LIVE: Αποτελέσματα και πρόγραμμα φιλικών αγώνων

programma1

Το Epsm24 σας παρουσιάζει τα πιο σημαντικά φιλικά παιχνίδια των ομάδων της ΕΠΣ Μακεδονίας, κατά τη διάρκεια της καλοκαιρινής προετοιμασίας τους. Η σελίδα ανανεώνεται καθημερινά.

ΠΕΜΠΤΗ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες 1-0 (Καλανίδης)

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Καλλικράτεια – ΑΕ Ευόσμου 1-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΓΣ Ηλιούπολης 0-2
Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 6-1 (Μαυρομάτης 2, Αμανατίδης 2, Μαυρομάτης, Θωμάς/-)
Τρίγλια – Ακρίτες Συκεών 3-1 (Πεχλιβανίδης, Καραδήμος, Λεονταρίδης / -)
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αχιλλέας Τριανδρίας ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ
ΠΑΟ Κουφαλίων – Κανονιέρηδες 3-0 (Γαβανάς, Παπατζίκος, Υψηλός)

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μελιτέας 2-3 (Μπολόσης, Αλέξης / Μάικ, Βεϊδαμενίδης 2)

ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου 2-0
ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα 3-3
Νίκη Πολυγύρου – Ορφέας Σουρωτής 4-2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Επανομής 0-0
Ατρόμητος Τριαδίου – Νίκη Μεσημερίου 2-4 (VIDEO)
Παύλος Μελάς – ΑΟ Καρδίας 1-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μελιτέας 0-2
ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 3-0

 

ΠΕΜΠΤΗ 10 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Μακεδονικός Λητής – Κανονιέρηδες 2-1

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη 0-1 (Μποζίνης)
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-2
Ιάσων Αυγής – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0 (Τσαναξής, Μόσχος)

Η μεγαλύτερη γκάμα αθλητικών στολών που συνδυάζει υψηλή ποιότητα και χαμηλές τιμές

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Ευόσμου 5-1 (Ιορδανόπουλος 2, Κόντρα, Πεταλωτής, αυτογκόλ / Καλανίδης Κ.)
ΑΕ Πυλαίας – Νίκη Κερασιάς 1-3 (-/Σκίουλας 3, Σαββίδης)
Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας 1-2 (Βερνής / Δημητρακόπουλος, Καρυδόπουλος)
Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας 0-1
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μακεδονικός Γέφυρας 2-1
Ανθεμού Γαλάτιστας – Δόξα Ρετζικίου 1-1
Αετός Βασιλικών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-3
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – ΠΑΟΝΕ 1-3
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Κανονιέρηδες ΜΑΤΑΙΩΣΗ
Ιωνικός – Μακεδονικός Λητής 3-0
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟΚ Κ17 0-1
Ελλήσποντος Κριθιάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-3
Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0  (VIDEO)
Θύελλα Περιστερώνα – Ομόνοια Σίνδου 2-2
Μακεδονικός – Παύλος Μελάς 2-0
Φοίνικας Πολόχνης – Λεβέντης Λεβεντοχωρίου 6-0
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Μεσημερίου 1-5 (VIDEO)
ΓΣ Ηλιούπολης – Μελιτέας 0-0
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΑΕ Αμπελοκήπων 5-1
Άρης Καβαλαρίου – ΑΠΕΛ 1-3
Δόξα Πενταλόφου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Καλλικράτεια 2-4
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΣ Νεάπολης 1-2

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Νίκη Ευκαρπίας – Άρης Καβαλαρίου 4-2
ΠΟ Τρίγλιας – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0

 

ΠΕΜΠΤΗ 17 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Κανονιέρηδες 1-3
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 4-1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αριστοτέλης Σταγείρων/Στρατονίκης 1-0
Νίκη Ευκαρπίας – Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης 4-0
Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς 1-1 (VIDEO)
Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Ρυσίου 3-3
Δόξα Πενταλόφου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1
Αετός Βασιλικών – ΑΟ Καρδίας 0-2

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Φώκαιες – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 4-0
ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελλήσποντος Νέας Μαδύτου 2-0 (Αλεξάνδρου, Κυπαρρίσης)

 

Τώρα στη GOALBET με 100% Bonus εγγραφής 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ελπίδας 2-0
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Ευόσμου 0-2
ΑΕ Πυλαίας – Μέγας Αλέξανδρος 0-1
Άρης Καβαλαρίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-0
Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Σοχού 1-0 (Ιορδανόπουλος)
Δόξα Ρετζικίου – ΑΜΣ Νικόπολη 0-2 (Κωνσταντινίδης, Ξανθόπουλος)
Νίκη Μεσημερίου – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – Δόξα Πενταλόφου 2-4
Ομόνοια Σίνδου – Χελιδόνια 3-0
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Καλλικράτεια 1-3
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ελευθεριακός
Α.Ε Φιλύρου – Ιάσων Αυγής 1-6
Νίκη Κερασιάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-3 (VIDEO)
Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-2
Μακεδονικός Λητής – Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Ακρίτες Συκεών – ΓΣ Ηλιούπολης 0-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Στρατώνι 1-2
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Τρίγλιας 0-1
ΠΟ Μουδανίων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-1
Ελπίδες Χαλάστρας – Εθνικός Μαλγάρων 0-1

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Ιωνικός 1-1
Θύελλα Περιστερώνα – ΑΕ Ευόσμου 0-0
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 6-0
Ομόνοια Σίνδου – Πάικο 1-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Φοίνικας Πολίχνης 2-2
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – Μαραθώνας 1-1
Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Γέφυρας 1-3
Αχιλλέας Περαίας – ΑE Νέας Κρήνης 2-0
Αναγέννηση Επανομής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-0
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες 2-5
ΠΑΟ Κουφαλίων – Καμπανιακός 3-0 (VIDEO)
Πανόραμα – Μελιτέας 1-1

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Νίκη Ευκαρπίας – Ελλήσποντος Κριθιάς 2-3

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – Αίας Ευόσμου
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – ΑΕ Ευόσμου
Κισσός Χορτιάτη – Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης
Μακεδονικός Λητής – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
ΑΕ Πυλαίας – Σάντος
Εθνικός Σοχού – Νίκη Κερασιάς
Ορφέας Σουρωτής – ΑΟ Καρδίας
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Επανομής
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιάσων Αυγής
Δόξα Ρετζικίου – Νίκη Μεσημερίου
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Τριαδίου
Ομόνοια Σίνδου – Άρης (Κ19)
ΠΑΟΝΕ – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΑΜΣ Νικόπολη
Νίκη Κερασιάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Ακρίτες Συκεών – Θύελλα Περιστερώνα
ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Εθνικός Γιαννιτσών – ΠΑΟ Κουφαλίων

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κεραυνός Κολχικού
Αίας Ευόσμου – Μαραθώνας
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Μακεδονικός Ασκού
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Δόξα Ελπίδας
Εθνικός Σοχού – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
ΑΕ Πυλαίας – Αετοί Θεσσαλονίκης
Ορφέας Σουρωτής – Μελιτέας
Νίκη Ευκαρπίας – Νίκη Μεσημερίου
Μαραθώνας – Αίας Ευόσμου
Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ακρίτες Συκεών
Άρης Καβαλαρίου – Δόξα Ρετζικίου
Όλυμπος Δενδροποτάμου – Ελπίδες Ευόσμου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιάσων Αυγής
Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Ομόνοια Σίνδου – Τρίγλια
Ιωνικός – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Μακεδονικός Λητής – Ελευθεριακός
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – Άτλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΑΣ Νεάπολης
Θρίαμβος Ταγαράδων – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Νίκη Κερασιάς – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Γέφυρας
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Δάφνη Ευαγγελισμού – Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου (δεν έχει αποφασιστεί η έδρα)
Καμπανιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Φιλύρου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΑΟ Δορκάδας
Θύελλα Περιστερώνα – ΠΑΟ Κουφαλίων
Άρης Κασσανδρείας – Παύλος Μελάς

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Άρης Καβαλαρίου – ΑΕ Ευόσμου
Κισσός Χορτιάτη – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Ομόνοια Σϊνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Εθνικός Αστέρας- Νέστωρ Όσσας
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΜΣ Νικόπολη

ΤΡΙΤΗ 29 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
Αετός Βασιλικών – Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης

ΤΕΤΑΡΤΗ 30 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΜΣ Νικόπολης
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αίας Ευόσμου
Δόξας Ελπίδας – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
Κισσός Χορτιάτη – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ιωνικός
Αχιλλέας Τριανδρίας – Εθνικός Σοχού
Ορφέας Σουρωτής – Αστέρας Ραιδεστού
ΠΑΟΝΕ – Αναγέννηση Επανομής
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Καμπανιακός
Δόξα Ρετζικίου – Άρης (Κ19)
Όλυμπος Δενδροποτάμου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου
Νίκη Μεσημερίου – Κύπρος Διονυσίου
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Γερμανική Ακαδημία
Νέοι Πόροι – Ομόνοια Σίνδου
Ελευθεριακός – Στρατώνι
Μακεδονικός Λητής – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Ακρίτες Συκεών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Νίκη Ηρακλείου – Αστραπή Νεάπολης
Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Ελπίδες Μακεδονικού
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΟ Καρδίας
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Νίκη Ευκαρπίας – Νίκη Μεσημερίου
Αετός Βασιλικών – Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΠΑΟΚ Κ17
ΑΕ Νέας Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Παύλος Μελάς – Τρίκαλα Ημαθίας
ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Εθνικός Σοχού – Μελιτέας
Ορφέας Σουρωτής – Νίκη Κερασιάς
Θύελλα Περιστερώνα – Αναγέννηση Επανομής
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Παύλος Μελάς
Ομόνοια Σίνδου – Δόξα Ρετζικίου
Εθνικός Μετεώρων – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Ιωνικός – ΑΜΣ Νικόπολη
Δόξα Τριλόφου – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου – Νίκη Ηρακλείου
ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Γέφυρας
Ποντιακός Νέας Σάντας – Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΓΣ Ηλιούπολης
Ελευθεριακός – Νίκη Μεσημερίου
Ακρίτες Συκεών – Ιάσων Αυγής
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Αετός Βασιλικών – Αετοί Θεσσαλονίκης
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Εθνικός Μετεώρων
Χελιδόνια – Παύλος Μελάς

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αίας Ευόσμου
Νίκη Ευκαρπίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Κισσός Χορτιάτη – Μέντεκας Καλαμαριάς
Μαραθώνας – Μέγας Αλέξανδρος
Δόξα Ρετζικίου – Σάντος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Α.Σ. Πέρα
Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός
Μακεδονικός Ασκού- Εθνικός Αστέρας
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Γερμανική Ακαδημία
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Δόξα Δρυμού – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

ΤΕΤΑΡΤΗ 6 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Άρης Καβαλαρίου – Αίας Ευόσμου
Κισσός Χορτιάτη – Αριστοτέλης Σταγείρων
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Θρίαμβος Παρθενίου
Όλυμπος Δενδροποτάμου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Μέγας Αλέξανδρος – Ελευθεριακός
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Καμπανιακός – ΑΜΣ Νικόπολη
ΑΕ Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Νέστωρ Όσσας

ΠΕΜΠΤΗ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Νίκη Αμμουλιανής – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου
Όλυμπος Δενδροποτάμου – ΠΟ Ξηροκρήνης
Νίκη Ηρακλείου – Νέοι Κεραυνού Κολχικού
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Βρασίδας Βρασνών – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου
Εθνικός Αστέρας – Δάφνη Ευαγγελισμού

ΤΕΤΑΡΤΗ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου- Σταυραετός Ευξεινούπολης
Όλυμπος Δενδροποτάμου – Δόξα Ελπίδας
Δόξα Αγίου Παύλου- Εθνικός Αστέρας
Νίκη Ηρακλείου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Αστέρας
Ομόνοια Σταυρούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ζ. Ζάχου – Εθνικός Ευόσμου