ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(10η αγωνιστική)

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ    1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ  0   0  ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(11η αγωνιστική)

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 24 0 35-3 8-0-1 15-1 4-0-0 20-2 4-0-1
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24 0 23-13 8-0-2 16-7 5-0-0 7-6 3-0-2
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 20 0 23-5 6-2-1 12-2 3-1-0 11-3 3-1-1
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 19 0 15-10 6-1-2 8-2 4-0-0 7-8 2-1-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 18 0 16-13 5-3-1 12-7 3-3-0 4-6 2-0-1
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 14 0 11-9 4-2-3 8-6 2-0-2 3-3 2-2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 14 0 15-13 4-2-3 10-2 4-0-1 5-11 0-2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14 0 16-18 4-2-3 7-7 2-2-1 9-11 2-0-2
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 11 0 13-17 3-2-4 5-5 1-1-2 8-12 2-1-2
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 6 0 10-22 2-0-7 8-11 2-0-2 2-11 0-0-5
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 4 0 9-19 1-1-7 7-10 1-1-3 2-9 0-0-4
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 4 0 8-29 1-1-8 3-17 1-0-4 5-12 0-1-4
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 6-29 0-0-10 1-11 0-0-5 5-18 0-0-5
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 1 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 4 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 4 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 3 0 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 3 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 2 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 3 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 8 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 3 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ   1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 3 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 1 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 2 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 0 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 2 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ 1 4 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 4 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 0 5 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 1 0 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 5 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 1 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 2 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ 0 0 ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ