Γ “ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

maxi

ΕΠΣΜ: Live εξέλιξη των Κυριακάτικων πρωινών αγώνων (Συνεχής Ροή)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
12.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νίκη Μεσημερίου 1-1 (57′)
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
11.00 Δόξα Ελπίδας – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 2-1 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
11.30 Νίκη Ευκαρπίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου 0-1 (65′)
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
11.00 Φοίνικας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης ΑΝΑΒΟΛΗ
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
12.00 Αρης Ξηροποτάμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-2 (41′)
12.00 Μακεδονικός Ασκού – Θύελλα Περιστερώνα 1-1 (60′)
13.00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟΚ Σταυρού
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
11.00 Ολυμπος Δενδροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου 0-0 (20′)
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
11.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Εθνικός Μετεώρων 1-4 (84′)
12.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Εθνικός Αστέρας
11.30 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Προοδευτική
11.00 Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
12.00 Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Εθνικός Ευόσμου
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
11.30 ΜΑΣ Στίβου – Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
11.30 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
09.00 Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου 5-2
13.00 Εύοσμος 2006 – Αναγέννηση Προχώματος
11.00 Αναγέννηση Καλοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 2-2 (40′)
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
09.30 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Καπετάν Αγρας 4-2
11.00 ΠΟ Ξηροκρήνης – Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 1-1
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
11.30 ΑΣ Παπάδες – Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-2 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
11.00 Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-2
11.30 Δράση Αρδαμερίου – Δόξα Γερακαρούς