Πρόγραμμα αγώνων

kalamaria4

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων
Ώρα ανάρτησης: 21/3/2017    18:32ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25.03.2017

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Δενδροποτάμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Αξιός Ανατολικού – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Αίας Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Ιωνικός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Ελευθεριακός – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Μακεδονικός Γέφυρας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

——————————————————

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Φοίνικας Πολίχνης – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Δόξα Ρετζικίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Πέρα

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Πανόραμα – Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Προοδευτική

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Μαδύτου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Φοίνικας Σχολαρίου – Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Ηρακλής Μοδίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Βρασίδας Βρασνών – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Τσαγγάρης Χρήστος

 

Διγενής Κρυονερίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Φίλιππος Ελεούσας – Εύοσμος 2006

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Γερακαρούς – Εθνικός Προφήτη

Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – Μακεδονία Καλαμωτού

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Ιγνατιάδης, Καμπαρμάκης, Παπαδόπουλος Εμμ., Ρακόπουλος, Σταμάτης Αθ.

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Βαζακίδης, Ζησόπουλος, Καραχρυσάφη, Μαυρίδης, Τσατσαλής, Χορόζογλου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26.03.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

——————————————

Μακεδονικός – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ιάσων Αυγής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Παύλος Μελάς – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Αχιλλέας Τριανδρίας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

——————————————————

Χελιδόνια – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Πιπερίδου Αλεξία

Ακρίτες Συκεών – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Ξυλάς Χρήστος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα

ΑΜΣ Νικόπολη – Μελιτέας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Κιβωτίδου Ραφαηλία Σωτ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

——————————————————

Φοίνικας Καλαμαριάς – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Α’Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία

Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Μαραθώνας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

——————————————————

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Δρυμού – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Ασκού – Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Μακεδονικός Λητής – ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Κεραυνός Κολχικού – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Ασσήρου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Νεοχωρούδας – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 12.00

Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Ορφέας Αγίας Τριάδας – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Ελπίδες Χαλάστρας – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΣ Μενεμένης

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 12.00

Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 12.00

Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μετεώρων – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 17.00

Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Α’Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα

Αστραπή Νεάπολης – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

Κισσός Χορτιάτη – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 17.00

Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 17.00

Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 17.00

Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Κανονιέρηδες – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αίολος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

——————————————————

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δ. Θέρμης – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Περαίας – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος – Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΜΑΣ Στίβου

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 16.30

Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Προχώματος – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 12.00

Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Μακεδών Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Δάφνη Ακροποτάμου – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 12.00

Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 12.00

Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΕ Νέων Σίνδου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 14.00

Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Καρτερών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Καπετάν Αγρας – Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 14.00

Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Βορράς Αμπελοκήπων – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΣ Αγ. Παύλος – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.00

Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Λακκιάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 17.00

Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 17.00

Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Κανάρης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.00

Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00

Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Μελισσουργός – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Μελισσουργού – ώρα: 17.00

Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Γεραρίδης, Ιγνατιάδης, Μεταξάς Ι., Ναζίρης, Παπαδημητρίου.

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.00 – 13.00: Αφθονίδης, Γεωργίου, Ηλιάδου, Μαστρογιάννης.

15.00 – 17.00: Βαλανίκας, Κιβωτίδου, Λιάβα, Παπαδήμος Μοδ., Παυλίδου, Τζιόλα, Τσαμαντουρίδης, Χατζησταυρίδης.

programma

Η ΕΠΣΜ «παίζει» μπάλα το διήμερο 25-26 Μαρτίου

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι το Σαββατοκύριακο 25 – 26 Μαρτίου 2017 θα προγραμματιστούν κανονικά όλοι οι αγώνες ανδρών και σ’ όλες τις κατηγορίες (Α1, Α’, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας). περισσότερα