Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Α κατηγορία: Αποβολές και πέναλτι (12η αγ.)

Δείτε παρακάτω αναλυτικά τα πέναλτι και τις κόκκινες που καταλογίστηκαν υπέρ και κατά της κάθε ομάδας, ανά όμιλο, στην Α κατηγορία.

Σιαμάτρας Α.Ε. | Γυψοσανίδες, Ξηρά Δόμηση, Θερμοπρόσοψη, Ελαστικές οροφές

1ος ΟΜΙΛΟΣ (12 αγώνες)

Πέναλτι  Υπέρ
Καλοχώρι  4  (Α/Ε/A/Ε)
Αγχίαλος  3  (Ε/Ε/Ε)
Πεντάλοφος  3 (Ε/Α/Ε)
Αστέρας Αμπελοκήπων  3  (Ε/Ε/Ε)
Ελευθεριακός 3  (Α/Α/Ε)
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου  2  (Ε/Ε)
Καλλιθέα 2 (Ε/Ε)
Θερμαϊκός  1  (Ε)
Αίας Ευόσμου  1  (Ε)
Μακεδονικός Γέφυρας   1 (Α)
Αχιλλέας Τριανδρίας  1  (Ε)

Πέναλτι Κατά
Θερμαϊκός 4
Κανονιέρηδες 4
Αχιλλέας  3
Γέφυρα  3
Ελευθεριακός  2
Καλλιθέα  2
Αγχίαλος  1
ΑΟΚ   1
Καλοχώρι  1
Ελπίδες ΑΕΕ  1

AΠΟΒΟΛΕΣ  ΚΑΤΑ
Αστέρας Αμπελοκήπων  3
Θερμαϊκός  2
ΜΑΣ Αγχιάλου  2
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  1
Καλλιθέα  1
Ρετζίκι  1
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου  1
Μακεδονικός Γέφυρας  1
Ελευθεριακός    1
Κανονιέρηδες   1

ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΥΠΕΡ
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  6 (56′, 76′, 80′, 89′)
Θερμαικός    (75′)
ΜΑΣ Αγχιάλου  1
Αχιλλέας Τριανδρίας  1  (90′)
Αστέρας Αμπελοκήπων   1  (90′)
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου   1   (90′)
Κανονιέρηδες   1  (86′)
Αίας     (90+5)
Δόξα Ρετζικίου   1   (80′)

*Τα λεπτά στη παρένθεση δείχνουν το λεπτό στο οποίο δόθηκε η κόκκινη στον αντίπαλο


2ος ΟΜΙΛΟΣ (12 αγώνες)

Πέναλτι ΥΠΕΡ
ΑΣ Νεάπολης  5  (Ε/Ε/Ε/Ε/Ε)-
Νίκη Ηρακλείου     (Ε/Ε/Ε)
Θύελλα Περιστερώνα   (Ε/Ε/Α/Ε)
Μακεδονικός Λητής  2  (Ε/Ε)
Ελλήσποντος Μαδύτου  2  (Ε/Α)
Ασβεστοχώρι   2   (Α/Ε)
Διγενής Κρυονερίου   2  (Α/Ε)
Κεραυνός Κολχικού 2 (Ε/Ε)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου  1  (Ε)
ΠΑΟΚ Σταυρού    (Ε)
ΑΕΦ 1 (Ε)
Μακεδονικός Ασκού 1  (Ε)
Δορκάδα  1

Πέναλτι ΚΑΤΑ
Νίκη Ηρακλείου  6
ΠΑΟΚ Σταυρού  4
Μακεδονικός Λητής  3
ΑΣ Νεάπολης  3
Διγενής Κρυονερίου  3
Ελλήσποντος Μαδύτου  2
Απόλλων Ζαγκλιβερίου  2
ΠΑΟ Δορκάδας   1
ΑΕ Φιλύρου   1
Μακεδονικός Ασκού   1
Θύελλα Περιστερώνα  1
Κεραυνός Κολχικού   1

Αποβολές ΚΑΤΑ
Θύελλα Περιστερώνα  3
Μακεδονικός Λητής  3
Μακεδονικός Ασκού   3
Νίκη Ηρακλείου  3
Κεραυνός Κολχικού  2
ΠΑΟ Δορκάδος  2
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   2
Απόλλων Ζαγκλιβερίου  2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου  2
Διγενής Κρυονερίου  1
ΠΑΟΚ Σταυρού  1
Άγιος Βασίλειος   1
Ελλήσποντος Μαδύτου  1

Αποβολές ΥΠΕΡ
Κεραυνός Κολχικού 7  (50′, 58′, 65′, 80′, 65′, 90′, 90+5′)
Νίκη Ηρακλείου 3  (57′, 68′, 76′)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου  3  (…, 64′, 95′)
ΑΕ Φιλύρου  2  (75′, 91′)
Ελλήσποντος Μαδύτου  2  (…, 90′)
ΠΑΟ Δορκάδος   2  (76′, 90′)
Μακεδονικός Ασκού  1  (89′)
ΑΣ Νεάπολης   1  (85′)
Άγιος Βασίλειος  1  (80′)
Νέα Γενεά    1   (65′)
Μακεδονικός Λητής  1 (68′)
Απόλλων Ζαγκλιβερίου  1
Θύελλα Περιστερώνα   1  (80′)

*Τα λεπτά στη παρένθεση δείχνουν το λεπτό στο οποίο δόθηκε η κόκκινη στον αντίπαλο


3ος ΟΜΙΛΟΣ (12 αγώνες)

Πέναλτι ΥΠΕΡ
Πανόραμα  5  (Ε/Ε/Α/Α/Α)
ΑΕ Κρήνης  3  (Α/Α/Ε)
Αναγέννηση Ρυσίου  3  (Α/Ε/E)
ΠΟ Μαλακοπής  2  (Ε/Ε)
Νίκη Μεσημερίου  (Ε/Α)
Αετός Βασιλικών  2  (Α/Ε)
Κεραυνός Αγγελοχωρίου   1  (Ε)
Αστέρας Ραιδεστού  1   (Ε)
Αναγέννηση Επανομής  1  (Α)
Άγιος Γεωργιος  1  (Α)
Μαραθώνας   1  (Α)
Αναγέννηση Ρυσίου  1  (Ε)
Άγιος Αντώνιος   1  (Α)
Αριστοτέλης  1  (Ε)

Πέναλτι ΚΑΤΑ
Αριστοτέλης  3
Μαραθώνας 3
Αετός Βασιλικών  3
ΠΟΜ  2
Ορφέας Σουρωτής  2
ΑΕ Κρήνης  2
Αναγέννηση Ρυσίου  2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου  2
Άγιος Γεώργιος   1
Εθνικός Πυλαίας  1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου  1
Πανόραμα   1

Αποβολές ΚΑΤΑ
Αριστοτέλης 2
Αναγέννηση Ρυσίου  2
Πανόραμα  2
Αετός Βασιλικών  2
Νίκη Μεσημερίου   1
Aστέρας Ραιδεστού   1
Άγιος Γεώργιος   1
Αναγέννηση Ρυσίου  1
Ορφέας Σουρωτής  1

Αποβολές ΥΠΕΡ
Αετός Βασιλικών   3    (…, …, 75′)
Εθνικός Πυλαίας  2   (88′, 65′)
Αναγέννηση Ρυσίου  2  (88′, 89′)
Πανόραμα  2  (25′, 55′)
Κεραυνός Αγγελοχωρίου  1  (77′)
Νίκη Μεσημερίου   1  (13′)
Ορφεας Σουρωτής  1 (80′)
Αστέρας Ραιδεστού  1 (90′)
Άγιος Γεώργιος   1  (78′)

*Τα λεπτά στη παρένθεση δείχνουν το λεπτό στο οποίο δόθηκε η κόκκινη στον αντίπαλο

Περισσότερα Άρθρα