ΕΠΣ Μακεδονίας: Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 17 & 18 Μαρτίου

programma

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.03.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ελπίδες Χαλάστρας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Αξιός Ανατολικού – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Αγ.Παύλου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αστραπή Μεσαίου – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΣ Νεάπολης – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελλήσποντος Κριθιάς ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ (Θα διεξαχθεί στις 21/03/2018)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Χελιδόνια – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Δόξα Ασσήρου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Αίας Ευόσμου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Εθνικός Σοχού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Λητής – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

ΑΕ Μαρτίου – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΟ Ξηροκρήνης – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ντίνος Κούης – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.00
– Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 16.00
– Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Καφαδάρης, Ξυδόπουλος, Παπαδημητρίου, Σκλάβαινας, Σκουφός.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ανδρικόπουλος, Αφθονίδης, Βαζακίδης, Βalousha, Βαρούτης, Καραχρυσάφη, Λαζαρίδης, Χατζηαθανασίου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18.03.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

AEΠ Ηρακλής – AΠE Λαγκαδά
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο – ώρα: 15.00

Καμπανιακός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Γήπεδο: Καμπανιακού – ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00

Μακεδονικός – ΑΕ Καρίτσας
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Κλεάνθης Βικελίδης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Επανομής – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Ακρίτες Συκεών – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ομόνοια Σίνδου – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ρετζικίου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Πενταλόφου – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Τρικούπης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Κεραυνός Αγγελοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

ΑΕ Φαλήρου – Μελιτέας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς – Μαραθώνας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Νίκη Νεοχωρούδας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Εθνικός Μαλγάρων – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Μαγνησιακός – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Δόξα Ελπίδας – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Εθνικός Αστέρας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Σάντος Πανοράματος – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.00
– Γιατρός:Πλωμαρίτη Αντωνία

Προοδευτική – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Λαγυνών – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αίολος – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Κανονιέρηδες – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Μάττας Βασίλειος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Πέρα
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.00
– Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Δόξα Τριλόφου – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————————
Ηρακλής Μοδίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 16.00
– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΜΑΣ Στίβου – Βρασίδας Βρασνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Δάφνη Ευαγγελισμού – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδών Ευόσμου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Λαζαρίδης Θεόδ.

ΑΕ Νέων Σίνδου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

Δάφνη Ακροποτάμου – Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΣ Αγ. Παύλος – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 16.00
– Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.30
– Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.30
– Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κανάρης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μαραθών Υποδομή 1926 – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 14.00
– Γιατρός:Αθανασίου Δήμητρα

Αναγέννηση Επταπυργίου – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00 – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 16.00
– Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Αετός Ανω Σταυρού – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.00 – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Προφήτη – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γεραρίδης, Ιγνατιάδης, Καφαδάρης, Νεοχωρλής, Ξυδόπουλος, Σταμάτης Αθ.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
09.00 – 13.00: Γερόπουλος, Γιάκος, Ζησόπουλος, Λαζάρου, Μανωλόπουλος, Ξυλάς, Τρικούπης,
13.00 – 17.00: Μουχσιάδης, Σίσκος, Φαντίδου, Βalousha, Λουκοβίτης, Μανωλόπουλος, Μαυρίδης, Ζαϊρης.

http://overads.com/push-down/