ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 19-20/5

programma1

Πρόγραμμα αγώνων 19&20/5/2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.05.2018

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – PLAY OFF (3η αγωνιστική)
—————————————-
Ολυμπιακός Κυμίνων – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ομόνοια Σίνδου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Α” βοήθειες:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
————————————————–
Ιωνικός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (2η αγωνιστική)
————————————————–
ΠΑΟ Δορκάδας – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Πανόραμα
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (2η αγωνιστική)
—————————————————————–
Δόξα Ελπίδας – Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
—————————————————————–
ΑΕ Μαρτίου – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ελπίδες Σταυρούπολης – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δεμερτζής, Κόντος, Παπατζίκος, Χαϊτας.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Γερόπουλος, Σαριδάκης, Λαζάρου, Χατζηαθανασίου, Χαρατσίδης, Βαζακίδης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20.05.2018

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΣ Βόλος 2004
Γήπεδο: Τούμπας – ώρα: 17.00
– Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
————————————————–
Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Θερμαίκός Θεσσαλονίκης – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
————————————————–
Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (1η αγωνιστική – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
—————————————————————–
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (2η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ακαδ. Γ. Κούδας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (2η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Γερμανική Αθλ. Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΕ Χαριλάου Αγιος Ελευθέριος – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (2η αγωνιστική)
—————————————————————–
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (2η αγωνιστική)
—————————————————————–
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέστωρ Οσσας – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τρικούπης Ιωάννης

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Δρόσος, Μεταξάς, Μουχτάρογλου, Παπατζίκος, Χαίτας.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

16.30 – 18.00: Μακρίδης, Πολυπαθέλη, Λουκοβίτης, Παπαγρηγορίου, Κεχαγιά, Χαρατσίδης.

http://overads.com/push-down/