Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Α1: Πέρασε πρώτος ο Κωνστανίνου στη λίστα των σκόρερ (13η αγωνιστική)

Μπορεί να είναι μόλις 19 χρονών, φαίνεται πως είναι η χρονιά φέτος του Σπύρου Κωνσταντίνου, ο οποίος με 9 γκολ στις 13 αγωνιστικές, είναι μέχρι στιγμής, ο πρώτος σκόρερ της Α1.

Μετά τον επιθετικό της Μαλακοπής, βρίσκεται ο Ηλίας Ιγνατίδης, που σκόραρε με πέναλτι απέναντι στον Ηρακλή Αμπελοκήπων, ενώ με ο Τάσος Ιορδανόπουλος με το γκολ που σημείωσε κόντρα στα Κουφάλια, έφτασε τα 7 συνολικά και «έπιασε» τον Δημήτρη Υψηλό των Κουφαλίων. Αναλυτικά παρακάτω όλοι οι σκόρερ και όλες οι ασίστ.

 

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ Α1 (13η αγωνιστική)

9 γκολ
Σπύρος Κωνσταντίνου (ΠΟ Μαλακοπής)

8 γκολ
Ιγνατίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)

7 γκολ
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Tάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)

6 γκολ
Σιαντρόπουλος (Ακρίτες Συκεών)
Καμπέρι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Επανομή)

 

5 γκολ
Κλόντι Πότσι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Χρήστος Τσόχας (Επανομή)
Ρίζος Μπικιάρης (Θέρμη)

 

4 γκολ
Καμπεράι (Ακρίτες Συκεών)
Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Πηρουνάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Νίκος Χατζής (ΠΟ Μαλακοπής)
Πολίτης (Θέρμη)
Κρυστάλλης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Σπάσης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χρύσανθος Μπετσάκος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)

 

3 γκολ
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Χάρης Σφυρής (Επανομή)
Κώστας Γεροντίδης (Παύλος Μελάς)
Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Θωμάς Πουρσανίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Kαστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Γιάννης Σπαχής (Ομόνοια Σίνδου)

Μανώλης Γκουβάρας (ΓΣ Ηλιούπολης)
Κατσιάκης (Κολχικό)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Παπακωνσταντίνου (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ρενάτο Ντόκου (ΑΕ Ευόσμου)
Ραφαήλ Ταραμάς (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)

 

2 γκολ
Μπολόσης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Χάρης Τσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Τζεβελέκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Έλντι Νασούφι (Ομόνοια Σίνδου)
Καραγκούνης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Αλέξης (Ομόνοια Σίνδου)
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)

Γιώργος Καρολίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Θανάσης Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανδριόπουλος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Παναγιώτης Τσούκλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σουχασβίλι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Χατζηζήσης (Ακρίτες Συκεών)

Θ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Σάκης Τέλλος (Επανομή)
Φουρκιώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κ. Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γιώργος Αναστασιάδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Βασίλης Καλλιάκης (ΠΟ Μαλακοπής)

 

 

1 γκολ
Σάββας Αθανασιάδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Αποστολίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Βασίλης Παπαδημητρίου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανέστης Παναγιωτίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Άγγελος Σουλιόπολος (Επανομή)
Κώστας Mπαλασάς (Επανομή)
Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μποχωρίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πέτρος Κοντσίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αθανασιάδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Φεντάνης (ΠΟ Μαλακοπής)
Κουστράβας (ΠΟ Μαλακοπής)

Σταύρος Μυλωνάς (Νίκη Μεσημερίου)
Κώστας Γιαννακίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Ρέντον Μπουλάρι (Νικη Μεσημερίου)
Γκιάτα (Ομόνοια Σίνδου)
Τσαπνίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Ανέστης (Ομόνοια Σίνδου)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Κωτσιάς (Ομόνοια Σίνδου)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Σπύρος Μπατάλης (ΑΕ Ευόσμου)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Στέλιος Ιωαννίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Ζευκόπουλος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Φιλιππίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ρέββας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Βασίλης Μπαλασάς (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Στράτος Φούσκας (Θέρμη)
Βασίλης Αμανατίδης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)

Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
Νίκος Μπικιάρης (Θέρμη)
Σταύρος Καρατζάς (Θέρμη)

Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τσακίρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σωτήρης Αυγέρος (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Χρήστος Φάκκας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Θάνος Κουντουριώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπίμπα (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σφέτκος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μυλωνάς (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Πεχλιβανίδης (Κολχικό)
Κώστας Μακρής (Κολχικό)
Νίκος Κουντουράς (Παύλος Μελάς)
Σαρηγιαννίδης (Παύλος Μελάς)
Κυριάκος Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Ανέστης Παντελίδης (Παύλος Μελάς)
Λεωνίδας Κολώνης (Παύλος Μελάς)
Αντώνης Σταμάτης (Παύλος Μελάς)
Γιώργος Τσεβρετζής (Παύλος Μελάς)
Σάββας Τσαλουχίδης (Παύλος Μελάς)
Γ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Γιώργος Τσουκαλίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Παπαδημητρίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καραγκούνης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

 

 

Εκτελέσεις πέναλτι:
Κρυστάλλης 1/1
Φάκκας 1/1
Τζίμας 1/1
Kατσιάκης 1/1
Λιόντας 1/2
Σακκαλής 4/4
Τσαβδαρίδης 1/1
Γεροντίδης 1/1
Πηρουνάκης 2/2
Σιαντροπουλος 1/2
Κωνστανίνου 0/1
Πολίτης 2/2
Ματζιούνης 1/1
Παπαδόπουλος Γ. 1/1
Ηγνατίδης 1/1

 

Εκτελέσεις φάουλ:
Αχιλλέας Μακρής 1 (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Παπαδημητρίου 1 (ΓΣ Ηλιούπολης)
Mανώλης Πεταλωτής 1 (Κεραυνός Κολχικού)
Κώστας Σιαντρόπουλος 1 (Ακρίτες Συκεών)
Πασχάλης Μπουλαλάς 1 (ΑΕ Ευόσμου)

 

ΑΣΙΣΤ

7 ασίστ

Δάμος Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)

6 ασίστ
Κώστας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)

5 ασίστ
Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

3 ασίστ
Tσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αλέξης Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)
Χρήστος Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
2 ασίστ

Γιώργος Μαργαρίτης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μπάμπης Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Ουρδούδης (Κολχικό)
Τάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)
Στέλιος Λάμπρου (Κολχικό)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Δημήτρης Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)

Κώστας Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)

Ζαραγκούλιας (Μαλακοπή)
Νίκος Χατζής (Μαλακοπή)
Στέλιος Λαφτσίδης (ΑΕ Ευόσμου)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)

 

1 ασίστ
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Δάλλας (Νίκη Μεσημερίου)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέξης  Σπανός (Επανομή)
Βασίλης Τσούτσης (Επανομή)
Τσίλης (Επανομή)
Άγγελος Σουλιοπουλος (Επανομή)
Θανάσης Τέλλος (Επανομή)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Ανδρέας Γάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πασχάλης Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Καστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Λεωνίδας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)
Πολίτης (Θέρμη)
Γιώργος Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Γιώργος Λάμι (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Θάνος Αγαπητός (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Πολυκάρποφ (ΑΕ Ευόσμου)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Αναγέννηση Επανομής)
Άκης Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Άκης Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πολιανίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλόπουλος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπούμπαρης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Mπίμπα Μορένο (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μάρκος Γιαβούρογλου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Κώστας Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χάρης Σαββαϊδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Πασπαλάς (Μαλακοπή)
Αναστασιάδης (Μαλακοπή)
Σιάκας (Μαλακοπή)
Φεντάνης (Μαλακοπή)
Κουντουράς (Π.Μελάς)
Γ. Τσενβρετζής (Π. Μελάς)
Τόλης Βερβέρης (Π. Μελάς)
Κώστας Γεροντίδης (Π. Μελάς)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Π. Μελάς)
Φιλιππίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Δούκας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Καμπεράι (Ακρίτες)
Αβραμίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)

Περισσότερα Άρθρα