Όλοι οι σκόρερ της Α κατηγορίας (12 αγ.)

kili

Δείτε όλους τους σκόρερ της Α κατηγορίας, ανά ομίλους, μετά και την ολοκλήρωση της 12ης αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω όλους τους σκόρερ της Α κατηγορίας ανά ομίλους:

1ος ΟΜΙΛΟΣ (12 αγώνες)

12 ΓΚΟΛ
Σαλπιγγίδης (Ελευθεριακός)

9 ΓΚΟΛ
Σακκόγλου (ΑΟΚ)

8 ΓΚΟΛ
Κοπάτσι Άλεξ (Πεντάλοφος)
Τσαλώνης (Χαλκηδόνα)

7 ΓΚΟΛ
Μιχαλόπουλος (Αίας Ευόσμου)

6 ΓΚΟΛ
Κιουρτσίδης (Δόξα Ρετζικίου)
5 ΓΚΟΛ
Σεϊτανίδης (ΑΟΚ)
Σ. Χατζηπαρασκευάς (Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης)
Φέμι (Αίας Ευόσμου)
Πελούμι (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Βέργος (Ιωνικός)

4 ΓΚΟΛ

Σαπάνης (Χαλκηδόνα)
Καφαλίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Ελληνίδης (Ιωνικός)
Μανίκος (Πεντάλοφος)
Κατεμίδης (Δόξα Αγ. Παύλου)
Φιλιππίδης (Θερμαϊκός)
Σταύρου (Θερμαϊκός)
Χατζησάββας (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Τάσιος (Ελευθεριακός)

3 ΓΚΟΛ

Καρράς (Κανονιέρηδες)
Ιακωβίδης (Κανονιέρηδες)
Μαλισόβας (Δόξα Αγ. Παύλου)
Χατζηαγοράκης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Αναστασιάδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Κακοτρίχης (Ιωνικός)
Κουσιώρας (Ιωνικός)
Δήμου (Ελευθεριακός)
Αρσενίδης (Θερμαϊκός)
Μπιτσικόπουλος (ΑΟΚ)
Μούτσα (ΑΟΚ)
Λιμπαδές (Αίας Ευόσμου)
Ρωμαίος (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)

2 ΓΚΟΛ
Κυριακίδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Παφίλης (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Νούτσης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Νίκου Λάπας (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Χατζημιχαήλ (ΑΟΚ)
Παρούσης (ΑΟΚ)
Βογιατζής (Γέφυρα)
Σαββατιανός (Δόξα Ρετζικίου)
Μπαλασιώρης (Δόξα Ρετζικίου)
Σταυρίδης (Δόξα Ρετζικίου)
Μήττας (Δόξα Ρετζικίου)
Πιαστόπουλος (Δόξα Ρετζικίου)
Μυλωνάς (Δόξα Αγίου Παύλου)
Λιόλιος (Δόξα Αγίου Παύλου)
Λάσμι (Ιωνικός)
Ασλανίδης (Ιωνικός)
Βιλανάκης Α. (Ελευθεριακός)
Στεργιανός Π. (Χαλκηδόνα)
Γάκης Α. (Χαλκηδόνα)
Σταμπουλίδης (Κανονιέρηδες)
Λαζαρίδης (Κανονιέρηδες)
Νουρεντίνι (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Χατζηβασιλειάδης (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Kανίδης (Αίας Ευόσμου)
Χιμετίδης (Αίας Ευόσμου)

 

1 ΓΚΟΛ
Κούκουλης (Κανονιέρηδες)
Θεοδωρίδης (Κανονιέρηδες)
Γρούτκας (Κανονιέρηδες)
Παρασκευόπουλος (Κανονιέρηδες)
Ξανθόπουλος (Κανονιέρηδες)
Τσιάμης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Παυλίδης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Μεσσιάρης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Ακριτίδης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Ζαβρακλής Δ. (ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας)
Αργύροπουλος (ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας)
Βασιλειάδης (ΠΑΕ Τερψ. Ευαγγελίστριας)
Μαρμαρίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Πόζογλου (Δόξα Αγ. Παύλου)
Μπατιάς (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Μπουτακίδης (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Σαλπιγγίδης (Αστραπή Δενδροποτάμου)
Ανδρονικίδης (Δόξα Ρετζικίου)
Πίσας (Δόξα Ρετζικίου)
Τσιφούτης (Δόξα Πενταλόφου)
Κουτούσης (Δόξα Πενταλόφου)
Μάσκας (Δόξα Πενταλόφου)
Αραμπατζούδης (Δόξα Πενταλόφου)
Δεβετζής (Γέφυρα)
Δαλαμπάκης (Γέφυρα)
Βοσνάκης (Γέφυρα)
Νικολαϊδης (Γέφυρα)
Πασχαλίδης (Αίας Ευόσμου)
Λαζαρίδης (Αίας Ευόσμου)
Κιλιγκαρίδης (Αίας Ευόσμου)
Γαβρίδης (Αίας Ευόσμου)
Τ. Τσεβρετζής (ΑΟΚ)
Μιμικόπουλος Θ. (ΑΟΚ)
Κουγιουμτζόγλου (ΑΟΚ)
Δημητριάδης (Αξιός)
Θεοδώρου (Αξιός)
Τερζής (Αξιός)
Τανούρκας (Αξιός)
Κεχαγιάς (Αξιός)
Καραμπάσης (Αξιός)
Χατζόπουλος (Αξιός)
Στ. Χατζηπαρασκευάς (Θερμαϊκός)
Νάσης (Ελευθεριακός)
Βιλανάκης Κ. (Ελευθεριακός)
Φαρμάκης (Ελευθεριακός)
Βασιλείου (Ελευθεριακός)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Σαββίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καραγκούνης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καφές (Χαλκηδόνα)
Κατσιπίδης (Χαλκηδόνα)
Φώτος (Χαλκηδόνα)
Κεφαλίδης (Αστέρας Αμπελοκήπων)

times-plaketa

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ (12 αγώνες)

12 ΓΚΟΛ
Αλεξάνδρου (ΠΑΟΚ Σταυρού)

9 ΓΚΟΛ
Τσούκλης (Ζαγκλιβέρι)

 

8 ΓΚΟΛ
Κατραντζόγλου (Άγιος Βασίλειος)

7 ΓΚΟΛ
Χατζηζήσης (Ακρίτες)
Σταμάτης (Παύλος Μελάς)

6 ΓΚΟΛ
Σουκάντος (ΑΕ Φιλύρου)
Κωνσταντινίδης (Παύλος Μελάς)
Κόλκος (Παύλος Μελάς)
Καστανιώτης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Μποζίδης (Δορκάδα)
Μακρής (Δορκάδα)

Ευθυμιάδης (Ξυλούπολη)

5 ΓΚΟΛ
Σιαμπάνης (Παύλος Μελάς)
Τσαλουχίδης (Παύλος Μελάς)

Ουσταμπασίδης (ΑΕ Φιλύρου)

Καραμουκίδης (Ασκός)
Καϊάφας (ΑΕΕΤ)
Α. Τζουβελέκης (Μάδυτος)
Νέκος (Μάδυτος)

Τσιγγερλιώτης (ΑΣ Νεάπολης)

 

4 ΓΚΟΛ

Καλπαζίδης (Ζαγκλιβέρι)

Δέλιος (Νεάπολη)

Τόσκας (ΠΑΟΚ Σταυρού)

Δανδανάς (Άγιος Βασίλειος)
Τζαφάι (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Μικρός (Παύλος Μελάς)
Μποβάκης (Λητή)

3 ΓΚΟΛ

Ουσταμπασίδης (ΑΕ Φιλύρου)

Χατζηαγοράκης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Ελευθεριάδης (Δορκάδα)
Γεωργάτος (Ξυλούπολη)
Μαυροματίδης (Ακρίτες)
Καφετζής (Λητή)
Ζηρίδης (Άγιος Βασίλειος)
Ανδρεανίδης (Άγιος Βασίλειος)
Δαλκιδης (Ασκός)
Γ. Παναγιωτάτος (Νεάπολη)
Πουρσανίδης (Νεάπολη)

 

2 ΓΚΟΛ
Μαυρίδογλου (Μάδυτος)
Χάβος Κ. (Μάδυτος)
Νικολάκης (Παύλος Μελάς)

Κόκολας (Λητή)
Τσαγκαρλής (Ασκός)
Καλαμπάκας (ΑΕ Φιλύρου)
Νικολαϊδης (ΑΕ Φιλύρου)
Γεωργίου (Ακρίτες)
Τσέλα (Ακρίτες)
Δελής (ΑΕΕΤ)
Ζβήνος (ΑΕΕΤ)
Ζαφειρίου (ΑΕΕΤ)
Ηλιάδης (ΑΕΕΤ)
Αμασλίδης (Ασκός)
Πασαλής (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Αγοράκης (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Χαψάς (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Γκούνιος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Χ. Παπαδόπουλος (Νεάπολη)
Κ. Παναγιωτάτος (Νεάπολη)

1 ΓΚΟΛ

Μακρίδης (Άγιος Βασίλειος)
Τσελεκίδης (Άγιος Βασίλειος)
Δασκουλίδης (Άγιος Βασίλειος)
Φραγκούδης (Άγιος Βασίλειος)
Καπετάνογλου (Άγιος Βασίλειος)
Καρακασίδης (Άγιος Βασίλειος)
Μαρινόπουλος (Παύλος Μελάς)
Φειδάκης (Παύλος Μελάς)
Σαλτίρης (Παύλος Μελάς)
Παπαδόπουλος (Παύλος Μελάς)
Αγγελίδης (ΑΕ Φιλύρου)
Μπεζιάνης (Λητή)
Μαρμαρίδης (Λητή)
Ανδρονικίδης (Λητή)
Κοσμούδης (Λητή)
Σίμος (Ξυλούπολη)
Χάντας (Ξυλούπολη)
Σμίλκος (Ξυλούπολη)
Τσιτίνης (Ξυλούπολη)
Ξανθόπουλος (Ξυλούπολη)
Ασλανασβίλι (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Σαλέπης (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Ψαθάς (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Ιορδανίδης (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Καρακίτσος (ΠΑΟΚ Σταυρού)
Γκαζγκαλίδης (Ασκός)
Κάτος (Ασκός)
Αλεξιάδης (Ασκός)
Καλαϊτζίδης (Νεάπολη)
Μπαταλαμάς (Νεάπολη)
Χαριτάκης (Νεάπολη)
Αντωνίου (Νεάπολη)
Παπαδόπουλος Θ. (Νεαπολη)
Κυρικλίδης (Κριθιά)
Βρανός (Κριθιά)
Χατζηλασκαράκης (Κριθιά)
Σεμερτζίδης (Δορκάδα)
Γιαλαμίδης (Δορκάδα)
Προβατίδης (Δορκάδα)
Ζωγλοπίτης (Δορκαδα)
Τσόμπο (Δορκάδα)
Τσαλίκης (ΑΕ Φιλυρου)
Τσαχουρίδης (ΑΕ Φιλύρου)
Παυλίδης (ΑΕ Φιλύρου)
Κουμαλάτσιος (ΑΕ Φιλύρου)
Τσάτσας (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Ιατρούδης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Γκουτζαμάνης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Λιάτσικος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Τάσσιος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Νικολαϊδης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Σκέμπης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Ποντίκης (Ζαγκλιβέρι)
Φιλίταντζης (Ζαγκλιβέρι)
Χατζηαντωνίου Π. (Ζαγκλιβέρι)
Καρακατσιάνης (Ζαγκλιβέρι)
Μερεκλάρι (Ζαγκλιβέρι)
Σεϊπιανίδης (Ζαγκλιβέρι)
Τσαχουρίδης (Ακρίτες)
Σούφτας (ΑΕΕΤ)
Νίτσης (ΑΕΕΤ)
Γκιόζι (ΑΕΕΤ)
Δασίλας (ΑΕΕΤ)
Παπαθανασίου (Μάδυτος)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ (12 αγώνες)

11 ΓΚΟΛ
Ραπτής (Εθνικός Πυλαίας)

9 ΓΚΟΛ
Μαλλιώτας (Ορφέας Σουρωτής)

8 ΓΚΟΛ
Τσίτσελας (ΑΕ Κρήνης)

7 ΓΚΟΛ
Σιδέρης (Νίκη Μεσημερίου)
Μπουλγκουρίδης (Εθνικός Πυλαίας)
Κανδύλας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)

6 ΓΚΟΛ
Γιουλδούρης (ΠΑΟΝΕ)
Καράνταλης (Ρύσιο)
Αλεξόπουλος Φ. (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)

5 ΓΚΟΛ
Χατζής (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Νικολαϊδης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Χαριτίδης (ΑΕ Κρήνης)
Κούτουλας (ΠΑΟΔ)
Τιμπλαλέξης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Γιαλετζής (Νίκη Μεσημερίου)
Μπαλασάς Κ. (Επανομή)
Χατζησεβαστός (Πανόραμα)
Σερέτης (Αετός Βασιλικών)

4 ΓΚΟΛ
Χ. Ιωαννίδης (Πανόραμα)
Νάνος (Πλαγιάρι)
Κουτζιάρης (Αετός Βασιλικών)
Μπαλασάς Β. (Επανομή)
Σακκαλής (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)

Κυριαζής (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)

Πενόπουλος (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)

3 ΓΚΟΛ
Μαραμπαϊδης Ρουσ. (ΠΑΟΝΕ)
Τζέλο (ΠΑΟΝΕ)
Μαραμπαϊδης Ρομ (ΠΑΟΝΕ)
Κοτσαρίδης (Ρύσιο)
Τσόχας (Επανομή)
Οφθαλμίδης (Επανομή)
Σφέτκος (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Μ. Καραναστάσης (ΑΕ Κρήνης)
Ανδρέου (ΑΕ Κρήνης)
Καζάκης (ΠΑΟΔ)
Χ. Τσατσαρώνης (Εθνικός Πυλαίας)

2 ΓΚΟΛ

Αγγελάκης (Ορφέας Σουρωτής)
Κοτρανίδης (Ορφέας Σουρωτής)
Τσιμτσιλιάκος (ΠΑΟΝΕ)
Λευκαρίτης (ΠΑΟΝΕ)
Μπάμπης Γιάννης (ΠΑΟΝΕ)
Αϊναλής (ΑΕ Κρήνης)
Σερμπίνης (ΑΕ Κρήνης)
Τσακνάκης (ΑΕ Κρήνης)
Δ. Κιλιντάρης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Γ. Πλιάκης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Παππάς (Πανόραμα)
Τσακιρίδης (ΠΑΟΔ)
Πιπέργιας (ΠΑΟΔ)
Πανιτσίδης (Επανομή)
Μιχαηλίδης (Ρύσιο)
Κυρμανίδης (Ρύσιο)
Βολίκας (Νίκη Κερασιάς)
Λέλεκας (Νίκη Κερασιάς)
Μαλαμής (Νίκη Κερασιάς)
Καρδαμήλας (Νίκη Κερασιάς)
Γαλτσίδης (Νίκη Κερασιάς)
Νόικος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μαρίγκος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αζούδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αθανασίου (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Γιαννακίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Σαββαϊδης (Ραιδεστός)
Αστεριάδης (Ραιδεστός)
Μιχαηλίδης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)

1 ΓΚΟΛ
Χρ. Γευγελίδης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Πάνος (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Σ. Γευγελίδης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Κοκκινίδης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Κοκκινοπλίτης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Β. Πλιάκης (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Ανδρόνικος (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Μουρατίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Αλμπανίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Kαραλής (Νίκη Μεσημερίου)
Μπουλάρι (Νίκη Μεσημερίου)
Γερασίμου (Νίκη Μεσημερίου)
Σφυρής (Πλαγιάρι)
Καλτσάς (Πλαγιάρι)
Φελικίδης (Πλαγιάρι)
Γκαντίνης (Πλαγιάρι)
Ξυδόπουλος (Πλαγιάρι)
Κεραμάρης (Ορφέας Σουρωτής)
Τζαβέλλας (Ορφέας Σουρωτής)
Φλώρος (Ορφέας Σουρωτής)
Τόμογλου (Ορφέας Σουρωτής)
Παπακωνσταντίνου (Ορφέας Σουρωτής)
Ιωακειμίδης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αμαρίλντο (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Γουργουνίδης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Όρκας (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Χατζόπουλος (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Τσιπιρτίμης (Κεραυνός Αγγελοχωρίου)
Τσουλφάς (Νίκη Κερασιάς)
Βογιατζής (Νίκη Κερασιάς)
Τριανταφύλλου (Νίκη Κερασιάς)
Ασβεστάς (Νίκη Κερασιάς)
Παπαδόπουλος Π. (Πανόραμα)
Ζάντσας (Πανόραμα)
Κοκότος (Πανόραμα)
Ιωαννίδης Γ. (Πανόραμα)
Τσουκαλάς (Πανόραμα)
Μαρμαράς (Πανόραμα)
Χατζηβλασίου (ΠΑΟΝΕ)
Ναλμπάντης (ΠΑΟΝΕ)
Πολυκράτης (ΠΑΟΝΕ)
Λημνιός (ΠΑΟΝΕ)
Σταυρινόπουλος (ΠΑΟΝΕ)
Φιλιππούλης (ΠΑΟΔ)
Καρταλιανάκης (ΠΑΟΔ)
Χρυσοστόμου (ΠΑΟΔ)
Θάνος (ΠΑΟΔ)
Παπαδημητρίου (Εθνικός Πυλαίας)
Τζανετέλης (Εθνικός Πυλαίας)
Αγιανίδης (Εθνικός Πυλαίας)
Νικολαϊδης (Ραιδεστός)
Δέδας (Ραιδεστός)
Ντελής (Ραιδεστός)
Χαλούλι (Ραιδεστός)
Παπαδόπουλος (Ραιδεστός)
Χαραλαμπίδης (Αετός Βασιλικών)
Καρατζάς (Αετός Βασιλικών)
Σταμάτης (Αετός Βασιλικών)
Γκάτζο (Αετός Βασιλικών)
Συρόπουλος (Αετός Βασιλικών)
Τσουπράς (Αετός Βασιλικών)
Βογατσάς (ΑΕ Κρήνης)
Καραναστάσης Δ. (ΑΕ Κρήνης)
Καλδάρας (Ρύσιο)
Κοντοπίδης (Ρύσιο)