ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(30η αγωνιστική)

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 4 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 63 0 67-23 19-6-3 39-7 12-2-0 28-16 7-4-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 57 0 60-25 17-6-5 28-12 8-3-3 32-13 9-3-2
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 49 0 43-34 14-7-7 26-16 7-6-1 17-18 7-1-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 45 0 44-30 13-6-9 28-13 9-3-2 16-17 4-3-7
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 45 0 39-33 13-6-9 17-14 8-1-5 22-19 5-5-4
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 44 0 52-43 13-5-10 29-17 8-4-2 23-26 5-1-8
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 42 0 50-47 12-6-10 28-19 9-2-3 22-28 3-4-7
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 41 0 51-45 12-5-11 32-20 8-4-2 19-25 4-1-9
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 41 0 43-39 12-5-11 26-14 8-3-3 17-25 4-2-8
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 39 0 52-59 12-3-13 28-23 8-1-5 24-36 4-2-8
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 38 0 50-43 11-5-12 29-14 8-2-4 21-29 3-3-8
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 35 0 42-58 11-2-15 26-24 8-1-5 16-34 3-1-10
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 28 0 33-44 8-4-16 17-23 3-2-9 16-21 5-2-7
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 26 0 48-54 6-8-14 28-30 4-3-7 20-24 2-5-7
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ -9 -9 4-101 0-0-28 3-48 0-0-14 1-53 0-0-14
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.
– Η ομάδα ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ έχει -9 βαθμούς από ποινές

Οι διαφημίσεις της Google είναι διαφορετικές για τον κάθε επισκέπτη ανάλογα με τις αναζητήσεις που κάνει.
Ως εκ τούτου το παρόν site δε φέρει καμία ευθύνη για το περιεχόμενό τους.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 0 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 5 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 5 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 4 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 5 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 4 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 5 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 3 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 0 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 6 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 6 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 4 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 4 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 4 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 4 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 4 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 7 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 4 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 4 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 4 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 2 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 4 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 2 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 0 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 4 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 2 6 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 2 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 5 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 2 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 4 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 4 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 4 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 2 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 1 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 1 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 3 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 0 2 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 3 0 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 3 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 3 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 2 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 1 0 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 4 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 2 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 1 3 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 0 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 0 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 2 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 2 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ 4 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 2 4 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 0 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 0 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 1 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 4 4 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ