«Συγκάτοικοι» Σαλπιγγίδης και Ράπτης – Όλοι οι σκόρερ της Α κατηγορίας

DSC00667

Δείτε όλους τους σκόρερ της Α κατηγορίας, ανά ομίλους, μετά και την ολοκλήρωση της 6ης αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω όλους τους σκόρερ της Α κατηγορίας ανά ομίλους:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (7 αγώνες)

8 ΓΚΟΛ
Σαλπιγγίδης (Ελευθεριακός)

6 ΓΚΟΛ
Τσαλώνης (Χαλκηδόνα)
Μιχαλόπουλος (Αίας Ευόσμου)

 5 ΓΚΟΛ
Κιουρτσίδης (Δόξα Ρετζικίου)
Σακκόγλου (ΑΟΚ)
Σ. Χατζηπαρασκευάς (Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης)
Κοπάτσι Άλεξ (Πεντάλοφος)

 

4 ΓΚΟΛ
Φέμι (Αίας Ευόσμου)
Σαπάνης (Χαλκηδόνα)
Πελούμι (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Σεϊτανίδης (ΑΟΚ)

3 ΓΚΟΛ

Καφαλίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μανίκος (Πεντάλοφος)
Καρράς (Κανονιέρηδες)
Μαλισόβας (Δόξα Αγ. Παύλου)
Χατζησάββας (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Χατζηαγοράκης (Αστέρας Αμπελοκήπων)

2 ΓΚΟΛ
Κυριακίδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Αναστασιάδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Νούτσης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Νίκου Λάπας (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Χατζημιχαήλ (ΑΟΚ)
Βογιατζής (Γέφυρα)
Φιλιππίδης (Θερμαϊκός)
Αρσενίδης (Θερμαϊκός)
Σαββατιανός (Δόξα Ρετζικίου)
Μπαλασιώρης (Δόξα Ρετζικίου)
Μήττας (Δόξα Ρετζικίου)
Κατεμίδης (Δόξα Αγ. Παύλου)
Μυλωνάς (Δόξα Αγίου Παύλου)
Βέργος (Ιωνικός)
Κακοτρίχης (Ιωνικός)
Λάσμι (Ιωνικός)
Τάσιος (Ελευθεριακός)
Π. Στεργιανός (Χαλκηδόνα)

 

1 ΓΚΟΛ
Σταμπουλίδης (Κανονιέρηδες)
Θεοδωρίδης (Κανονιέρηδες)
Γρούτκας (Κανονιέρηδες)
Τσιάμης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Ρωμαίος (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Παυλίδης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Μεσσιάρης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Μαρμαρίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Πόζογλου (Δόξα Αγ. Παύλου)
Μπατιάς (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Νουρεντίνι (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Μπουτακίδης (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Πιαστόπουλος (Δόξα Ρετζικίου)
Ανδρονικίδης (Δόξα Ρετζικίου)
Σταυρίδης (Δόξα Ρετζικίου)
Πίσας (Δόξα Ρετζικίου)
Τσιφούτης (Δόξα Πενταλόφου)
Κουτούσης (Δόξα Πενταλόφου)
Δεβετζής (Γέφυρα)
Δαλαμπάκης (Γέφυρα)
Βοσνάκης (Γέφυρα)
Πασχαλίδης (Αίας Ευόσμου)
Λαζαρίδης (Αίας Ευόσμου)
Κιλιγκαρίδης (Αίας Ευόσμου)
Λιμπαδές (Αίας Ευόσμου)
Τ. Τσεβρετζής (ΑΟΚ)
Μιμικόπουλος Θ. (ΑΟΚ)
Μούτσα (ΑΟΚ)
Κουγιουμτζόγλου (ΑΟΚ)
Μπιτσικόπουλος (ΑΟΚ)
Παρούσης (ΑΟΚ)
Δημητριάδης (Αξιός)
Θεοδώρου (Αξιός)
Τερζής (Αξιός)
Τανούρκας (Αξιός)
Κεχαγιάς (Αξιός)
Καραμπάσης (Αξιός)
Σταύρου (Θερμαϊκός)
Στ. Χατζηπαρασκευάς (Θερμαϊκός)
Νάσης (Ελευθεριακός)
Βιλανάκης Α. (Ελευθεριακός)
Βιλανάκης Κ. (Ελευθεριακός)
Φαρμάκης (Ελευθεριακός)
Τάτσιος (Ελευθεριακός)
Δήμου (Ελευθεριακός)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Σαββίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καραγκούνης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καφές (Χαλκηδόνα)
Ελληνίδης (Ιωνικός)

times-plaketa

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ (7 αγώνες)

6 ΓΚΟΛ
Αλεξάνδρου (ΠΑΟΚ Σταυρού)

Σταμάτης (Παύλος Μελάς)

 

5 ΓΚΟΛ
Σουκάντος (ΑΕ Φιλύρου)
Χατζηζήσης (Ακρίτες)
Μακρής (Δορκάδα)

4 ΓΚΟΛ
Μποζίδης (Δορκάδα)
Κατραντζόγλου (Άγιος Βασίλειος)
Τσαλουχίδης (Παύλος Μελάς)
Δέλιος (Νεάπολη)

3 ΓΚΟΛ
Μικρός (Παύλος Μελάς)
Κωνσταντινίδης (Παύλος Μελάς)
Κόλκος (Παύλος Μελάς)
Τσούκλης (Ζαγκλιβέρι)

Ουσταμπασίδης (ΑΕ Φιλύρου)
Α. Τζουβελέκης (Μάδυτος)
Χατζηαγοράκης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Καστανιώτης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Ελευθεριάδης (Δορκάδα)
Ευθυμιάδης (Ξυλούπολη)
Τσιγγερλιώτης (ΑΣ Νεάπολης)
Τόσκας (ΠΑΟΚ Σταυρού)

 

2 ΓΚΟΛ
Νέκος (Μάδυτος)
Μαυρίδογλου (Μάδυτος)
Σιαμπάνης (Παύλος Μελάς)

Νικολάκης (Παύλος Μελάς)
Δανδανάς (Άγιος Βασίλειος)
Ζηρίδης (Άγιος Βασίλειος)
Ανδρεανίδης (Άγιος Βασίλειος)
Μποβάκης (Λητή)
Κόκολας (Λητή)
Καφετζής (Λητή)
Γεωργάτος (Ξυλούπολη)
Καλαμπάκας (ΑΕ Φιλύρου)
Μαυροματίδης (Ακρίτες)
Γεωργίου (Ακρίτες)
Τσέλα (Ακρίτες)
Καϊάφας (ΑΕΕΤ)
Δελής (ΑΕΕΤ)
Ζβήνος (ΑΕΕΤ)
Καλπαζίδης (Ζαγκλιβέρι)
Καραμουκίδης (Ασκός)

1 ΓΚΟΛ
Μακρίδης (Άγιος Βασίλειος)
Τσελεκίδης (Άγιος Βασίλειος)
Δασκουλίδης (Άγιος Βασίλειος)
Φραγκούδης (Άγιος Βασίλειος)
Καπετάνογλου (Άγιος Βασίλειος)
Καρακασίδης (Άγιος Βασίλειος)
Μαρινόπουλος (Παύλος Μελάς)
Φειδάκης (Παύλος Μελάς)
Αγγελίδης (ΑΕ Φιλύρου)
Μπεζιάνης (Λητή)
Μαρμαρίδης (Λητή)
Σίμος (Ξυλούπολη)
Χάντας (Ξυλούπολη)
Σμίλκος (Ξυλούπολη)
Τσιτίνης (Ξυλούπολη)
Ασλανασβίλι (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Πασαλής (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Αγοράκης (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Δαλκιδης (Ασκός)
Γκαζγκαλίδης (Ασκός)
Κάτος (Ασκός)
Κ. Παναγιωτάτος (Νεάπολη)
Γ. Παναγιωτάτος (Νεάπολη)
Χ. Παπαδόπουλος (Νεάπολη)
Καλαϊτζίδης (Νεάπολη)
Κυρικλίδης (Κριθιά)
Βρανός (Κριθιά)
Σεμερτζίδης (Δορκάδα)
Γιαλαμίδης (Δορκάδα)
Νικολαϊδης (ΑΕ Φιλύρου)
Τσαχουρίδης (ΑΕ Φιλύρου)
Παυλίδης (ΑΕ Φιλύρου)
Τσάτσας (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Τζαφάι (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Χαψάς (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Γκουτζαμάνης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Ποντίκης (Ζαγκλιβέρι)
Φιλίταντζης (Ζαγκλιβέρι)
Χατζηαντωνίου Π. (Ζαγκλιβέρι)
Καρακατσιάνης (Ζαγκλιβέρι)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ (6 αγώνες)

 

8 ΓΚΟΛ
Ραπτής (Εθνικός Πυλαίας)

7 ΓΚΟΛ
Μαλλιώτας (Ορφέας Σουρωτής)

6 ΓΚΟΛ
Σιδέρης (Νίκη Μεσημερίου)
Κανδύλας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)

5 ΓΚΟΛ
Τσίτσελας (ΑΕ Κρήνης)
Μπουλγκουρίδης (Εθνικός Πυλαίας)

4 ΓΚΟΛ
Χ. Ιωαννίδης (Πανόραμα)
Χατζησεβαστός (Πανόραμα)
Καράνταλης (Ρύσιο)
Νάνος (Πλαγιάρι)
Κουτζιάρης (Αετός Βασιλικών)
Σερέτης (Αετός Βασιλικών)

3 ΓΚΟΛ
Γιαλετζής (Νίκη Μεσημερίου)
Χατζής (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σακκαλής (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μαραμπαϊδης (ΠΑΟΝΕ)
Κοτσαρίδης (Ρύσιο)
Μπαλασάς Β. (Επανομή)
Χαριτίδης (ΑΕ Κρήνης)
Τιμπλαλέξης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)

2 ΓΚΟΛ
Αγγελάκης (Ορφέας Σουρωτής)
Τσιμτσιλιάκος (ΠΑΟΝΕ)
Γιουλδούρης (ΠΑΟΝΕ)
Τζέλο (ΠΑΟΝΕ)
Μ. Καραναστάσης (ΑΕ Κρήνης)
Ανδρέου (ΑΕ Κρήνης)
Αϊναλής (ΑΕ Κρήνης)
Σφέτκος (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Δ. Κιλιντάρης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Παππάς (Πανόραμα)
Τσακιρίδης (ΠΑΟΔ)
Κούτουλας (ΠΑΟΔ)
Καζάκης (ΠΑΟΔ)
Τσόχας (Επανομή)
Χ. Τσατσαρώνης (Εθνικός Πυλαίας)
Αλεξόπουλος Φ. (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)

 

1 ΓΚΟΛ
Χρ. Γευγελίδης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Νικολαϊδης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Β. Πλιάκης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Πενόπουλος (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Κοκκινίδης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Κοκκινοπλίτης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Μουρατίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Αλμπανίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γιαννακίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Κυρμανίδης (Ρύσιο)
Μιχαηλίδης (Ρύσιο)
Μπαλασάς Κ. (Επανομή)
Οφθαλμίδης (Επανομή)
Σφυρής (Πλαγιάρι)
Κοτρανίδης (Ορφέας Σουρωτής)
Κεραμάρης (Ορφέας Σουρωτής)
Αθανασίου (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Νόικος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μαρίγκος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κυριαζής (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αζούδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αμαρίλντο (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Γουργουνίδης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Όρκας (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Μιχαηλίδης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Χατζόπουλος (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Τσιπιρτίμης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Τσουλφάς (Νίκη Κερασιάς)
Βογιατζής (Νίκη Κερασιάς)
Τριανταφύλλου (Νίκη Κερασιάς)
Καρδαμήλας (Νίκη Κερασιάς)
Γαλτσίδης (Νίκη Κερασιάς)
Παπαδόπουλος Π. (Πανόραμα)
Ζάντσας (Πανόραμα)
Χατζηβλασίου (ΠΑΟΝΕ)
Ναλμπάντης (ΠΑΟΝΕ)
Πολυκράτης (ΠΑΟΝΕ)
Λευκαρίτης (ΠΑΟΝΕ)
Μαραμπαϊδης Ρομ (ΠΑΟΝΕ)
Φιλιππούλης (ΠΑΟΔ)
Παπαδημητρίου (Εθνικός Πυλαίας)
Τζανετέλης (Εθνικός Πυλαίας)
Νικολαϊδης (Ραιδεστός)
Δέδας (Ραιδεστός)
Σαββαϊδης (Ραιδεστός)
Ντελής (Ραιδεστός)
Χαραλαμπίδης (Αετός Βασιλικών)