Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Βγήκε ο αντίπαλος του ΠΑΟ Κουφαλίων για το πανελλήνιο κύπελλο

Πριν από λίγη ώρα, πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πανελληνίου κυπέλλου ερασιτεχνών, με τον ΠΑΟ Κουφαλίων να αγωνίζεται εκτός έδρας στη πρώτη αναμέτρηση.

Αντίπαλος του θα είναι ο Εδεσσαϊκός από την ΕΠΣ Πέλλας ενώ εφόσον περάσει την ομάδα της Έδεσσας θα κληθεί να παίξει στην έδρα του νικητή από το ζευγάρι ΠΑΟΝΕ Επταλόφου- ΑΕ Αλεξάνδρειας.

 

1ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως

2. ΑΕ Διδυμοτείχου – ΓΣ Προσοτσάνης

3. Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

 

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Μακεδονικός Βεύης – ΠΟ Τριγλίας

2. ΠΑΟΝΕ Επταλοφου – ΑΕ Αλεξάνδρειας

3. Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

 

3ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Καραγιαννίων

2. Ερασιτέχνες ΠΑΣ Γιάννινα – Πυρσός Γρεβενών

3. Καστοριά – Θύαμις Καστρίου

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

 

4ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Διγενής Νεοχωρίου – Ολυμπιακός Λαμίας

2. ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρός

3. ΑΕ Ποσειδών ΠΠΠ – Αχιλλέας Φαρσάλων

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

 

5ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Απόλλων Πάργας – Φωκικός

2. Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕ Μεσολογγίου

3. Αίολος Καρπενησίου – Αναγέννηση Σχηματαρίου

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

 

6ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Ηρακλής Ψαχνών – Αστέρας Βλαχιώτη

2. Αργοναύτης Νέας Κίου – ΑΟ Ατλαντίς

3. Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Λεωνίδιο

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

 

7ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Καλαμάτα

2. ΑΟ Κατασταρίου – Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

3. ΑΟ Σάμης – Πανηλειακός

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 2 – Νικητής 3

Χωρίς αγώνα ο νικητής 1

 

8ος όμιλος

1η αγωνιστική (5/4)

1. ΑΟ Σουρμένων – ΑΨΕΣ Πυθαγόρας

2. ΑΟ Σύρου – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

3. Ηρακλής Θυμιανών – Διαγόρας Ρόδου

Χωρίς αγώνα ο ΑΠΟ Κερατσίνι

2η αγωνιστική (12/4)

Νικητής 3 – Νικητής Νικητής 1

Νικητής 2 – ΑΠΟ Κερατσίνι

 

9ος όμιλος

2η αγωνιστική (12/4)

1. Ερασιτέχνες Πλατανιά – Ηρόδοτος

2. Επισκοπή – ΟΦ Ιεράπετρας

3η αγωνιστική (19/4)

Νικητής 1 – Νικητής 2

Περισσότερα Άρθρα