ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(10η αγωνιστική)

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 6 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟΝΕ 2 3 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0  0  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(11η αγωνιστική)

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟΝΕ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 23 0 21-6 7-2-1 7-2 4-0-1 14-4 3-2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 21 0 12-5 7-0-2 6-2 3-0-1 6-3 4-0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 17 0 13-8 5-2-3 4-3 2-2-1 9-5 3-0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16 0 18-9 4-4-2 12-5 2-2-1 6-4 2-2-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 16 0 10-6 4-4-2 5-4 2-1-2 5-2 2-3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16 0 8-4 4-4-1 5-1 2-3-0 3-3 2-1-1
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 15 0 13-9 5-0-4 7-7 3-0-3 6-2 2-0-1
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 14 0 13-7 4-2-4 13-1 4-1-0 0-6 0-1-4
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 14 0 11-6 4-2-3 6-3 3-1-2 5-3 1-1-1
ΠΑΟΝΕ 14 0 18-17 4-2-4 12-9 2-1-2 6-8 2-1-2
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 12 0 8-7 3-3-3 6-4 2-0-1 2-3 1-3-2
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 12 0 8-9 3-3-3 7-5 2-1-1 1-4 1-2-2
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 11 0 15-16 3-2-5 9-7 2-1-2 6-9 1-1-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 8 0 14-18 2-2-5 7-8 1-2-2 7-10 1-0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 7 0 5-14 1-4-4 1-2 0-3-1 4-12 1-1-3
ΙΩΝΙΚΟΣ 5 0 4-17 1-2-6 3-7 1-1-2 1-10 0-1-4
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 0 6-39 0-0-9 1-16 0-0-4 5-23 0-0-5
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΠΑΟΝΕ 6 2 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 4 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 1 ΠΑΟΝΕ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 4 1 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 1 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 0 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟΝΕ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 4 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 1 ΠΑΟΝΕ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 5 1 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 1 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΝΕ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 3 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 1 ΠΑΟΝΕ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΟΝΕ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 4 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 3 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 ΠΑΟΝΕ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 5 1 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 1  1  ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 0 ΠΑΟΝΕ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 0 4 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 0 0 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 2 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 0 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 6 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟΝΕ 2 3 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟΝΕ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟΝΕ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟΝΕ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΠΑΟΝΕ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΟΝΕ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟΝΕ
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΠΑΟΝΕ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΟΝΕ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΟΝΕ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟΝΕ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΟΝΕ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟΝΕ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΝΕ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΑΟΝΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΝΕ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΠΑΟΝΕ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΑΟΝΕ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟΝΕ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΟΝΕ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΟΝΕ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΠΑΟΝΕ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΑΟΝΕ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ