Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 14 & 15/1

programma

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.01.2017
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.01.2017

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – Δόξα Δράμας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————
Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Χελιδόνια
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ακρίτες Συκεών – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – Πέρα
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Πανόραμα – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Αναγέννηση Ρυσίου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Δρούγου Αύρα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Εθνικός Μαλγάρων – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Προοδευτική – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Μιξαφέντη Γεωργία

Ιωάννης Παπάφης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Ντίνος Κούης – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Αχιλλέας Περαίας – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νουβάκης – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος – Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Πυλαίας – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Προχώματος – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Μακεδών Ευόσμου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Καπετάν Αγρας – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.30
Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Λακκιάς – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Μελισσουργός – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μελισσουργού – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Γερακαρούς – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Δολμάς, Κουρκουνάσιος, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Σταμάτης Αθαν.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ηλιάδου, Ματιάκη, Μαυρίδης, Μπαλίκος, Τζήκας, Τσιαντής.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.01.2017

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Aρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΛ ‘64
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 14.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Προοδευτική Περάματος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Οδυσσέας Κορδελιού – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσιαντής Θωμάς

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

ΠΑΟ Κουφαλίων – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ιωνικός – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης

Αίας Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης

Μελιτέας – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης – Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Ρετζικίου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νουβάκης – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Μόδεστος Χρ.

Μαραθώνας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Αετός Βασιλικών – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αρης Ξηροποτάμου – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Θύελλα Περιστερώνα – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Δόξα Ασσήρου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ι.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ 3-0 α.α.

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Μακεδονικός Λητής – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Μακεδονικός Ασκού – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Ορφέας Αγίας Τριάδας – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Αστραπή Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Ενωση Συκεών – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Κανονιέρηδες – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Ελλήσποντος Κριθιάς – Αίολος
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Σάντος Πανοράματος – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Βρασίδας Βρασνών – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ηρακλής Μοδίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Φοίνικας Σχολαρίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ι.

Νέστωρ Οσσας – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Αετός Ανω Σταυρού – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Εύοσμος 2006 – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.00 – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Δάφνη Ακροποτάμου – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Α’Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή

ΠΑΟ Καρτερών – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Κανάρης – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Α’Βοήθ.: Μιξαφέντη Γεωργία

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Παπάδες
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Μαρτίου – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Ιγνατιάδης, Λιούλιας, Καμπαρμάκης, Κουρκουνάσιος.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΩΡΑ 10.30 – 12.30: Δρούγου, Παπαδήμος Μοδ., Χατζησταυρίδης.
ΩΡΑ 13.00 – 17.30: Αφθονίδης, Δρούγου, Πολυπαθέλη.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – Δόξα Δράμας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30
Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————
Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Χελιδόνια
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ακρίτες Συκεών – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – Πέρα
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Πανόραμα – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Αναγέννηση Ρυσίου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Δρούγου Αύρα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Χαλάστρας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Εθνικός Μαλγάρων – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Προοδευτική – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Μιξαφέντη Γεωργία

Ιωάννης Παπάφης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Ντίνος Κούης – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Αχιλλέας Περαίας – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νουβάκης – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος – Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Πυλαίας – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Προχώματος – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Μακεδών Ευόσμου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Καπετάν Αγρας – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.30
Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Λακκιάς – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Μελισσουργός – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μελισσουργού – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Γερακαρούς – Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Δολμάς, Κουρκουνάσιος, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Σταμάτης Αθαν.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ηλιάδου, Ματιάκη, Μαυρίδης, Μπαλίκος, Τζήκας, Τσιαντής.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.01.2017

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Aρης Θεσσαλονίκης – ΑΕΛ ‘64
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 14.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Προοδευτική Περάματος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Οδυσσέας Κορδελιού – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσιαντής Θωμάς

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

ΠΑΟ Κουφαλίων – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ιωνικός – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης

Αίας Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης

Μελιτέας – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΜΣ Νικόπολη – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης – Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Ρετζικίου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νουβάκης – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Μόδεστος Χρ.

Μαραθώνας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Αετός Βασιλικών – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αρης Ξηροποτάμου – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Θύελλα Περιστερώνα – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Δόξα Ασσήρου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ι.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ 3-0 α.α.

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Μακεδονικός Λητής – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Μακεδονικός Ασκού – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Ορφέας Αγίας Τριάδας – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Αστραπή Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Ενωση Συκεών – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Κανονιέρηδες – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 12.00
Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Ελλήσποντος Κριθιάς – Αίολος
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Σάντος Πανοράματος – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Βρασίδας Βρασνών – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ηρακλής Μοδίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Φοίνικας Σχολαρίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ι.

Νέστωρ Οσσας – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Αετός Ανω Σταυρού – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Εύοσμος 2006 – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 11.30
Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.00 – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Δάφνη Ακροποτάμου – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Α’Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή

ΠΑΟ Καρτερών – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00
Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Κανάρης – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Α’Βοήθ.: Μιξαφέντη Γεωργία

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Παπάδες
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Μαρτίου – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Ιγνατιάδης, Λιούλιας, Καμπαρμάκης, Κουρκουνάσιος.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΩΡΑ 10.30 – 12.30: Δρούγου, Παπαδήμος Μοδ., Χατζησταυρίδης.
ΩΡΑ 13.00 – 17.30: Αφθονίδης, Δρούγου, Πολυπαθέλη.

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>