Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Έτσι συγκροτήθηκαν οι όμιλοι σε Α και Β κατηγορία

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώθηκε η συγκρότηση των ομίλων της A’ και της Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας της αγωνιστικής περιόδου 2019 – 2020:

Α΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 

1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
Α.Ο.Κ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙKΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ

 

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ
Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Π.Α.Ο. ΔΟΡΚΑΔΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ

 

— 2 —

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΚΡΗΝΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ

 

 

Β΄ Ερασιτεχνική κατηγορία 

1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ

 

2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Α.Μ.Σ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

 

— 4 —

 

3ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Π.Α.Ε. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

 

4ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

 

— 5 —

 

5ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
Α.Ε. ΦΑΛΗΡΟΥ
Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
Π.Α.Ο. ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

6ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ
Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ

Περισσότερα Άρθρα