ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων για το Σαββατοκύριακο

programma1

Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣΜ για τη 1η αγωνιστική της χρονιάς σε Α1 και κύπελλο.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Μελιτέας – Καμπανιακός
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
Παρατηρητές:Ναζίρης Αλέξανδρος-Μπαλίκος Απόστολος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)
———————————
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αξιός Ανατολικού – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΝ Επιβατών – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.30
Παρατηρητές:Παπαδόπουλος Εμμ.-Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητές:Σκουφός Δημήτριος-Σίσκος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Μαλγάρων – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟ Ξηροκρήνης – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητές:Σταμάτης Ηλίας-Μελενηκιώτης Πέτρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

9ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ασπροβάλτας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

11ος ΟΜΙΛΟΣ
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΕ Πυλαίας – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δολμάς, Γαρυπίδης, Μελετιάδης, Καφαδάρης, Ξυδόπουλος, Τόλης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λαζάρου, Λιάβα, Μακρίδης, Μανωλόπουλος, Μάττας, Μαυρίδης, Σαριδάκης, Σαλβαρίδης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Κεραυνός Κολχικού – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Μαραθώνας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θύελλα Περιστερώνα – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)
———————————
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Γέφυρας – Ιωνικός
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Παύλος Μελάς – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

ΓΣ Ηλιούπολης – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Αίας Ευόσμου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Αστέρας Αμπελοκήπων – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βελούδης Αθανάσιος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΣ Νεάπολης – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητές:Παπαδόπουλος Γεώργιος-Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ελλήσποντος Κριθιάς – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού- ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πανόραμα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Αναγέννηση Επανομής – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

9ος ΟΜΙΛΟΣ
Προοδευτική – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΜΣ Νικόπολη – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

10ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Ηρακλείου – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Αρης Καβαλαρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 16.30
– Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

11ος ΟΜΙΛΟΣ
Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Κόντος, Λημνιός, Σκούφος, Τόλης, Μπιλμπίλης, Ξυδόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00: Καλαϊτζόγλου, Κωστόπουλος, Παντελίδης, Στάθη, Τσάλιος.

16.30 – 17.00: Λαζάρου, Λιάβα, Μάττας, Μαυρίδης, Μιχαηλίδου, Παπαδημητρίου, Συμεωνίδου, Τσάλιος, Χατζηαθανασίου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΤEΤΑΡΤΗ 19.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————
Ιάσων Αυγής – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ