Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Α1: Όλοι οι σκόρερ και όλες οι ασίστ (21η αγ.)

Δείτε την λίστα με τους σκόρερ της Α1 αλλά και με τις ασίστ, μετά και την ολοκλήρωση της 21ης αγωνιστικής.

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ Α1 (21η αγωνιστική)

10 γκολ
Σπύρος Κωνσταντίνου (ΠΟ Μαλακοπής)
Σιαντρόπουλος (Ακρίτες Συκεών)

 

9 γκολ
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Επανομή)
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Tάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)

 

8 γκολ
Ιγνατίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Κρυστάλλης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Χρήστος Τσόχας (Επανομή / Αχ. Τριανδρίας)
Ανδριόπουλος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)

 

7 γκολ
Καμπέρι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Ρενάτο Ντόκου (ΑΕ Ευόσμου)

 

6 γκολ
Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Καμπεράι (Ακρίτες Συκεών)
Χατζηζήσης (Ακρίτες)
Σπύρος Σπάσης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Κατσιάκης (Κολχικό)
Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)


5 γκολ

Κλόντι Πότσι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Ρίζος Μπικιάρης (Θέρμη)
Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
Κ. Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Νίκος Χατζής (ΠΟ Μαλακοπής)
Γιώργος Αναστασιάδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πολίτης (Θέρμη/Κουφάλια)
Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Kαστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Χάρης Σφυρής (Επανομή)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Δούκας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)

 

4 γκολ
Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Νίκος Μπικιάρης (Θέρμη)
Πηρουνάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Χρύσανθος Μπετσάκος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Γιάννης Σπαχής (Ομόνοια Σίνδου)
Κώστας Αρουτίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κώστας Γεροντίδης (Παύλος Μελάς)
Νίκος Κουντουράς (Παύλος Μελάς)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Τζεβελέκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

 

3 γκολ
Θανάσης Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Καρολίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Θωμάς Πουρσανίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς / Αχ. Τριανδρίας)
Μπίμπα (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπολόσης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Μανώλης Γκουβάρας (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Παπακωνσταντίνου (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ραφαήλ Ταραμάς (ΑΕ Ευόσμου)
Θ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Παναγιώτης Τσούκλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανέστης Παναγιωτίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανέστης Παντελίδης (Παύλος Μελάς)
Αντώνης Σταμάτης (Παύλος Μελάς)
Σταύρος Καρατζάς (Θέρμη)

 

2 γκολ
Χάρης Τσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Έλντι Νασούφι (Ομόνοια Σίνδου)
Καραγκούνης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Αλέξης (Ομόνοια Σίνδου)
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)
Ρέντον Μπουλάρι (Νικη Μεσημερίου)
Αθανασιάδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Σάββας Αθανασιάδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Σουχασβίλι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σάκης Τέλλος (Επανομή)

Φουρκιώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Χρήστος Φάκκας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)
Ρέββας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Βασίλης Καλλιάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Κουστράβας (ΠΟ Μαλακοπής)
Σάββας Τσαλουχίδης (Παύλος Μελάς)
Κώστας Μακρής (Κολχικό)
Ζώτος (ΑΕ Ευόσμου)

 

1 γκολ
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Αποστολίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Βασίλης Παπαδημητρίου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Σαμανίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Άγγελος Σουλιόπολος (Επανομή)
Κώστας Mπαλασάς (Επανομή)
Παραλίκης (Επανομή)
Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μποχωρίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πέτρος Κοντσίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Γιαννουπλάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Καραμουκίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Φεντάνης (ΠΟ Μαλακοπής)
Μουρατίδης (ΠΟ Μαλακοπής)

Σταύρος Μυλωνάς (Νίκη Μεσημερίου)
Κώστας Γιαννακίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Δάλλας (Νίκη Μεσημερίου)
Γκιάτα (Ομόνοια Σίνδου)
Τσαπνίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Ανέστης (Ομόνοια Σίνδου)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Κωτσιάς (Ομόνοια Σίνδου)
Αλέξης Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Παραστατιδης (Ομόνοια Σίνδου)
Μανώλης Γιαννιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Σπύρος Μπατάλης (ΑΕ Ευόσμου)
Στέλιος Ιωαννίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Ζευκόπουλος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Φιλιππίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Βασίλης Μπαλασάς (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Πόπτσης Αλ. (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Σοφοκλής Ιωαννίδης (Θέρμη)
Στράτος Φούσκας (Θέρμη)
Βασίλης Αμανατίδης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Χάρης Σαράφογλου (Θέρμη)
Γιώργος Κωνσταντάγκας (Θέρμη)

Τσακίρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σωτήρης Αυγέρος (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πάντης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κλόντι Πότσι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σωτήρης Θεοδωρίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Θάνος Κουντουριώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σφέτκος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μυλωνάς (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σερέτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Πεχλιβανίδης (Κολχικό)
Mάριος Μπαλλίου (Κολχικό)
Κόντρα (Κολχικό)
Σαρηγιαννίδης (Παύλος Μελάς)
Κυριάκος Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Λεωνίδας Κολώνης (Παύλος Μελάς)
Γιώργος Τσεβρετζής (Παύλος Μελάς)
Γ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Μυλωνάς (Ακρίτες)
Oκριασβίλι (Ακρίτες)
Γιώργος Τσουκαλίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Παπαδημητρίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καραγκούνης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δροσαλάκης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Αβραμίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

 

 

Εκτελέσεις πέναλτι:
Κρυστάλλης 1/1
Φάκκας 1/1
Τζίμας 1/3
Kατσιάκης 1/1
Λιόντας 1/2
Σακκαλής 4/4
Τσαβδαρίδης 1/1
Γεροντίδης 1/1
Πηρουνάκης 2/2
Σιαντροπουλος 1/2
Κωνστανίνου 0/1
Πολίτης 2/2
Ματζιούνης 1/2
Παπαδόπουλος Γ. 1/1
Ηγνατίδης 1/1
Κράββαρης 1/2
Υψηλό 0/1

 

Απευθείας εκτελέσεις φάουλ:
Αχιλλέας Μακρής 2 (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Παπαδημητρίου 1 (ΓΣ Ηλιούπολης)
Mανώλης Πεταλωτής 1 (Κεραυνός Κολχικού)
Κώστας Σιαντρόπουλος 1 (Ακρίτες Συκεών)
Πασχάλης Μπουλαλάς 1 (ΑΕ Ευόσμου)

 

ΑΣΙΣΤ

8 ασίστ
Δάμος Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κώστας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)

 

6 ασίστ
Δημήτρης Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Πολίτης (Θέρμη/Κουφάλια)
Χάρης Σαββαϊδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χρήστος Τσόχας (Επανομή-Τριανδρία)

 

4 ασίστ
Νίκος Χατζής (Μαλακοπή)
Αλέξης Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)
Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
Μπάμπης Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

3 ασίστ
Tσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Χρήστος Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Στέλιος Λαφτσίδης (ΑΕ Ευόσμου)

Ρενάτο Ντόκου (ΑΕ Ευόσμου)

Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)

Mαυρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Κώστας Γεροντίδης (Π. Μελάς)
Aντώνης Σταμάτης (Π.Μελάς)

 

2 ασίστ
Γιώργος Μαργαρίτης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πασχάλης Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Ουρδούδης (Κολχικό)
Τάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)
Στέλιος Λάμπρου (Κολχικό)
Άκης Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κώστας Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ζαραγκούλιας (Μαλακοπή)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Θανάσης Τέλλος (Επανομή)
Άγγελος Σουλιοπουλος (Επανομή)
Γιώργος Δάλλας (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Φιλιππίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γιώργος Πολυκάρποφ (ΑΕ Ευόσμου)
Xάρης Σαράφογλου (Θέρμη)

 

1 ασίστ
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέξης Σπανός (Επανομή)
Βασίλης Τσούτσης (Επανομή)
Τσίλης (Επανομή)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Ανδρέας Γάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Γιαννουπλάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Καστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Κώστας Αρουτίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Mανώλης Γιαννιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Λεωνίδας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)
Γιώργος Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Τάσος Στεφανίδης (Θέρμη)
Κώστας Καρατζάς (Θέρμη)
Ρίζος Μπικιάρης (Θέρμη)
Γιώργος Λάμι (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Θάνος Αγαπητός (ΑΕ Ευόσμου)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Ραφαήλ Ταραμάς (ΑΕ Ευόσμου)
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Αναγέννηση Επανομής)
Άκης Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πολιανίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σουχαβίλι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλόπουλος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπούμπαρης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Mπίμπα Μορένο (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Χρήστος Μυλωνάς (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μάρκος Γιαβούρογλου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Κώστας Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Αποστολίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Αθανασίου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Βασίλης Παπαδημητρίου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Αχιλλέας Μαμουλίδης (Κολχικό)
Κατσιάκης (Κολχικό)
Χρήστος Κόντρα (Κολχικό)
Πασπαλάς (Μαλακοπή)
Αναστασιάδης (Μαλακοπή)
Καλλιάκης (Μαλακοπή)
Σιάκας (Μαλακοπή)
Φεντάνης (Μαλακοπή)
Σαμαράς (Μαλακοπή)
Κουντουράς (Π.Μελάς)
Γ. Τσενβρετζής (Π. Μελάς)
Τόλης Βερβέρης (Π. Μελάς)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Π. Μελάς)
Oρέστης Φειδάκης (Π. Μελάς)
Κωνσταντινίδης (Π.Μελάς)
Σαρηγιαννίδης (Π.Μελάς)
Δούκας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Μπαλασάς (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Καμπεράι (Ακρίτες)
Αβραμίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

Περισσότερα Άρθρα