ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων 9-10 Δεκεμβρίου (Ορθή Επανάληψη)

programa
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09.12.2017



 
 
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
 
 
 
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αρης Παλαιοχωρίου
 
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00
 
 
 
Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός
 
Γήπεδο: Καμπανιακού – ώρα: 15.00
 
 
 
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
 
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00
 
 
 
ΑΕΠ Ηρακλής – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
 
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο – ώρα: 15.00
 
 
 
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
 
——————————————
 
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κεραυνός Κολχικού
 
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
 
 
 
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θέρμης
 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
 
 
 
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΓΣ Ηλιούπολης
 
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
 
 
 
Ακρίτες Συκεών – Ομόνοια Σίνδου
 
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Ιωνικός – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
 
 
 
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Μακεδονικός Γέφυρας
 
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα
 
 
 
Αξιός Ανατολικού – Δόξα Ρετζικίου
 
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος
 
 
 
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ελπίδες Χαλάστρας
 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
 
ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΕ Αμπελοκήπων
 
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Ασκού
 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.
 
 
 
Ελλήσποντος Μαδύτου – Χελιδόνια
 
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης
 
 
 
Αίας Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος – Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΕ Φαλήρου
 
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
 
 
 
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
 
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
Θρίαμβος Παρθενίου – Φίλιππος Ελεούσας
 
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Σάντος Πανοράματος
 
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί
 
 
 
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΠΑΟ Διοικητηρίου
 
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
 
 
 
Αστραπή Νεάπολης – Προοδευτική
 
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
 
 
 
ΑΕ Πυλαίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
 
 
 
Ιωάννης Παπάφης – Ενωση Συκεών
 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
 
 
 
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Αστέρας Αμπελοκήπων
 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αστέρας Ραιδεστού
 
Γήπεδο: Σχολαρίου Λαγκαδά Δημ. Θέρμης – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
 
 
 
Αριστοτέλης – Μέντεκας Καλαμαριάς
 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
 
 
 
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
 
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας
 
 
 
Πέρα – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Γκόλα Σοφία
 
 
 
Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
 
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟ Ξυλούπολης
 
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Αίολος Ευόσμου 2014 – Δάφνη Ακροποτάμου
 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Καλτζίδης Θεοτόκης
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Κυψέλη Νεάπολης – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
 
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ερμής Μηχανιώνας
 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
 
- Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Γεραρίδης, Δολμάς, Κουρκουνάσιος, Ξυδόπουλος, Σταμάτης Αθανάσιος.
 
 
 
 
 
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαρούτης, Γκαβανόζης, Καραχρυσάφη, Μπανής, Χορόζογλου.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.12.2017
 
 
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
 
 
 
Αρης – ΟΦΗ
 
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ
 
 
 
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
 
——————————————
 
ΠΑΟ Κουφαλίων – Παύλος Μελάς
 
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
 
 
 
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νίκη Μεσημερίου
 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
 
 
 
Αναγέννηση Επανομής – Αχιλλέας Τριανδρίας
 
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
 
 
 
ΑΕ Ευόσμου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
 
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Εθνικός Μετεώρων – ΑΜΣ Νικόπολη
 
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος
 
 
 
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
 
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
 
 
 
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Πενταλόφου
 
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος
 
 
 
 
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
ΠΑΟ Δορκάδας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
 
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
 
 
 
ΑΣ Νεάπολης – Αστραπή Μεσαίου
 
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.
 
 
 
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ιάσων Αυγής
 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης
 
 
 
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΕ Φιλύρου
 
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος
 
 
 
Αρης Καβαλαρίου – Πανόραμα
 
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
 
 
 
Ελευθεριακός – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
 
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
 
 
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Θύελλα Περιστερώνα – Εθνικός Πυλαίας
 
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
 
 
 
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Νίκη Ευκαρπίας
 
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
 
 
 
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ασσήρου
 
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία
 
 
 
Αστραπή Δενδροποτάμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
 
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης
 
 
 
 
 
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αχιλλέας Περαίας
 
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος
 
 
 
Νίκη Κερασιάς – Μέγας Αλέξανδρος 2014
 
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος
 
 
 
Αετός Βασιλικών – Ορφέας Σουρωτής
 
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
 
 
 
Μαραθώνας – Ατρόμητος Τριαδίου
 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
 
 
 
Μελιτέας – ΑΕ Κρήνης
 
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
 
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 11.00
 
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης
 
 
 
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΜΑΣ Αγχιάλου
 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ
 
 
 
Ορφέας Αγίας Τριάδας – ΑΣ Μενεμένης
 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
 
 
 
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Δόξα Ελπίδας
 
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
 
 
 
ΑΕ Μαρτίου – Μαγνησιακός
 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.30
 
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος
 
 
 
Νίκη Νεοχωρούδας – Εθνικός Μαλγάρων
 
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Κισσός Χορτιάτη
 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
 
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
 
 
 
Εθνικός Αστέρας – Σταυραετός Ευξεινούπολης
 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
 
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών
 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30
 
- Γιατρός:Παπαδόπουλος Ιωάννης
 
ΠΑΟ Καρτερών – ΠΟ Ξηροκρήνης
 
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
 
 
 
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αίολος
 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
 
 
 
Νίκη Ηρακλείου – Κανονιέρηδες
 
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
 
 
 
Ομόνοια Σταυρούπολης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ και ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
 
ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 13/12/2017
 
 
 
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Δόξα Τριλόφου
 
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
 
 
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Αρης Ξηροποτάμου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
 
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 11.30
 
- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
 
 
 
Διγενής Κρυονερίου – Δόξα Δρυμού
 
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
 
 
 
ΜΑΣ Στίβου – Νέστωρ Οσσας
 
Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 11.30
 
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
 
 
 
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
 
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Παπαυσίμπας Δημήτριος
 
 
 
Δάφνη Ευαγγελισμού – Ποντιακός Πολυδενδρίου
 
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου
 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 13.00
 
- Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας
 
 
 
Εθνικός Ευόσμου – ΑΕ Νέων Σίνδου
 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
 
 
 
Αναγέννηση Προχώματος – Ντίνος Κούης
 
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος
 
 
 
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Αναγέννηση Καλοχωρίου
 
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
ΑΣ Παπάδες – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
 
 
 
ΠΑΟΚ Πολίχνης – Βορράς Αμπελοκήπων
 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
 
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
 
 
 
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
 
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
 
 
 
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΣ Αγ. Παύλος
 
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
 
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
 
 
 
 
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Κανάρης – Καπετάν Αγρας
 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
 
- Γιατρός:Κισσούδη Καλλιόπη
 
 
 
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
 
- Γιατρός:Καπουράνη Βικτώρια
 
 
 
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αναγέννηση Επταπυργίου
 
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.30
 
- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
 
 
 
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Μαραθών Υποδομή 1926 ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ και ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
 
ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 07/01/2018
 
 
 
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
 
——————————————————
 
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Δράση Αρδαμερίου
 
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 15.00
 
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
 
 
 
Αετός Ανω Σταυρού – ΑΟ Θράκης
 
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
 
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα
 
 
 
Εθνικός Προφήτη – Δόξα Γερακαρούς
 
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 11.30
 
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
 
 
 
 
 
 
 
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Αναστασιάδης, Βλαχούδης, Σιάμης, Τσολάκης, Τουμπουλίδης.
 
 
 
 
 
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
 
 
 
11.00 – 11.30: Ανδρικόπουλος, Αφθονίδης, Βαζακίδης, Ιντζίδης, Παπαγρηγορίου.
 
 
 
13.00 – 15.00: Ζησόπουλος, Καπουράνη, Καρύδα, Κυριακίδης, Πολυπαθέλη.