Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ  67 0 64-23 20-7-3 34-11 11-3-1 30-12 9-4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ  63 0 59-24 19-6-5 38-10 13-1-1 21-14 6-5-4
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ  58 0 53-31 16-10-4 31-14 10-2-3 22-17 6-8-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ  57 0 38-29 17-6-7 22-10 10-2-3 16-19 7-4-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  55 0 48-30 15-10-5 21-15 7-5-3 27-15 8-5-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ  49 0 41-23 13-10-7 25-8 8-6-1 16-15 5-4-6
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  44 0 47-38 12-8-10 30-13 8-4-3 17-25 4-4-7
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ  44 -2 34-29 14-4-12 18-12 8-2-5 16-17 6-2-7
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ  44 0 33-28 13-5-12 20-13 7-4-4 13-15 6-1-8
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ  43 0 50-45 12-7-11 26-20 6-4-5 24-25 6-3-6
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ  41 0 34-40 11-8-11 21-16 7-4-4 13-24 4-4-7
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ  38 0 29-38 10-8-12 18-16 6-6-3 11-22 4-2-9
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ  23 0 37-73 7-2-21 24-34 4-2-9 13-39 3-0-12
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ  22 0 23-52 6-4-20 16-22 5-2-8 7-30 1-2-12
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 18 0 31-59 4-6-20 14-21 3-3-9 17-38 1-3-11
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  1 0 12-71 0-1-29 7-33 0-1-14 5-38 0-0-15
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
– Η ομάδα ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ έχει -2 βαθμούς από ποινές

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 6 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 2 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 3 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 5 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 3 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 3 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 5 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 3 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 5 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 5 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 4 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 3 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 6 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 5 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 4 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 3 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 4 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 4 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 3 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 2 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 3 0 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 2 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 5 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ 2 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 4 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 3 1 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ