Football League 2 (Βορράς)

geo11

Στον Αλέξανδρο Κιλκίς ο Γιάννης Γεωργιάδης

Από την ΑΠΕΛ στον Αλέξανδρο Κιλκίς θα βρεθεί ο Γιάννης Γεωργιάδης.  περισσότερα

xalk

Δανεικούς από Κουφάλια παίρνει η Χαλκηδόνα

Στη… γειτόνισσα Αναγέννηση Χαλκηδόνας (Α´ τοπικό), με την οποία διατηρεί άριστες σχέσεις και πρόσφατα έγινε συνάντηση συνεργασίας, αλλά και φιλικό, θα παραχωρήσει με υποσχετική για ένα χρόνο ο ΠΑΟ Κουφαλίων δυο νεαρούς παίκτες. περισσότερα

eikona

Φιλικό: Ολυμπιακός Κυμίνων-Αγροτικός Αστέρας 1-5 (video)

Δείτε τα στιγμιότυπα από τη φιλική νίκη του Αγροτικού Αστέρα με 1-5 επί του Ολυμπιακού Κυμίνων. περισσότερα

g ethniki

Γ εθνική: Επείγουσα… ανακοίνωση προς τις ομάδες

Με επείγον σήμα της η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία καλεί άμεσα τα σωματεία της Γ’ Εθνικής να αποστείλουν τα έντυπα πράξης συναίνεσης για τα δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα όπως και τις καταστάσεις υγείας. περισσότερα

koufalia-alex

Φιλικό: Π.Α.Ο. Κουφαλίων vs Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 (video)

Δείτε τα στιγμιότυπα από την φιλική αναμέτρηση μεταξύ του ΠΑΟ Κουφαλίων και του Αλέξανδρου Κιλκίς, μέσα από τη κάμερα του E-koufalia.gr. περισσότερα

g ethniki

Αιτήματα αναβολής, ένταση για… οδοιπορικά αλλά η κλήρωση έγινε!

Ανέβηκαν οι τόνοι στην ΕΠΟ πριν την κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής – Οι «καυτοί» διάλογοι και τα οδοιπορικά. περισσότερα

g ethniki

Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ Εθνικής 2018-2019

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας
Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός – Βέροια
Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια – ΠΟ Τριγλίας
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά

4η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά

5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια
Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου
Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός

6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός

7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκός – Βέροια
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας

8η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας

9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Ερμής Αμυνταίου – Βέροια
ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

10η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου

12η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια

13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας
Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων

g ethniki

Γ εθνική: Πρεμιέρα, ημέρα διεξαγωγής και ρεπό

Αυτή την ώρα στα γραφεία της ΕΠΟ πραγματοποιείται η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ εθνικής κατηγορίας. περισσότερα

g ethniki

Γ εθνική: Η 1η αγωνιστική σε όλους τους ομίλους

Γ’ Εθνική – 1η αγωνιστική
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09 16:00 περισσότερα

καλλιμαν1-696x343

Από τη Δορκάδα σε ομάδα Γ εθνικής!

Η ομάδα της Δορκάδας έκλεψε τις εντυπώσεις τη περσινή σεζόν και ήδη ένας ποδοσφαιριστής που είχε βασικό ρόλο στη περσινή πορεία πρωταθλητισμού «μετακομίζει» από ότι όλα δείχνουν σε ομάδα Γ εθνικής. περισσότερα

makedonikos fc

Έκλεισε γκολκίπερ και περιμένει… Κρυστάλλη ο Μακεδονικός

Την στιγμή που εκκρεμεί η υπόθεση απόκτησης του Ανδρέα Κρυστάλλη, ο Μακεδονικός ανακοίνωσε την απόκτηση ενός γκολκιπερ. περισσότερα

iliadis

«Ευοσμίτης» ο Στέλιος Ηλιάδης!

Από τις 17 Αυγούστου ο «arenafm.gr» αποκάλυψε το «φλερτ» του Αγροτικού Αστέρα με τον Στέλιο Ηλιάδη και 23 μέρες μετά έρχεται η επιβεβαίωση, αφού γίνεται και επίσημα κάτοικος Ευόσμου (δύσκολα θα «στράβωνε» κάτι, αφού ουσιαστικά είχε συμφωνήσει από τότε). περισσότερα

http://overads.com/push-down/