ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
(7η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ  3   2   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
(8η αγωνιστική)

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ομάδες βαθμοί ποινές γκολ N/I/H εντός εκτός
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 19 0 17-6 6-1-0 11-5 4-0-0 6-1 2-1-0
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 17 0 16-6 5-2-0 12-3 4-0-0 4-3 1-2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14 0 16-9 4-2-1 9-4 2-2-0 7-5 2-0-1
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 13 0 12-8 4-1-2 7-2 2-1-0 5-6 2-0-2
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 12 0 14-14 4-0-3 11-7 3-0-1 3-7 1-0-2
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 10 0 6-5 3-1-3 2-2 1-1-1 4-3 2-0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 10 0 11-11 3-1-3 6-5 1-1-1 5-6 2-0-2
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 9 0 14-11 2-3-2 6-2 2-0-1 8-9 0-3-1
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 9 0 10-11 3-0-4 8-2 2-0-1 2-9 1-0-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 9 0 10-15 3-0-4 4-4 2-0-1 6-11 1-0-3
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 8 0 15-15 2-2-3 6-6 1-1-1 9-9 1-1-2
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 7 0 10-13 2-1-4 6-4 2-0-2 4-9 0-1-2
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 7 0 10-14 2-1-4 5-7 1-1-2 5-7 1-0-2
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 7 0 8-13 2-1-4 6-8 1-1-2 2-5 1-0-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 0 7-14 2-0-5 3-8 1-0-3 4-6 1-0-2
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 3 0 6-17 1-0-6 1-10 0-0-3 5-7 1-0-3
– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

 

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 3 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 4 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 2 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 0 1 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 0 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 4 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 5 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 1 2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 2 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 2 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 2 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 0 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 2 1 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 2 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 0 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 3 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 4 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 1 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ 0 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 3 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3  3  ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 7 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 2 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 0 5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0 2 Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ  4   0  ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 3 0 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 2 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ

 

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ