ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(10η αγωνιστική)

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ    2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 4 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(11η αγωνιστική)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 25 0 23-9 8-1-1 13-6 4-0-1 10-3 4-1-0
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 24 0 29-10 8-0-2 17-7 4-0-1 12-3 4-0-1
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 21 0 21-10 7-0-3 10-4 3-0-2 11-6 4-0-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19 0 23-10 6-1-2 14-5 2-1-1 9-5 4-0-1
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 19 0 19-13 6-1-2 7-4 3-0-1 12-9 3-1-1
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 18 0 22-17 6-0-3 10-11 2-0-2 12-6 4-0-1
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16 0 22-11 5-1-3 7-5 2-1-1 15-6 3-0-2
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 16 0 18-15 5-1-3 9-6 2-1-1 9-9 3-0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 6 0 18-21 2-0-7 7-11 1-0-4 11-10 1-0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 0 15-28 2-0-7 8-17 1-0-5 7-11 1-0-2
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 0 9-23 2-0-7 2-9 1-0-3 7-14 1-0-4
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 0 7-32 0-1-8 2-20 0-0-5 5-12 0-1-3
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 0-27 0-0-9 0-15 0-0-5 0-12 0-0-4
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 0 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 0 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 4 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2  5 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 4 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ  1  ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 3 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ  3  ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 3 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 6 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 5 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 1 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 6 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 3 0 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 5 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 3 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 3 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 4 1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 3 3 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 3 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ 2 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 5 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 2 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ 1 2 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 4 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ