ΕΠΣM: Τα αποτελέσματα των τμημάτων υποδομής (10-11/2)

paidikaa

ΝΕΩΝ 2002 ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 – 3
ΝΕΩΝ 2002 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 – 4
ΝΕΩΝ 2002 ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 1
ΝΕΩΝ 2002 ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0
ΝΕΩΝ 2002 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 3

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 9 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 2 – 0
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : –
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΙΩΝΙΚΟΣ – ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ : 0 – 1

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 2 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 – 0
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ(2) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 8 – 4
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 7

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 1 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 6 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 5 – 0
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 1 – 5
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 4 – 0

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 0 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΣΑΝΤΟΣ – OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 0 – 3
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 1 – 3



ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) : 0 – 4
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 2 – 0
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΑΟΚ : 0 – 8
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 3 – 0

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 2 – 4
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ : 4 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 2
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2002 Β΄) : –
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ : 2 – 1

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 1 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΠΑΟΝΕ – ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ : 5 – 0
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ : 3 – 0

ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 1 – 5
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 2 – 1
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΔΙΑΠΛΑΣΗ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 9
ΝΕΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) : 1 – 1

ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΠΑΟΚ 2004 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 1 – 3
ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 1 – 2
ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 5 – 0
ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 3 – 0
ΠΑΙΔΩΝ 2003 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΧΑΝΘ : 8 – 1

ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 : 0 – 0
ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 4 – 0
ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΟΚ 2005 : 1 – 2
ΠΑΙΔΩΝ 2004 ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 2 – 1

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 3 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : 2 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΑΤΕΡΜΩΝ – FOUL TRAINING : 0 – 5
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 1 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 1ος όμιλος ΙΩΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 2 – 3

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (2) – Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ : 7 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 0 – 4
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 3 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) : 4 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 2ος όμιλος ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (1) – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 0 – 1

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (1) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (2) : 8 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 5 – 4
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 3ος όμιλος ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2) : 10 – 1

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ : –
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 7 – 1
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (1) – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 5 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 6 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 4ος όμιλος ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 2 – 1


ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 10
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 3 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 5ος όμιλος ΣΑΝΤΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ : 4 – 0

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 3 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος SHOOTERS – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2003 Β΄) : 0 – 7
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ : 3 – 4
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 7 – 0
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 6ος όμιλος Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 6 – 0

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΠΑΟΝΕ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : –
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 4
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ : –
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 0 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 7ος όμιλος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ : 0 – 3

ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ : 1 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ – ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ : 2 – 2
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 0 – 4
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : –
ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΤΟ – 8ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 1 – 0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1) : 0 – 4
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : –
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ – FOUL TRAINING : 3 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 1ος όμιλος ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 0 – 1

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 1 – 5
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ : 1 – 4
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 1 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 6 – 5
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 2ος όμιλος ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2) – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 10 – 0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος όμιλος ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ANDRE VIEIRINHA – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος όμιλος ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 2 – 5
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος όμιλος ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 5 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 3ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 5 – 0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος OLYMPIAN ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ : 0 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 4 – 7
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΣΑΝΤΟΣ : 1 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ : 4 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 4ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 – 0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος όμιλος ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ (1) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 5 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος όμιλος ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΠΑΟΚ : 0 – 10
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος όμιλος ΠΑΟΝΕ – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 3 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11×11 – 5ος όμιλος ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 0 – 3

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος όμιλος ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΤΕΡΜΩΝ : 3 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος όμιλος ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 7 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος όμιλος ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 2 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 1ος όμιλος ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 0 – 9

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος όμιλος ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 1 – 3
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος όμιλος ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 3 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος όμιλος ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) : 5 – 1
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ : 2 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 2ος όμιλος ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 5

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΑΣΤΕΡΙΑ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΒΑΟ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) : 1 – 6
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 2 – 2
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – ΛΕΟΝΤΕΣ : –
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 3ος όμιλος ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ : 3 – 0

ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος όμιλος ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 0 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος όμιλος ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 4 – 0
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9×9 – 4ος όμιλος ΠΑΟΝΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 5
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2) : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : –

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 0 – 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – FOUL TRAINING : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) : 3 – 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007) – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ : 3 – 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) : 0 – 3

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2) – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) : 0 – 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ : 0 – 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 3 – 0

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ : 3 – 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ART SOCCER SCHOOL – ΠΑΟΝΕ : –

http://overads.com/push-down/