Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Α1: Σκόρερ και ασίστ (3η αγωνιστική)

Με τα τέσσερα γκολ που σημείωσε, ο Ανέστης Μετάι του Ηρακλή Αμπελοκήπων ήταν ο MVP της περασμένης αγωνιστικής (3ης). Δείτε παρακάτω τη λίστα με τους σκόρερ και τις ασίστ της Α1.

ΣΚΟΡΕΡΣ (3η αγωνιστική)

8 γκολ
Μετάι (Ηρακλής Αμπελοκήπων)

5 γκολ
Παναγιωτόπουλος Χ. (Ιάσων Αυγής)

3 γκολ
Γιουλδούρης  (ΠΑΟΝΕ)
Εμμανουηλίδης Σ. (Καρδία)

2 γκολ
Αβραμίδης Ο. (ΑΠΕΛ)
Ματακίδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σαλπιγγγίδης (Καμπανιακός)
Τάγνκου (Καμπανιακός)
Μέτσι (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Παναγιώτι (Ομόνοια Σίνδου)
Ανέστης Παντελίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Ναλμπάντης Χ. (ΠΑΟΝΕ)
Ταχματζίδης (Εθνικός Σοχού)
Μπάλιος (Ολυμπιακός Κυμίνων)

1 γκολ
Τζήμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Στα
Κωνσταντάγκας (Εθνικός Σοχού)
Τρικαλόπουλος (Εθνικός Σοχού)
Μαυρής (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Καπρίλης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Χαριτίδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κώτσιας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Παναγιωτίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Παπανίκος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Καμπούρης (Φοίνικας Πολίχνης)
Παφίλης (Φοίνικας Πολίχνης)
Πασπαλάς (Ιωνικός)
Σταυρίδης (Ιωνικός)
Μπιτζικόπουλος (Χαλκηδόνα)
Α. Γάκης (Χαλκηδόνα)
Φώτος (Χαλκηδόνα)
Χατζηπαναγιώτου (Χαλκηδόνα)
Τσαλώνης (Χαλκηδόνα)
Ζαγναφέρης (Κουφάλια)
Τσεκερίδης (Κουφάλια)
Μπέσας (Κουφάλια)
Χαλούλι (Ομόνοια Σίνδου)
Ρούκας (ΠΑΟΝΕ)
Λευκαρίτης (ΠΑΟΝΕ)
Πορουτσίδης (ΠΑΟΞ)
Πασχαλίδης (ΠΑΟΞ)
Ζλατίντσης (ΑΕ Ευόσμου)
Κουλάκου (ΑΕ Ευόσμου)
Φιλιππίδης (ΑΕ Ευόσμου)
Μακρόπουλος (ΑΕ Ευόσμου)
Γεροντίδης (Παύλος Μελάς)
Σιαμπάνης (Παύλος Μελάς)
Τσέτσος (ΑΠΕΛ)
Κρημιανιώτης (Καρδία)
Τσακιρίδης (Καρδία)
Εμμανουηλίδης Ν. (Καρδία)


ΠΕΝΑΛΤΙ
1 εκτέλεση
Γιουλδούρης  (Χαμένο)
Παναγιωτόπουλος  Χ.   (Χαμένο)
Παναγιωτίδης  Α.  (Εύστοχο)
Γεροντίδης (Εύστοχο)
Παντελίδης  (Εύστοχο)
Κώτσιας (Εύστοχο)
Στ. Εμμανουηλίδης (Εύστοχο)

ΑΠΟΚΡΟΥΣΕΙΣ ΠΕΝΑΛΤΙ
Σεβαστίδης (ΑΠΕΛ)


ΑΣΙΣΤ

2 ασίστ
Μέτσι (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Δημήτρης Πολίτης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Σταύρος Εμμανουηλίδης (ΑΟ Καρδίας)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Γιώργος Βαρότσης (Ιάσων Αυγής)
Ναλμπάντης X. (ΠΑΟΝΕ)

1 ασίστ
Τσεμεκίδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Καρκατζάνης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Καλίν Ιβάνοφ (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κωτούλας (Φοίνικας Πολίχνης)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Δημητριάδης (ΠΑΟΝΕ)
Αντωνιάδης (ΠΑΟΝΕ)
Ζηλιαχόβαλης (ΠΑΟΝΕ)
Γάκης Ανδρέας (Χαλκηδόνα)
Μπιτζικόπουλος (Χαλκηδόνα)
Σαραμουρλής (Χαλκηδόνα)
Καρράς (Ιάσων Αυγής)
Αλέξης Καρανδρέας (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Ματακίδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Παναγιωτίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μετάι (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Δημήτρης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ραφαήλ Κονιός (Παύλος Μελάς)
Λάζαρος Σαλπιγγίδης (Καμπανιακός)
Κώστας Αλμπάνης (Καμπανιακός)
Κοτσαρίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

Περισσότερα Άρθρα