ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(17η αγωνιστική)

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ  1  0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1  2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 2  1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2  0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0  3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1  0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(18η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 39 0 32-6 12-3-2 20-1 8-1-0 12-5 4-2-2
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 34 0 33-9 10-4-3 26-4 7-2-0 7-5 3-2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 34 0 47-23 11-1-5 24-6 7-1-1 23-17 4-0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 34 0 30-18 11-1-5 14-6 6-0-2 16-12 5-1-3
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 30 0 30-19 9-3-5 16-7 5-2-1 14-12 4-1-4
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 30* 0 25-16 8-6-2 15-6 4-4-0 10-10 4-2-2
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 28 0 25-23 8-4-5 18-14 5-1-3 7-9 3-3-2
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 27 0 30-24 8-3-6 18-11 6-0-2 12-13 2-3-4
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 26 0 31-19 7-5-5 19-5 4-4-0 12-14 3-1-5
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 22 0 29-28 6-4-7 18-15 4-2-3 11-13 2-2-4
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 13 0 19-38 4-1-12 14-14 4-0-5 5-24 0-1-7
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 6 0 12-56 2-0-15 5-18 1-0-7 7-38 1-0-8
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 5 0 21-56 1-2-13 13-22 1-2-5 8-34 0-0-8
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 -3 13-42 1-3-13 9-19 1-1-6 4-23 0-2-7
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
– Η ομάδα ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ έχει -3 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 6 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 2 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 4 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 5 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 4 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 0 1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 3 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 4 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 8 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 3 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 3 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 2 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 0 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 3 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 1 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 6 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 3 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 4 1 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 1 0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 3 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 5 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 2 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 3 3 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 3 0 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 0 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 1 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 2 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 1 0 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 0 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 4 2 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 0 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 0 5 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 3 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 2 1 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 3 1 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 0  0 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 1 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 4 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 10 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 2  0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 2 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 2 1 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 6 0 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 0 ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ 2 5 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 2 ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 3  0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ 1 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 6 1 ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ 1  0 ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ 1 2 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 2 0 ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ 1 0 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ