5η φάση
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΠΑΟΝΕ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

4η φάση
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 3 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 1 4 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 3 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 9 0 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 3 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 4 5 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 2 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 4 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

 

3η φάση
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 5 – 6 – ΛΟΓΩ ΤΙΜΩΡΙΑΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ Ο κ. Δ, ΚΙΚΗΡΗΣ, ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 0 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 0 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 7 0 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 0 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 4 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΟΝΕ 2 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 0 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 2 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 1 2 ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 1 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 1 – 4

 

2η φάση
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 1 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 5 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 0 1 ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 4 0 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 2 3 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4 1 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 2 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 4 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 0 0 ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 2 – 3
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 0 1 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 3 0 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 5 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 1 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 0 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 3 1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ 0 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 3 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ

 

1η φάση
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 0 1 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 0 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 3 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 3 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 1 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 3 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 0 3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ 4 2 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ 1 2 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 0 6 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 0 2 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 1 2 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 0 3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 1 0 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 3 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 8 1 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 4 3 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΡΟΥΒΙΚΩΝΑΣ 1 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ 2 1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 3 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 0 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 5 4 ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ 1 1 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 2-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ 4 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ 1 3 ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ 1 3 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1 3 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 0 ΠΕΡΑ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 1 2 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΣΟΥΤΕΡΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 0 4 ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 6 2 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ 0 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 0 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 3 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ