Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Β κατηγορία – 1ος όμιλος: Όλες οι αγωνιστικές

Δείτε όλες τις αγωνιστικές από το πρωτάθλημα του 1ου ομίλου, της Β κατηγορίας, έτσι όπως προέκυψαν από την σημερινή κλήρωση της ΕΠΣ Μακεδονίας.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
 
1η αγωνιστική
Φίλιππος Ελεούσας - Δόξα Ελπίδας:  -  
Μαγνησιακός - ΑΣ Μενεμένης:  -  
Εθνικός Μαλγάρων - ΜΑΣ Αγχιάλου:  -  
Νίκη Νεοχωρούδας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου:  -  
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή:  -  
 
2η αγωνιστική
Μαγνησιακός - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Δόξα Ελπίδας - Εθνικός Μαλγάρων:  -  
ΑΣ Μενεμένης - Νίκη Νεοχωρούδας:  -  
ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Μακεδονικός Μοναστηρίου:  -  
Θρίαμβος Παρθενίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας:  -  
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή:  -  
 
3η αγωνιστική
Φίλιππος Ελεούσας - Εθνικός Μαλγάρων:  -  
Νίκη Νεοχωρούδας - Μαγνησιακός:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Ελπίδας:  -  
Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΣ Μενεμένης:  -  
Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΜΑΣ Αγχιάλου:  -  
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
 
4η αγωνιστική
Νίκη Νεοχωρούδας - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Εθνικός Μαλγάρων - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Μαγνησιακός - Μακεδονικός Μοναστηρίου:  -  
Δόξα Ελπίδας - Ορφέας Αγίας Τριάδας:  -  
ΑΣ Μενεμένης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή:  -  
ΜΑΣ Αγχιάλου - Ολυμπος Δενδροποτάμου:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
 
5η αγωνιστική
Φίλιππος Ελεούσας - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Νίκη Νεοχωρούδας:  -  
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Εθνικός Μαλγάρων:  -  
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μαγνησιακός:  -  
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Δόξα Ελπίδας:  -  
Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΣ Μενεμένης:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΜΑΣ Αγχιάλου:  -  
 
6η αγωνιστική
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας:  -  
Νίκη Νεοχωρούδας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή:  -  
Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου:  -  
Μαγνησιακός - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
Δόξα Ελπίδας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
ΑΣ Μενεμένης - ΜΑΣ Αγχιάλου:  -  
 
7η αγωνιστική
Φίλιππος Ελεούσας - Ορφέας Αγίας Τριάδας:  -  
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μακεδονικός Μοναστηρίου:  -  
Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Θρίαμβος Παρθενίου - Νίκη Νεοχωρούδας:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Εθνικός Μαλγάρων:  -  
ΜΑΣ Αγχιάλου - Μαγνησιακός:  -  
ΑΣ Μενεμένης - Δόξα Ελπίδας:  -  
 
8η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου:  -  
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
Νίκη Νεοχωρούδας - ΜΑΣ Αγχιάλου:  -  
Εθνικός Μαλγάρων - ΑΣ Μενεμένης:  -  
Μαγνησιακός - Δόξα Ελπίδας:  -  
 
9η αγωνιστική
Φίλιππος Ελεούσας - Ολυμπος Δενδροποτάμου:  -  
Θρίαμβος Παρθενίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Ορφέας Αγίας Τριάδας:  -  
ΜΑΣ Αγχιάλου - Μακεδονικός Μοναστηρίου:  -  
ΑΣ Μενεμένης - ΑΕ Μαρτίου:  -  
Δόξα Ελπίδας - Νίκη Νεοχωρούδας:  -  
Εθνικός Μαλγάρων - Μαγνησιακός:  -  
 
10η αγωνιστική
Θρίαμβος Παρθενίου - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΜΑΣ Αγχιάλου:  -  
Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΣ Μενεμένης:  -  
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Δόξα Ελπίδας:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Μαγνησιακός:  -  
Νίκη Νεοχωρούδας - Εθνικός Μαλγάρων:  -  
 
11η αγωνιστική
Φίλιππος Ελεούσας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
ΜΑΣ Αγχιάλου - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
ΑΣ Μενεμένης - Ολυμπος Δενδροποτάμου:  -  
Δόξα Ελπίδας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή:  -  
Μαγνησιακός - Ορφέας Αγίας Τριάδας:  -  
Εθνικός Μαλγάρων - Μακεδονικός Μοναστηρίου:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Νίκη Νεοχωρούδας:  -  
 
12η αγωνιστική
ΜΑΣ Αγχιάλου - Φίλιππος Ελεούσας:  -  
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΑΣ Μενεμένης:  -  
Θρίαμβος Παρθενίου - Δόξα Ελπίδας:  -  
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μαγνησιακός:  -  
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Εθνικός Μαλγάρων:  -  
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Νίκη Νεοχωρούδας:  -  
Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΕ Μαρτίου:  -  
 
13η αγωνιστική
Φίλιππος Ελεούσας - ΑΣ Μενεμένης:  -  
Δόξα Ελπίδας - ΜΑΣ Αγχιάλου:  -  
Μαγνησιακός - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού:  -  
Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου:  -  
Νίκη Νεοχωρούδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου:  -  
ΑΕ Μαρτίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή:  -  
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μακεδονικός Μοναστηρίου:  -

Περισσότερα Άρθρα