Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Α1: Πρώτος ο Κωνσταντάγκας – Όλοι οι σκόρερ της κατηγορίας (13η αγ.)

Δείτε τη λίστα με όλους τους σκόρερ της Α1 μετά την ολοκλήρωση της 14ης αγωνιστικής.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ:
9 γκολ
Γιώργος Κωνσταντάγκας (Αχιλλέας Τριανδρίας)
8 γκολ
Γιάννης Ζαγναφέρης (Μακεδονικός)
Γιάννης Παπαποστόλου (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
7 γκολ
Πατρίκ Ογκουνσότο (Μακεδονικός)
6 γκολ
Σαμπιασβίλι (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων)
5 γκολ
Αναστασιάδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Μέσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Αμανατίδης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
4 γκολ
Κώστας Αρουτίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Φαρμάκης (ΑΕ Φαλήρου)
Γιώργος Χιονίδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κοσμάς Βακουφάρης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Κώστας Γεροντίδης (Παύλος Μελάς)
Κώστας Σιαντρόπουλος (Θερμαϊκός Θέρμης)
Κρυστάλλης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αθανασιάδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Παναγιώτης Τσούκλης (Θερμαϊκος Θέρμης)
 
3 γκολ
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Θερμαϊκός Θέρμης)

Ματούλας (ΠΟ Μαλακοπής)

Τζεβελέκης (ΠΟ Μαλακοπής)

Τσεκερίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)

Χρήστος Αραμπατζούδης (Ομόνοια Σίνδου)
Σωτήρης Θεοδωρίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)

Καλίν Ιβάνοφ (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πασχάλης Μπουλαλάς (Οδυσσέας Κορδελιού)

Βέντσιος (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Αλέξης Αντωνιάδης (Μακεδονικός)

Χρήστος Στασινόπουλος (Μακεδονικός)
Βασίλης Μπακαρόπουλος (Νίκη Μεσημερίου)
2 γκολ
Έντι Φιλιππίδης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Φίλιππος Τζιόλης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Πασχάλης Στεργιανός (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων)
Χρήστου (Θερμαϊκός Θέρμης)
Χάρης Σαράφογλου (Θερμαϊκός Θέρμης)
Κάλφας (Θερμαϊκός Θέρμης)
Βασίλης Μανώλης (ΑΕ Φαλήρου)
Φιλιππίδης (ΑΕ Φαλήρου)
Μαυρίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Σάρρος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Βαγγέλης Γεωργίου (Μακεδονικός)
Δήμου (Μακεδονικός)
Σταμπουλής (Ιάσων Αυγής)

Κανδύλας Βαγγέλης (Ιάσων Αυγής)
Γιώργος Δεδούσης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σουλιόπουλος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)

Μανώλης Γιαννιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Nίκος Ζήσης (Νίκη Μεσημερίου)
Σταύρος Μυλωνάς (Νίκη Μεσημερίου)
Πασχαλίδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Παπαποστόλου Χ. (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)

Kαραγιαννίδης (Παύλος Μελάς)
 
1 γκολ
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Βουτσινάς (Νίκη Μεσημερίου)
Γερασίμου (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Δάλλας (Νίκη Μεσημερίου)
Κώστας Καζάνας (Νίκη Μεσημερίου)
Κώστας Καρατζάς (Νίκη Μεσημερίου)
Γαρύφαλλος (Μακεδονικός)
Tσιαμπάζης (Μακεδονικός)
Λυκίδης (Μακεδονικός)
Μουρατίδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Παναγιωτίδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Κρημνιώτη (ΠΟ Μαλακοπής)
Τάγκου (ΠΟ Μαλακοπής)
Δέδας (ΠΟ Μαλακοπής)
Σαρλής (ΠΟ Μαλακοπής)
Νίκος Γαβανάς (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Νικηφορίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τσακίρης  (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τζίμας  (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τσιάκος (Οδυσσέας Κορδελιού)
Μαυροβουνιώτης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Τσιλγγιρίδης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Kεραμμυδάς (Οδυσσέας Κορδελιού)
Ανεστάκης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Σπάσης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χρήστος Γιαννουκίδης (Παύλος Μελάς)
Κώστας Πλίκας (Παύλος Μελάς)
Αντώνης Σταμάτης (Παύλος Μελάς)
Στέλιος Ιωαννίδης (Παύλος Μελάς)
Δημήτρης Φοινικόπουλος (Θερμαϊκός Θέρμης)
Παύλος Φωτιάδης (Θερμαϊκός Θέρμης)
Χρήτος Φάκκας (Θερμαϊκός Θέρμης)
Δουσδαμπάνης (Ομόνοια Σίνδου)
Μπανακάκης (Ομόνοια Σίνδου)
Καστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Αχιλλέας Μακρής (Ιάσων Αυγής)
Σάκης Ανεστίδης (Ιάσων Αυγής)
Όρκας (Ιάσων Αυγής)
Κλουκουταράς (Ιάσων Αυγής)
Γουγούσης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Παρασκευάκης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Τραχανάς (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Ρεσούλι (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Μουσταφάογλου (Αστραπή Μεσαίου)
Ανανιάδης (Αστραπή Μεσαίου)
Τζήκας  (Αστραπή Μεσαίου)
Μαρκίδης(Αστραπή Μεσαίου)
Μαρμαρίδης (Αστραπή Μεσαίου)
Γιαννουλίδης (Αστραπή Μεσαίου)
Παπακωνταστίνου (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γουργουνίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Τσιμόπουλος (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Αλέξης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Πανούσης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Ζολώτας (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Φεύγας (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Πολυκάρποφ (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κίτσος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Τασιούλας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Καραπατσακίδης (ΑΕ Φαλήρου)
Μακρόπουλος (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων)
Γιαννακίδης (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων)
Σακκόγλου (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων)
Τσαναξής (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων)
 
 
Αυτογκόλ: Μπαξιβάνης (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων), Καράμπασης (ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων), Σιτσιάνης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας), Κωτέντσης (Ιάσων Αυγής), 2 αυτ. Ποσειδώνας Καλαμαριάς, Τρόκας (Αχιλλέας Τριανδρίας), Μαυροβουνιώτης (Οδυσσέας Κορδελιού)
 
 
 
 

 

Περισσότερα Άρθρα

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 20/10/2021

ΤΕΤΑΡΤΗ 20.10.2021 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————– ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.30 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 23-24/10/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 23.10.2021 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————— ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: