ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (8η)

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9η)

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01.  ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 19 0 19-4 6-1-0 9-2 3-0-0 10-2 3-1-0
02.  ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 14 0 14-7 4-2-2 5-2 2-1-1 9-5 2-1-1
03.  ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 12 0 16-10 4-0-3 6-1 2-0-1 10-9 2-0-2
04.  ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11 0 11-11 3-2-2 5-6 1-1-1 6-5 2-1-1
05.  ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ 10 0 11-10 3-1-3 9-6 3-0-1 2-4 0-1-2
06.  ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10 0 13-16 3-1-3 8-7 2-0-1 5-9 1-1-2
07.  ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 7 0 12-15 2-1-4 10-10 2-1-2 2-5 0-0-2
08.  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 5 0 7-15 1-2-4 4-6 1-2-1 3-9 0-0-3
09.  ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 3 0 2-17 1-0-6 0-9 0-0-3 2-8 1-0-3
 ΑΝΟΔΟΣ      PLAY-OFF      PLAY-OUT      ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 2 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 1 ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 2 2 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 5 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ 3 0 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 3 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 4 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ 0 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 1 ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 2 2 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3 2 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ 4 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 3 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 5 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 0 0 ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 3 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 0 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ 2 1 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 1 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 0 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ 1 0 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 1 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ