Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Α1: Όλοι οι σκόρερ και όλες οι ασίστ (16η αγωνιστική)

Δείτε την λίστα με τους σκόρερ της Α1 αλλά και με τις ασίστ, μετά και την ολοκλήρωση της 16ης αγωνιστικής.


ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ Α1 (16η αγωνιστική)

10 γκολ
Σπύρος Κωνσταντίνου (ΠΟ Μαλακοπής)

9 γκολ
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Επανομή)

8 γκολ
Ιγνατίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Tάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)

7 γκολ
Σιαντρόπουλος (Ακρίτες Συκεών)

6 γκολ
Καμπέρι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Καμπεράι (Ακρίτες Συκεών)

5 γκολ
Κλόντι Πότσι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Χρήστος Τσόχας (Επανομή)
Ρίζος Μπικιάρης (Θέρμη)
Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
Νίκος Χατζής (ΠΟ Μαλακοπής)
Κρυστάλλης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Ρενάτο Ντόκου (ΑΕ Ευόσμου)

4 γκολ
Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Πηρουνάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Πολίτης (Θέρμη)
Σπάσης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χρύσανθος Μπετσάκος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Kαστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Χάρης Σφυρής (Επανομή)

3 γκολ
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Θανάσης Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Καρολίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Κώστας Γεροντίδης (Παύλος Μελάς)
Θωμάς Πουρσανίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Μπολόσης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιάννης Σπαχής (Ομόνοια Σίνδου)
Μανώλης Γκουβάρας (ΓΣ Ηλιούπολης)
Κατσιάκης (Κολχικό)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Παπακωνσταντίνου (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ραφαήλ Ταραμάς (ΑΕ Ευόσμου)
Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)

2 γκολ
Χάρης Τσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Τζεβελέκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Έλντι Νασούφι (Ομόνοια Σίνδου)
Καραγκούνης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Αλέξης (Ομόνοια Σίνδου)
Κώστας Αρουτίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)
Ρέντον Μπουλάρι (Νικη Μεσημερίου)
Αθανασιάδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανδριόπουλος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Παναγιώτης Τσούκλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Σάββας Αθανασιάδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Σουχασβίλι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Χατζηζήσης (Ακρίτες Συκεών)

Θ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Σάκης Τέλλος (Επανομή)
Φουρκιώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπίμπα (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κ. Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Σταύρος Καρατζάς (Θέρμη)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γιώργος Αναστασιάδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Βασίλης Καλλιάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Σάββας Τσαλουχίδης (Παύλος Μελάς)
Νίκος Κουντουράς (Παύλος Μελάς)

1 γκολ
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Αποστολίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Βασίλης Παπαδημητρίου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανέστης Παναγιωτίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Άγγελος Σουλιόπολος (Επανομή)
Κώστας Mπαλασάς (Επανομή)
Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μποχωρίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πέτρος Κοντσίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Γιαννουπλάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Καραμουκίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Φεντάνης (ΠΟ Μαλακοπής)
Κουστράβας (ΠΟ Μαλακοπής)
Μουρατίδης (ΠΟ Μαλακοπής)

Σταύρος Μυλωνάς (Νίκη Μεσημερίου)
Κώστας Γιαννακίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γκιάτα (Ομόνοια Σίνδου)
Τσαπνίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Ανέστης (Ομόνοια Σίνδου)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Κωτσιάς (Ομόνοια Σίνδου)
Αλέξης Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Παραστατιδης (Ομόνοια Σίνδου)
Μανώλης Γιαννιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Σπύρος Μπατάλης (ΑΕ Ευόσμου)
Στέλιος Ιωαννίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Ζευκόπουλος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Φιλιππίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ρέββας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Βασίλης Μπαλασάς (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Δούκας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Σοφοκλής Ιωαννίδης (Θέρμη)
Στράτος Φούσκας (Θέρμη)
Βασίλης Αμανατίδης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)
Νίκος Μπικιάρης (Θέρμη)
Χάρης Σαράφογλου (Θέρμη)

Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τσακίρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σωτήρης Αυγέρος (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πάντης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Χρήστος Φάκκας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Θάνος Κουντουριώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σφέτκος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μυλωνάς (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Πεχλιβανίδης (Κολχικό)
Κώστας Μακρής (Κολχικό)
Σαρηγιαννίδης (Παύλος Μελάς)
Κυριάκος Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Ανέστης Παντελίδης (Παύλος Μελάς)
Λεωνίδας Κολώνης (Παύλος Μελάς)
Αντώνης Σταμάτης (Παύλος Μελάς)
Γιώργος Τσεβρετζής (Παύλος Μελάς)
Γ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Μυλωνάς (Ακρίτες)
Oκριασβίλι (Ακρίτες)
Γιώργος Τσουκαλίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Παπαδημητρίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καραγκούνης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δροσαλάκης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Αβραμίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

Εκτελέσεις πέναλτι:
Κρυστάλλης 1/1
Φάκκας 1/1
Τζίμας 1/2
Kατσιάκης 1/1
Λιόντας 1/2
Σακκαλής 4/4
Τσαβδαρίδης 1/1
Γεροντίδης 1/1
Πηρουνάκης 2/2
Σιαντροπουλος 1/2
Κωνστανίνου 0/1
Πολίτης 2/2
Ματζιούνης 1/1
Παπαδόπουλος Γ. 1/1
Ηγνατίδης 1/1
Κράββαρης 1/1

 

Εκτελέσεις φάουλ:
Αχιλλέας Μακρής 1 (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Παπαδημητρίου 1 (ΓΣ Ηλιούπολης)
Mανώλης Πεταλωτής 1 (Κεραυνός Κολχικού)
Κώστας Σιαντρόπουλος 1 (Ακρίτες Συκεών)
Πασχάλης Μπουλαλάς 1 (ΑΕ Ευόσμου)

 

ΑΣΙΣΤ

8 ασίστ

Δάμος Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)

7 ασίστ
Κώστας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)

5 ασίστ
Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

4 ασίστ

Νίκος Χατζής (Μαλακοπή)
Αλέξης Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)

Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
Μπάμπης Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)

3 ασίστ
Tσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Χρήστος Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)

2 ασίστ

Γιώργος Μαργαρίτης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Ουρδούδης (Κολχικό)
Τάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)
Στέλιος Λάμπρου (Κολχικό)
Άκης Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κώστας Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ζαραγκούλιας (Μαλακοπή)
Στέλιος Λαφτσίδης (ΑΕ Ευόσμου)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Θανάσης Τέλλος (Επανομή)
Άγγελος Σουλιοπουλος (Επανομή)
Γιώργος Δάλλας (Νίκη Μεσημερίου)

1 ασίστ
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέξης Σπανός (Επανομή)
Βασίλης Τσούτσης (Επανομή)
Τσίλης (Επανομή)
Χρήστος Τσόχας (Επανομή)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Ανδρέας Γάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πασχάλης Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Γιαννουπλάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Καστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Κώστας Αρουτίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Λεωνίδας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)
Πολίτης (Θέρμη)
Γιώργος Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Xάρης Σαράφογλου (Θέρμη)
Γιώργος Λάμι (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Θάνος Αγαπητός (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Πολυκάρποφ (ΑΕ Ευόσμου)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Ρενάτο Ντόκου (ΑΕ Ευόσμου)
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Αναγέννηση Επανομής)
Άκης Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πολιανίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλόπουλος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπούμπαρης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Mπίμπα Μορένο (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Χρήστος Μυλωνάς (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μάρκος Γιαβούρογλου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Κώστας Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χάρης Σαββαϊδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Αχιλλέας Μαμουλίδης (Κολχικό)
Πασπαλάς (Μαλακοπή)
Αναστασιάδης (Μαλακοπή)
Σιάκας (Μαλακοπή)
Φεντάνης (Μαλακοπή)
Κουντουράς (Π.Μελάς)
Γ. Τσενβρετζής (Π. Μελάς)
Τόλης Βερβέρης (Π. Μελάς)
Κώστας Γεροντίδης (Π. Μελάς)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Π. Μελάς)
Oρέστης Φειδάκης (Π. Μελάς)
Aντώνης Σταμάτης (Π.Μελάς)
Φιλιππίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Δούκας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Καμπεράι (Ακρίτες)
Αβραμίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

Περισσότερα Άρθρα