Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 13 και 14 Οκτωβρίου 2018

aias akadimia2

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων των ακαδημιών για το σαββατοκύριακο (13-14/10).

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)
Κ-17 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
Ελευθεριακός – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.
Κ17 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
Κεραυνός Κολχικού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Μακεδονικός Λητής – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

Κ-17 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΤΣΗΣ Δ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Μελιτέας – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.

Κ-17 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 18.30
Α΄ Βοήθειες : ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΤΣΗΣ Δ.

Κ-17 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΤΣΗΣ Δ.
Μαραθώνας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Αστέρια – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Κ-17 – 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΣΟΥΡΩΤΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Ακαδημίες Μίκρας – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΠΑΟΚ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΝΩ ΠΕΡΑΙΑΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

Κ-16 – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο ΚΥΜΙΝΩΝ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
ΑΕ Νέων Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
ΑΤΕΡΜΩΝ – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Αναγέννηση Προχώματος – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Κ-16 – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ Δ.
Κεραυνός Κολχικού – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Εθνικός Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΟΥΛΑ ΕΛ.
Αθλητική Εκπαίδευση – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΙΩΝΙΑΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Κ-16 – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Νίκη Ευκαρπίας – Όλυμπος Δενδροποτάμου ———- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Ι.
ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ Π.
Εθνικός Λαγυνών – ΑΣ Νεάπολης (ANDRE VIEΙRΙNΗA)
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΙΣΚΟΣ Φ.

Κ-16 – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Αστέρια
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
ΑΙΝΕΙΑΣ – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Ακρίτες Συκεών – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΡΜΙΓΚΑ Μ.
Κ-16 – 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Ηφαιστος Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΡΜΙΓΚΑ Μ.
Ατρόμητος Τριαδίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο PLANET ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο ΡΥΣΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΙΒΙΔΗΣ Γ.
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο PLANET ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Οδυσσέας Κορδελιού – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΟ Μεσήμβριας – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ατέρμων
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

ΡΕΠΟ: ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
Κυψέλη Νεάπολης – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Μακεδονικός – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.
Μακεδών Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΟΥΛΑ ΕΛ.

ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο PLANET ώρα: 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.
Πανόραμα – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Εθνικός Πυλαίας – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας

K15 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αναγέννηση Επανομής – Μπέμπηδες 2000 —— ΑΝΑΒΟΛΗ

Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – Μαραθώνας
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΕΡΑΙΑΣ) ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΙΒΙΔΗΣ Γ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 18.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Αναγέννηση Προχώματος – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Κουφαλίων
K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΙΣΚΟΣ Φ.
Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΥΚΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο ΛΗΤΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ: Εθνικός Λαγυνών

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
Ερμής Ευόσμου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
Ελπίδες Ηλιούπολης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
Εθνικός Ευόσμου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΟΥΛΑ ΕΛ.

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ Π.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEΙRΙNΗA) – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΡΕΠΟ: ΒΑΟ

K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς ———- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΣΑΝΤΟΣ
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αστέρια
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΤΣΗΣ Δ.

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 —– ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Art Soccer School /Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005) – (1η αγωνιστική)

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
Ντίνος Κούης – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ Δ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Αρης Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΕΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)

K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ——— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ Νικόπολη – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ Π.
Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΥΚΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
Ερμής Ευόσμου – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) —– ΑΝΑΒΟΛΗ

Μακεδονικός – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΡΗΣ (2007)
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2007) ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ελπίδες Συκεών —- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΡΕΠΟ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.
ΑΕ Φαλήρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο PLANET ώρα: 15.15
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΡΗΣ (2006)

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. , ΙΝΤΖΙΔΗΣ ΙΠ. , ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ. , ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ. . ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. , ΤΖΗΚΑΣ Ε.

http://overads.com/push-down/