολυχρονίου, Κεντζιόπουλος (Καστοριάς), Στεφούλης (Γρεβενων)
Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου
Δραγάτης, Γούτας, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
Δόξα Δράμας-Καλαμαριά
Μελτζανίδης, Κελεσίδης, Γιάντσης (Ημαθίας)

 


2ος Όμιλος

Φαρκαδόνα-Οπούντιος
Στεφάνου, Τίκας (Θεσπρωτίας), Θανασιάς (Ηπείρου)
Οικονόμος-Πύδνα Κίτρους
Τσιμεντερίδης, Παπαδόπουλος, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)
Τύρναβος-Εθνικός ΦΙλιππιάδας
Κατής, Δημόπουλος (Φλώρινας), Ιωαννίδης (Κοζάνης)
Πύρασος-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λάμπρου, Περιβολάρης, Αργύρης (Εύβοιας)
Φωκικός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Καλογερόπουλος, Γεωργακόπουλος, Τζάκος (Αθηνών)
Νίκη Βόλου-Ρήγας Φεραίος
Μηλιάδης, Λεζάης, Μποζατζίδης (Μεκεδονίας)
Πιερικός-Θεσπρωτός
Τζουμαλάκης, Γκαϊντατζής, Καμπούρης (Σερρών)
Αχέρων Κανα/κιου-Δωτιέας Αγιάς

Ματσούκας, Κολοσιώνης, Αντωνόπουλος (Αιτ/νιας)

 


3ος Όμιλος

Λουτράκι-Ηρακλής Ψαχνών
Βικτωράτος, Κοτζαμανίδης, Μητάκος (Πειραιά)
Λεβάντε-Χαλκίς ΑΟ
Κουφογιάννης (Φωκίδας), Σπανός, Σιδέρης (Αχαΐας)
Καλαμάτα-Παναργειακός
Δραγάτης, Τσαλίκογλου, Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)
Παναρκαδικός-Σπάρτη
Γκάμαρης, Λεοντακιανάκος, Γούναρης
Δόξα Ν. Μανωλάδας-Ερμιονίδα
Ρούσσος-Μπεκερτζής, Κωνσταντίνου, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)
Κανάρης Χίου-Παμβουπρασιακός
Λέκας (Λέσβου), Χαλβατζάκος, Καρακελές (Πειραιά)
Βύζας-Αιολικός
Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου), Βασιλάκης, Μπατζιόπουλος (Αθηνών)

 


4ος Όμιλος

Ιάλυσος-Αστέρας Βάρης
Κορδολαίμης, Δημόπουλος, Καπρέτσος (Δυτ. Αττικής)
Ηλυσιακός-Τράχωνες
Σφέτσιας (Σάμου), Μαρνέζος (Χανίων), Κίτσος (Έβρου)
ΠΑΟ Κρουσώνα-Επισκοπή
Μπερτάκης, Πετεινάτος, Κεζεμπόγλου (Χανίων)
Ιωνικός-Φωστήρας
Νίκας (Μεσσηνίας), Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)
Γλυφάδα-ΟΦΗ
Σταθόπουλος, Φαρμάκης, Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
Τριγλία Ραφήνας-Εθνικός
Δρούζας, Νενεκούμης, Καραγεώργος (Αργολίδας)
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών
Βεργέτης, Νίκα, Κύριος (Αρκαδίας)
Ατρόμητος Πειραιά-Ηράκλειο
Νεοφυτιάδης, Πυργάκης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

 

Περισσότερα Άρθρα

Ανακοίνωσε «αδυναμία» ο Εθνικός Σοχού

Δυσκολίες φαίνεται πως βρίσκει η διοίκηση του Εθνικού Σοχού ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου στη Γ’ Εθνική. Συγκεκριμένα, με ανακοίνωση της, η