ΕΠΣΜ : Το πρόγραμμα των παιδικών αγώνων 13/5

paidia

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική ) – ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ- ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ- ΣΙΝΔΟΥ )
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: – ώρα: 11.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα: 12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ): – ώρα: 13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2): – ώρα: 12.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Νέων Σίνδου: – ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού – Αναγέννηση Προχώματος: – ώρα: 10.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα: 10.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ./Λέοντες – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: – ώρα: 3 – 0 α/α
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα: 10.00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007): – 3 – 0 α/α
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ: – 3 – 0 α/α
FOUL TRAINING – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): – ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ART SOCCER SCHOOL: – 0 – 3 α/α
Εθνικός Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000: – ώρα: 12.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας: – ώρα: 09.00 —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: – ώρα: 09.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αχιλλέας Τριανδρίας: – ώρα: 11.00
Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης: – ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΝΕΟ ΒΙΠΑ (ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1): – ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): – ώρα: 10.00
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αξιός Ανατολικού: – ώρα: 11.00
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα: 10.00
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελπίδες Χαλάστρας: – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Κυμίνων
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009) – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα: 10.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα: 11.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010) – Παύλος Μελάς: – ώρα: 10.00
Ελπίδες Συκεών – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): – ώρα: 10.00

ΡΕΠΟ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009)

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS

ΠΑΟ Διοικητηρίου – SHOOTERS ACADEMY: – ώρα: 13.00
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μαραθώνας: – ώρα: 12.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: – ώρα: 09.00
Εθνικός Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: – ώρα: 11.00
Μπέμπηδες 2000 – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: – ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα: 11.00
Ελπίδες Συκεών – FOUL TRAINING: – ώρα: 11.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: – ώρα: 12.00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΪΟΥ 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική ) – ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ (ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ- ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ- ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ- ΣΙΝΔΟΥ )
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: – ώρα: 11.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – Ομόνοια Σίνδου: – ώρα: 12.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (2) – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ): – ώρα: 13.00
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ (1) – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (2): – ώρα: 12.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Νέων Σίνδου: – ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού – Αναγέννηση Προχώματος: – ώρα: 10.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας: – ώρα: 10.00

Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΠΑΟΚ ΑΚΑΔ. ΓΥΝ./Λέοντες – Φίλιππος Παλαιοκάστρου: – ώρα: 3 – 0 α/α
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα: 10.00
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2007) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2007): – 3 – 0 α/α
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ: – 3 – 0 α/α
FOUL TRAINING – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): – ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΠΡΟ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (ΠΡΩΗΝ FFF ΘΕΡΜΗΣ)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ART SOCCER SCHOOL: – 0 – 3 α/α
Εθνικός Πυλαίας – Μπέμπηδες 2000: – ώρα: 12.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μαραθώνας: – ώρα: 09.00 —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-05-2018
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: – ώρα: 09.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αχιλλέας Τριανδρίας: – ώρα: 11.00
Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης: – ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΝΕΟ ΒΙΠΑ (ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ:
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ (ΗΦΑΙΣΤΟΣ) – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1): – ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): – ώρα: 10.00
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αξιός Ανατολικού: – ώρα: 11.00
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων: – ώρα: 10.00
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Ελπίδες Χαλάστρας: – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Κυμίνων
Υπεύθυνος Α΄ Βοηθειών :ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ Χ.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2009) – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: – ώρα: 10.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα: 11.00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2010) – Παύλος Μελάς: – ώρα: 10.00
Ελπίδες Συκεών – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1): – ώρα: 10.00

ΡΕΠΟ:ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ (2009)

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (21η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS

ΠΑΟ Διοικητηρίου – SHOOTERS ACADEMY: – ώρα: 13.00
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μαραθώνας: – ώρα: 12.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: – ώρα: 09.00
Εθνικός Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης: – ώρα: 11.00
Μπέμπηδες 2000 – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: – ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙ

ΜΠΑΜΠΙΝΙ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική) – ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Ελπίδες Σταυρούπολης: – ώρα: 11.00
Ελπίδες Συκεών – FOUL TRAINING: – ώρα: 11.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: – ώρα: 12.

http://overads.com/push-down/